"אם לא נסביר, נפסיד!" תחרות הקרייאטיב של ערך מוסף 3 יוצאת לדרך!!

• פותח הנושא prog
  • פורסם בתאריך

יקינתון

משתמש רשום
אם אנחנו לא נסביר להם-נפסיד את הזכות הזאת. למה נראה לך שלא? אנ חושבת שלתת ליהודי לטעום מהאור של יהדות זה זכות גם בשביל עצמי ולא רק בשבילו. אחלה הזדמנות יש לנו פה ולמה שלא ננצל את זה?
הציבור החילוני תופס אותנו כיצורים תמהוניים שאי אפשר להסביר אותם-אז אנחנו צריכים וחייבים לומר להם-- סליחה, תשנו תמבט שלכם עלינו, יש לנו מסורת ועקרונות ואתם יכולים לקרוא לזה פולקלור אם אתם רוצים-ואם אתם לא מבינים זה בגלל א ב' ג ד. ואללה, בואו תקשיבו-כי יש לנו הרבה מה לומר-וזה לא רק גן עדן וגיהינום. לחיות כמו יהודי זה טוב ונעים, והפוך זה כל כך בלי כיוון.
רק צריך למצוא את הדרך הנכונה לאמר את זה

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י גרפיקסטאר;406847:
זה לא שכל הפרויקט הוא חסר תועלת, ממש לא! התועלת הגדולה היא לא לקוראים אלא למעצב עצמו - שזוכה להקדיש מעט זמן למחשבה ולהעמיק את המודעות היהודית שלו.

תועלת גדולה כשלעצמה!

ואת התועלת הזו אתה רוצה שנפסיד?

esty_s

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
שאלה מהותית (אשמח לתשובה מחיים דיקמן)
בעצם אם אנחנו אמורים להביא מסר חד וברור על עמדתינו העיקשת בכל הנוגע לקדושת ישראל, אז העברת המסר יכולה לגרום לריבוי הכעס מהצד השני עלינו,זה ממש לא יביא לשקט ורגיעה.

השאלה אם זאת כוונת התחרות ,שנביא את המסר ולא משנה עד כמה הוא יפגע בריגשותיים

סיכת משרד

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
וכמובן, לא להטיף. אין אדם בעולם שיהיה מוכן לכרות אוזן ולפתוח לב להטפות, בפרט גלויות.

איציק כרמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אברימי;405860:
מקארתור היקר/ה,
.
ז. קח לדוגמה נושא כמו שבת קודש - אם היינו כולנו, מפמפמים חזור ופמפם שהשבת הוא יום של מנוחה, חופש, כיף, מרגוע, סוציאלי, שאנטי, או לא יודע מה, בלי לערבב את ציווי ה' ואת הקדושה (לפחות בשלב ראשון),

התוצאה הייתה שמי שעובד בשבת הוא פראייר,

.

זה מזכיר לי איזו תחתרות עתיקת יומין שנוהלה פה באופן פיראטי, זוכר??? פראייר מי שעובד בשבת..

לא תגנוב!!!

שיאו רק עכשיו ראיתי שכבר לינקקו לפה את האשכול ההוא. וישאוהו במוט בשניים ...

לא נורא.

איציק כרמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
"בלתי אפשרי משמע מאתגר." (איציק 2010)

יאללה נתחיל לחשוב על זה, בשבתך, בלכתך, בשכבך, ועל מזוזות...

שרוליק

משתמש צעיר
יש לי 2 רעיונות, אחד על התערבות הבג"ץ בנושאי דת, ואילו השני על איך התקשורת מעוותת נתונים וגורמת לפירוד...
חברים, במה לדעתכם כדאי לי להשקיע?

אלי ויסברג

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י שרוליק;411672:
יש לי 2 רעיונות, אחד על התערבות הבג"ץ בנושאי דת, ואילו השני על איך התקשורת מעוותת נתונים וגורמת לפירוד...
חברים, במה לדעתכם כדאי לי להשקיע?

מה רע לך לעשות את שניהם?
הכיף בלשלוט בתוכנות גרפיות הוא לבצע כל מה שעולה בדעתך.
כך למשל עלו לי כמה רעיונות ויצאו לי עד כה 10 כרזות.

2OR

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
נכתב ע"י אלי ויסברג;411687:
מה רע לך לעשות את שניהם?
הכיף בלשלוט בתוכנות גרפיות הוא לבצע כל מה שעולה בדעתך.
כך למשל עלו לי כמה רעיונות ויצאו לי עד כה 10 כרזות.

ככה אלי??
זרוק לי איזה רעיון! ;)

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
פרס ראשון מחשב נייד, פרס שני מדפסת canon משולבת (מדפסת פקס סורק), פרס שלישי סוף שבוע במלון כינר.

בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה