Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
לא הייתי עומד קשוח, בזמן שכל החברים שלי בגן הוציאו לשון בתמונה לגננת

הייתי נותן בוקס גדול בפָּנים בהפתעה לילד הכי חלש בכיתה, לא לחזק

לא הייתי נשאר באותן גרביים יותר משלושה ימים

הייתי מגיע לחיידר עם בגדים אחרים ממה שלבשתי אתמול, שלשום, שבוע שעבר וכל החודש האחרון ברצף

לא הייתי עונה על המבחן השבועי בכתב, ומוסיף 'חידה לרב'ה'

היו רואים אותי באלבום הבר-מצווה מחייך חיוך מנומס אך גם רציני, ולא פוער פה שם כריש

הייתי מתחבר לבחורים בני גילי בישיבה קטנה, במקום למשה המנקה המסטול

לא הייתי פותח גמ"ח של צחצוח נעליים בחינם ביום שישי לכל הבחורים שפתוח עד הצפירה ממש ממש

הייתי קורא בפנימיה מידי לילה לפני השינה חיים ולדר ולא מנוחה פוקס

לא הייתי מותח על המיטה שלי מצעים עם איורים צבעוניים של ברווזים ירוקים

הייתי לועס בשקט ואוכל עם פה סגור ובלי ללכלך בקביעות את כל השרוולים עד הצווארון

לא הייתי סתם ככה אומר למשגיח בקולי קולות שהוא נראה מתי שהוא כועס כמו דוד שלי הרש'ל

הייתי מתנדנד מעל הגמרא בצורה עדינה ורצינית ומהמהם קולות של תיירה, ולא נרדם ונוחר באמצע הסדר בקולי קולות

לא הייתי אומר באמצע הראיון לישיבה גדולה, שההורים שלי הולכים להתגרש והחלום שלי זה לנגן על גיטרה

הייתי מבין לבד שכדאי להסתובב בישיבה עם חולצה בפנים, נקיה ובלי עיגולים כתומים מהגזרים המתוקים שהגישו אתמול בחדר אוכל

לא הייתי פורץ בצחוק באמצע פגישת שידוך, ומסביר שפשוט שמעתי לפני כמה דקות בדיחה נורא מציקה על כורדי, בוכרי ואשכנזי

והייתי, אם כבר, מוודא שהנייד שלי על שקט טרם הפגישה, ובוודאי שלא הייתי עונה לשיחות בו

לא הייתי מתחתן לבסוף רק אחרי שההורים שלי הבטיחו לשדכן עשרים אלף שקל

הייתי בעל טוב, ולא היינו נפרדים כל שבועיים לשבוע כדי להתאוורר

לא הייתי כותב את השורות האלו

הייתי משתמש בחגורה ולא בשלייקעס

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
ניסתי לאפיין דמות של השונה והאחר, שבכל התחנות של החיים שלו הוא מצליח להיות שונה וליפול בניואנסים.

אריאל לוי

אתרים מהעתיד.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עימוד ספרים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה