"אם לא נסביר, נפסיד!" תחרות הקרייאטיב של ערך מוסף 3 יוצאת לדרך!!

• פותח הנושא prog
  • פורסם בתאריך

המביט

משתמש מקצוען
נכתב ע"י הסתר_פנים;405640:
המביט, אנו אחראים להסתה כשאנו יוצרים גזענות ומגבים גזענות.
ליצור, לפעמים זה לומר שיש גם כשאין....
.

לא יכולתי להתאפק, מנהלי הפורום יכולים למחוק אחר כך...

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
להזכירכם, ההשתתפות בתחרות היא לא חובה.

תותים

משתמש רשום
סך הכל תחרות קריאייטיב עם פאן, יצירתיות והמון כיף...
פרסום טוב צריך את אחד מהדברים הבאים:
* להעלות חיוך.
* הזדהות.
* רגש.
אני הולך על הרגש, בא לי משהו שירצו לתלות בכל סמינר קירוב רחוקים בכניסה.
משהו מרגש שייצור אמפתיה, כמה טוב לי לשמור את השבת או כל דבר טוב אחר.
לדבר על החיובי בצורה מהנה...
לא צריך יותר מזה.

תיהנו מהיצירה!

מקארתור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י תותים;405695:
סך הכל תחרות קריאייטיב עם פאן, יצירתיות והמון כיף...
פרסום טוב צריך את אחד מהדברים הבאים:
* להעלות חיוך.
* הזדהות.
* רגש.
אני הולך על הרגש, בא לי משהו שירצו לתלות בכל סמינר קירוב רחוקים בכניסה.
משהו מרגש שייצור אמפתיה, כמה טוב לי לשמור את השבת או כל דבר טוב אחר.
לדבר על החיובי בצורה מהנה...
לא צריך יותר מזה.
תיהנו מהיצירה!

לא פאן לא בטיח ולא כיף,
יש כאן צורך במטען אחריות כבד, רצינות, הבנה, אינטלגנציה ומקצוענות בלתי רגילה, ואין הרבה כאלה לא בינינו וגם לא במקום אחר אצלנו, בו בשעה שהמגן הרציני לתחרות הינו ההוא עם דם הסברה על הידיים כשברוב חוכמתו העלה את טומי לפיד על כס זהב, די לשיווק יהדות האינסטנט סטייל הפוצי מוצי, הדת לא פרטית של אף אחד, אנו לא מסיונרים הזויים, ויש גבול לכל תעלול, מדובר בקמפיין קרייסיס\ניהול משברים קשה ועמוק כמו גם במקצוע מהקשים,

ובמילה אחת על התחרות כמו אלפי דוברי הדת: אנרכיה חריפה

איש קטן

משתמש צעיר
מילים כדורבנות, מקארתור.

הצגת ה"יופי ביהדות" גרידא, יכולה בהחלט להתפרש כמסיונריות.

יש כאן צורך לתת תשובות, מענה להסתה, הסבר למעשים.

לגבי אייכלר, אני מנסה לשכנע את עצמי, שחכמתו הרבה של אייכלר כבר הביאה אותו למסקנות על דרך ההסברה שלו עצמו, בתום עידן פופוליטיקה. אני כמעט בטוח שהוא לא ישן טוב בלילות בעידן לפיד, וידע לקרוא את ההאשמה על קיר ביתו. יתר על כך, אני רואה בפתיחותו לקבל פידבק ע"י תחרות יוצרים - דרך לבדוק חלופות אלטרנטיבות לצורת ההסברה שנחלה כישלון עד הנה.

חבר'ה, תנו בראש.

nava

משתמש רשום
נכתב ע"י מקארתור;405759:
לא פאן לא בטיח ולא כיף,
יש כאן צורך במטען אחריות כבד, רצינות, הבנה, אינטלגנציה ומקצוענות בלתי רגילה, ואין הרבה כאלה לא בינינו וגם לא במקום אחר אצלנו, בו בשעה שהמגן הרציני לתחרות הינו ההוא עם דם הסברה על הידיים כשברוב חוכמתו העלה את טומי לפיד על כס זהב, די לשיווק יהדות האינסטנט סטייל הפוצי מוצי, הדת לא פרטית של אף אחד, אנו לא מסיונרים הזויים, ויש גבול לכל תעלול, מדובר בקמפיין קרייסיס\ניהול משברים קשה ועמוק כמו גם במקצוע מהקשים,

ובמילה אחת על התחרות כמו אלפי דוברי הדת: אנרכיה חריפה

אתה נסחף ומביך,
אתה לא באמת חושב שמודעה עם אמירה גדולה וחזקה ככל שתהיה, תעשה את העבודה...
הגזמת.

בוא נהיה כנים, זו תחרות קריאייטיבית ותו לא.
אני לא מצפה מגרפיקאית בסטודיו שתשנה את המצב, וגם אתה לא.

מקארתור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
צורך ויכולת, שתי דברים, לא לערבב,
אף אחד מאיתנו לא מבין בהידרומגנטודינמיקה או במחקר על מסוג אחר, אין לנו שום קשר ושייכות לזה, ולא נוכל לעולם לדברר אותם, היהדות יותר עמוקה כמובן, וזה שאנו דתיים, ורימון לולב אנד גיטשעבעס הם התרבות שלנו, לא אומר שנוכל להרים פרויקטים בסדר גודל כזה, אנחנו לא יכולים, חד משמעי, וחבל סתם לבוסס באמצאות ופיקשושים, אם לא יועיל, יזיק, יש כאלה שממונים מתוקף תפקידם פלוס נסיון בשדה הקרב, הם יוכלו להסביר ולהם מותר, (על אף שהם לא בדיוק במועדפים שלי), סבלנו כבר מעודף דברור, לכן ובגלל זה המצב כרגע אינו הפקת קמפיין מסובך, אלא גם מה שנקרא ניהול משברים יותר גרועה מרמדיה, היות והמתנדבים למינהם גרמו בשירותיהם המוצלחים (טוב, יש עוד סיבות) לקונטציה שלילית חריפה שכרגע לא מציאותי להפוך את מותג החרדים לנעים ומושך, היה כדאי שהמושכות יהיהו בידיים של מי שצריך, מה שלא מציאותי כעת בשל סיבות קשות אחרות דהיינו מאבקי שליטה פנימים, אבל אם זה מה יש, לפחות לא להרוס עוד יותר, שישארו הם ויטפלו הם, אם אנחנו רוצים לעזור להם, שיביאו לנו בבקשה פורמולה מנצחת שתוכננה כמו שצריך ונטחנה עד דק, תחת איזה פניה צריך לפנות לאיזה תת מגזר חילוני ובאיזה מצב, רק פה יוכל להתחיל ניסוחים שלנו לאותה פורמלה לעטוף אותה במסר, סלוגן, וכל השאר, כל דרך אחרת תהיה כיפית מאוד בטונות של פאן, אבל רק זה, תועלת לא תצא, רע יצא, ובכמויות,
ואייכלר (לאוו דווקא הוא), לא למד תקשורת, נכון, אז איזה מסקנות הוא יכול להסיק עד הניסוי וטעיה הבא שלו?! "חוכמתו הרבה"?! לא שמעתי עליה עדיין, מחפשים מקצוען חרדי, קחו את אורי זוהר, שמוליק קלדרון, ולא חסר עוד, למשחקים אין לנו זמן ויכולת, ומי שנכשל תרופתו עריפת ראשים המונית בכיכר העיר, שאגב זה סוד הצלחת הכלכלה המערבית

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
מקארתור,
זה נכון מצד אחד ש............ אך מהצד שני האמת היא........, אמנם רימון ולולב הם משהו כמו...... אך לעומת זאת הפורמולה והקונטציה השלילית זה לא בדיוק הצורה ש......,

מה שאני מתכוון להגיד הוא כזה:
בסופו של דבר הכרזות לענ"ד הם דווקא כן משהו פאן, והם בדיוק ההפך מהשורות שכתבתי למעלה המראים לכאורה על משהו כבד ועמוק, כיוון ש-99% מהם יישארו בתוך פרוג ואתרים חרדים אחרים כך שזה לא יעניין אף אחד שאינו מהציבור שלנו, אמנם הכרזות האחרונות, והאחרונות בלבד יככבו כנראה גם במקומות זרים, אך אני בטוח שהכרזות שיבחרו, ומשום כך הם גם יבחרו, יהיו תחת ההגדרה, מכובדות, איכותיות, ומשאירות טעם טוב לכל הצופים.
אני מאמין שאתה יודע, אך אם לא , תתפלא לשמוע כמה תומס אדיסונים קיימים ויוצרים, ללא שום לימוד אונברסיטאי וכדו', בסופו של דבר אתה תראה ונראה כולנו, שהתוצאות ידברו בעד עצמן.
א גוט שאבעס (ורימון ולולב :))

מקארתור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
@אפשר להזמין דרכי מערכות מחשב לגרפיקה, עריכת וידאו, וכל מקצוע הדורש חומרה חזקה.

את מה שאמרת תוכל להסביר לניק עלום שיחתום את אותה חתימה כשלך? למה לא? יש הרבה תומס אדיסונים לא?

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אני מבין שאתה לא באמת מאמין שיש עוד אנשים מוכשרים בעולם?

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
נכתב ע"י מקארתור;405804:
צורך ויכולת, שתי דברים, לא לערבב,
אף אחד מאיתנו לא מבין בהידרומגנטודינמיקה או במחקר על מסוג אחר, אין לנו שום קשר ושייכות לזה, ולא נוכל לעולם לדברר אותם, היהדות יותר עמוקה כמובן, וזה שאנו דתיים, ורימון לולב אנד גיטשעבעס הם התרבות שלנו, לא אומר שנוכל להרים פרויקטים בסדר גודל כזה, אנחנו לא יכולים, חד משמעי, וחבל סתם לבוסס באמצאות ופיקשושים, אם לא יועיל, יזיק, יש כאלה שממונים מתוקף תפקידם פלוס נסיון בשדה הקרב, הם יוכלו להסביר ולהם מותר, (על אף שהם לא בדיוק במועדפים שלי), סבלנו כבר מעודף דברור, לכן ובגלל זה המצב כרגע אינו הפקת קמפיין מסובך, אלא גם מה שנקרא ניהול משברים יותר גרועה מרמדיה, היות והמתנדבים למינהם גרמו בשירותיהם המוצלחים (טוב, יש עוד סיבות) לקונטציה שלילית חריפה שכרגע לא מציאותי להפוך את מותג החרדים לנעים ומושך, היה כדאי שהמושכות יהיהו בידיים של מי שצריך, מה שלא מציאותי כעת בשל סיבות קשות אחרות דהיינו מאבקי שליטה פנימים, אבל אם זה מה יש, לפחות לא להרוס עוד יותר, שישארו הם ויטפלו הם, אם אנחנו רוצים לעזור להם, שיביאו לנו בבקשה פורמולה מנצחת שתוכננה כמו שצריך ונטחנה עד דק, תחת איזה פניה צריך לפנות לאיזה תת מגזר חילוני ובאיזה מצב, רק פה יוכל להתחיל ניסוחים שלנו לאותה פורמלה לעטוף אותה במסר, סלוגן, וכל השאר, כל דרך אחרת תהיה כיפית מאוד בטונות של פאן, אבל רק זה, תועלת לא תצא, רע יצא, ובכמויות,
ואייכלר (לאוו דווקא הוא), לא למד תקשורת, נכון, אז איזה מסקנות הוא יכול להסיק עד הניסוי וטעיה הבא שלו?! "חוכמתו הרבה"?! לא שמעתי עליה עדיין, מחפשים מקצוען חרדי, קחו את אורי זוהר, שמוליק קלדרון, ולא חסר עוד, למשחקים אין לנו זמן ויכולת, ומי שנכשל תרופתו עריפת ראשים המונית בכיכר העיר, שאגב זה סוד הצלחת הכלכלה המערבית
מקארתור היקר/ה,
הרשה נא לי לחולק עליך במס' נקודות.
א. נא לתקן - המקצוע הוא מגנטוהידרודינמיקה ולא כפי שכתבת.
ב. לא סבלנו מעודף דברור - סבלנו מדוברים עילגים שהיה אינטרס מרושע של הצד שכנגד לתת להם במה מבזה. תמיד מוצאים עילג וחצי ש"מדבררים" את היהדות החרדית, בעיקר בשעות משבר. מדוע לא תפנה התשקורת באופן קבוע לרב נויגרשל למשל, כדי לקבל ממנו התייחסות לחילול קברים / שבת / חטיפת ילדים וכו'?
ג. התחרות מיועדת לתת במה למי שיש מה למכור. ראינו סלוגנים מבריקים שקנו שביתה וחלחלו לציבור עד שהפכו לחלק מהסלנג הציבורי, שנוצרו על ידי עלומי שם שהבריקו.
ד. "למד תקשורת" זה לא מעלה גדולה.
ה. וזה הכי חשוב: רצוי ללמוד מהערבים כיצד מעבירים מסר באופן עקבי - כל העולם כבר משוכנע בצדקתם, כי מה לעשות, שקר אם תפמפם אותו השכם והערב, וכל הדוברים יחזרו עליו באופן מתוזמן שוב ושוב ללא יוצא מהכלל, נכנס לראש ואפילו הם כבר מאמינים לשקרים של עצמם, וק"ו בן בנו של ק"ו לאמת שתנצח.
ו. אמרו פעם שמי שלא יודע איך לשכנע מישהו אחר בצדקת דרכו - אות הוא שהוא עצמו עדיין לא משוכנע בה, אז קדימה.
ז. קח לדוגמה נושא כמו שבת קודש - אם היינו כולנו, מפמפמים חזור ופמפם שהשבת הוא יום של מנוחה, חופש, כיף, מרגוע, סוציאלי, שאנטי, או לא יודע מה, בלי לערבב את ציווי ה' ואת הקדושה (לפחות בשלב ראשון), התוצאה הייתה שמי שעובד בשבת הוא פראייר, מנוצל, עבד, פועל זר, מסכן וכו'. נכון, זה עדיין לא מסביר למה לא לנסוע לים להשתזף, אבל חצי עבודה נעשתה - התעמולה חרצה את גורלם של המעבידים התאבים לבצע כסף על גב עובדיהם, ומטבע הדברים הפרהסיה תיראה אחרת.
מה שחשוב זה מסרים אחידים, קליטים, כאלו שכל אחד יכול להתחבר אליהם, עליהם יש לחזור שוב ושוב ושוב. כך מובילים דעת קהל.

swiss

משתמש רשום
אולי במקום כל הויכוחים האלו
תנו מודעה אחת לדוגמא
למה התכוון המשורר
ויזואלי מדבר אלינו יותר
איש קטן מצפים ממך להסבר ויזואלי

איש קטן

משתמש צעיר

התגלה שגם במגנטו-הידרו-דינמיקה, קיימים מקרים מסויימים שבהם הטופולוגיה משרה אפקט הדומה לאפקט בוהם-אהרונוב וזאת על אף שהמגנטו-הידרו-דינמיקה היא תורה קלאסית.

וד"ל ואכמ"ל, והמבין יבין. אני לא.

א.ישראל

משתמש פעיל
עריכה תורנית
נכתב ע"י swiss;405861:
אולי במקום כל הויכוחים האלו
תנו מודעה אחת לדוגמא
למה התכוון המשורר
ויזואלי מדבר אלינו יותר
איש קטן מצפים ממך להסבר ויזואלי

http://www.prog.co.il/showthread.php?t=39406
יש שם לא מעט דוגמאות. מי יודע, אולי ישתמשו בהם לתחרות?:)

מקארתור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י אברימי;405860:
מקארתור היקר/ה,
הרשה נא לי לחולק עליך במס' נקודות.
א. נא לתקן - המקצוע הוא מגנטוהידרודינמיקה ולא כפי שכתבת.
ב. לא סבלנו מעודף דברור - סבלנו מדוברים עילגים שהיה אינטרס מרושע של הצד שכנגד לתת להם במה מבזה. תמיד מוצאים עילג וחצי ש"מדבררים" את היהדות החרדית, בעיקר בשעות משבר. מדוע לא תפנה התשקורת באופן קבוע לרב נויגרשל למשל, כדי לקבל ממנו התייחסות לחילול קברים / שבת / חטיפת ילדים וכו'?
ג. התחרות מיועדת לתת במה למי שיש מה למכור. ראינו סלוגנים מבריקים שקנו שביתה וחלחלו לציבור עד שהפכו לחלק מהסלנג הציבורי, שנוצרו על ידי עלומי שם שהבריקו.
ד. "למד תקשורת" זה לא מעלה גדולה.
ה. וזה הכי חשוב: רצוי ללמוד מהערבים כיצד מעבירים מסר באופן עקבי - כל העולם כבר משוכנע בצדקתם, כי מה לעשות, שקר אם תפמפם אותו השכם והערב, וכל הדוברים יחזרו עליו באופן מתוזמן שוב ושוב ללא יוצא מהכלל, נכנס לראש ואפילו הם כבר מאמינים לשקרים של עצמם, וק"ו בן בנו של ק"ו לאמת שתנצח.
ו. אמרו פעם שמי שלא יודע איך לשכנע מישהו אחר בצדקת דרכו - אות הוא שהוא עצמו עדיין לא משוכנע בה, אז קדימה.
ז. קח לדוגמה נושא כמו שבת קודש - אם היינו כולנו, מפמפמים חזור ופמפם שהשבת הוא יום של מנוחה, חופש, כיף, מרגוע, סוציאלי, שאנטי, או לא יודע מה, בלי לערבב את ציווי ה' ואת הקדושה (לפחות בשלב ראשון), התוצאה הייתה שמי שעובד בשבת הוא פראייר, מנוצל, עבד, פועל זר, מסכן וכו'. נכון, זה עדיין לא מסביר למה לא לנסוע לים להשתזף, אבל חצי עבודה נעשתה - התעמולה חרצה את גורלם של המעבידים התאבים לבצע כסף על גב עובדיהם, ומטבע הדברים הפרהסיה תיראה אחרת.
מה שחשוב זה מסרים אחידים, קליטים, כאלו שכל אחד יכול להתחבר אליהם, עליהם יש לחזור שוב ושוב ושוב. כך מובילים דעת קהל.

@איש קטן אל תקח קשה, ירמיהו ברנובר החרדי מתעסק בזה, אולי נקח אצלו קורס ביחד....:)

@אברימי, עודף דברור קשה לדעתי יותר מדוברים עילגים, כל קבוצה מאוחדת תחת אוטוריטטה אחת מקבלת יחס אחר לגמרי, זה הדבר היחידי שבנה את מעצמת גור, כמו גם את מדינות ערב וכל דיקטטורה אחרת, זה גם חסרון קשה וידוע בדמוקרטיה אמיתית מימות הסנט ברומא ועד היום, ידוע גם מחז"ל ב"ברכת" אליהו הנביא שיהיו כל אנשי המקום מנהיגים, תוככל לראות זאת גם בקו עקבי אחיד של פרסומות סטייל קוקה קולה לעומת אחרות שמשנים רעיונות כל הזמן, לכן גם דובר פשוט ולא עילג יציג תוצאה עשרת מונים מכמה מדבררים מוכשרים בטירוף, הרב נויגרשל עם כל הכבוד אינו איש תקשורת, גם אם הוא מבין יותר מהרבה אחרים, איש תקשורת הכוונה לתותח תקשורתי עם פה גדול, (לא אמרתי אגרסיבי) ומעודכן בכל השטיקים והטריקים כך שלא יפול במה שטומנים לו, ואנשים נופלים בתוך הפה של שדרנים גם לאחר שהם צודקים בתוכן,
יתכן ויבליח כאן איזה אדיסון אחד, לא שולל, הסתברותית זה לא מציאותי אם אין לנו בריף מקצועי ביד, מה שאין לשום דובר כעת,
הערבים, זה סיפור של הרבה כסף בסכומים דמיוניים שמשמן את מי שצריך, בנוסף לשנאת ישראל בקרב גופים שמאלניים, ושאר אידאיאולוגיות הזויות, + מה שציינתי קודם על ההיררכיה הברורה שקיימת שם,
השבת דוגמא מצויינת תודה על התזכורת, כמה שמאלנים אוחזים כמונו בקרב התקשורת עצמה סוג של שלי יחימוביצים, אנחנו לא מצליחים, אוקיי, למה הם לא מצליחים, כי בתקשורת אין אמת ושקר, יש אג'נדה שלי ויש אג'נדה של המתחרים, את כל הררי המסרים הצודקים המבריקים והמשכנעים שתנפיק, יפלו במחי גל הסתה שקרי פשוט אחד, אז למה לעבוד אם אין הכלי המקצוען המוסמך שינסה למזער נזקים, והוא לא יצליח כמובן גם,

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אני אקח את ההנחה שאדיסון אחד יהיה לנו בסופו של דבר.

מקארתור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
זה כבר תלוי מה חשוב לך יותר אחריות או פאן, פרט לאנרכיה כמובן,

מקארתור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אני מציע להגביל אותו, למסר נטול מסר עם תוכן הנותן מענה לבעיה מסויימת, במקום זאת, מסר המשכנע לבוא לקבל תוכן ממי שעוסק בתחום, למשל, פרסום חוצות המשכנע ומקפיץ אנשים לשמוע הרצאה אקטואלית כלשהיא, או דברים דומים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה