• בעקבות ניצול הפורום למטרות אחרות ההרשאה לכתיבה והעלאת נושאים הינה רק למנויים, לקבוצות מקצועיות ולחכמת נשים.

אם הבנים

בר כוכבא

משתמש מקצוען
אני מאחלת שאף אחת מאיתנו לא תזדקק לאירגון הזה:(
וכולם יזכו לבתים יציבים, בטוחים ושמחים...בדור לא קל זה.
אבל הארגון הזה אי אפשר לתאר איזה קרש הצלה הוא במצבים אבודים (שאי אפשר תמיד לפרט).
מי שיכול לעזור- יבורך.
רק שמחות וישועות, אמן.
מי שרוצה לעזור אשמח אם תעשו את זה דרך הקישור הזה https://www.causematch.com/he/projects/em-habanim/10044/

לב מרגיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
כמה שזה נכון!!! אירגון מהים שנותן את
כל הנשמה לנשים הללו הנה פוסט שאחת רשמה ,כמה מרגש! IMG-20210114-WA0023.jpg

לב מרגיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אם הבנים הינו ארגון המטפל בכ500 אמהות לילדים שנאלצו להתחיל חיים חדשים לבד עם ילדיהן.
אמהות אלו מוצאות את עצמן ללא תמיכה מהמשפחה והקהילה.
נשים שנאלצו כמוצא אחרון לקח את ילדיהן ולפתוח פרק חדש בחיים ומוצאות את עצמן לבד מול כל העולם
  • ללא הכנסה יציבה
  • פעמים רבות ללא מזונות
  • בלי מעטפת משפחתית וקהילתית
  • בלי אוזן קשבת ובלי כתף תומכת.
הארגון מטפל גם בילדים אלו הנאלצים להתמודד עם קשיים רבים.

אנחנו תומכים באמהות חברתית וכלכלית ומלווים את הילדים בכל האספקטים החינוכיים והפסיכולוגים הנדרשים כדי שהמקום בו הם נמצאים יהיה מקום של צמיחה ושיקום ולא מדרון לעבר אזורי השוליים בחברה.

על מנת להמשיך ולתת מענה למשפחות הרבות בהן אנו מטפלים, זקוק הארגון לתמיכה והשותפות שלך.

נשמח לקבל סיוע ממך בתרומה חודשית או בתשלום חד פעמי.

בתרומתך נוכל לאחות שברים של משפחה הזקוקה לעזרתך.

לב מרגיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
עוד פוסט שרשמו:זה היה ממש בהתחלה כשעדיין הייתי בשלב שאני צריכה לצבוט את עצמי כדי להאמין שאני, כן אני ,גרושה
היה לי קשה לשאת את התואר הזה ,היה לי קשה להכיר בו , רציתי להכחיש, לברוח
ואז הגיעו אם הבנים בדיוק בזמן ונתנו חיבוק חם
והראו לי שבמקום שאני נמצאת זה הכי טוב בשבילי וחידדו לי שמאת ד יש רק טוב ,ואז ראיתי שם עוד חברות כמוני ,שרק הן מבינות באמת מה אני עוברת ,רק להן יש את הכלים למדוד צער של אם לבדה
ועם ההזדהות הזו ...דמעתי יותר לא הכחשתי ,פתאום הסכמתי להכיר במי שאני
פתאום יכלתי להודות על מה שיש !
הסתכלתי לכאב בעיניים בגבורה ולחשתי לו "אני כאן כדי להמשיך " הודתי לחברותי על החיבוק וחיבקתי אותן בחזרה

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
ארגון שעושה מלאכת קודש ממש.
בעבר התנדבתי בו ומעידה שהם נותנים הכללל לנשים שצריכות.

לב מרגיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
תרומה שלכם חברים מצילה נפשות קטנות! ילדים קטנים, זה זכות.
אני מכירה מקרוב כמה נשים שהתגרשו וההורים לא מכירים בהם המשפחה מתרחקת כי הם גרושות כ''כ קשה לשמוע את זה
כי רק מי שהצליח בזוגיות הוא נחשב ומי שלא נעלם מהשטח, ואז באו אם הבנים ונתנו יד כתף בכל המישורים!!!!
https://www.causematch.com/he/projects/em-habanim/10081/

נערך לאחרונה ב:

shaini

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הקפצה!

לב מרגיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
נכון כבר תרמתם? ואפילו בזמן האחרון המצב לא משהו אבל יש כאלו שממש צריכים אתכם צריכים את הכתף את היד החמה!!! מי שיכול לתרום שיכנס לקישור זה זכות לא חובה.

לב מרגיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
ב''ה בדרך ליעד, לסוף!!! תודה לכל התורמים!

תמר פלג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יש אפשרות להתנדב בארגון לא בדרך של תרומה? לדוגמה: לעזור בבתים, אולי יש איזה מועדון או משהו כזה אחה"צ??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה