איפה כדאי לקנות דירה בתקופה הזאת

מצב
הנושא נעול.

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
תעשה טובה
בפעם הבאה שזה יוצא למכרזים תיידע את הציבור ותרים את זה כפרויקט , כמו שעשית במחיר למשתכן בחריש ועכו
זה משהו אחר. צריך קבלן שייגש כי צריך רישיון, אבל אתה יודע מה אתה זורק כאן רעיון מסויים של פניה לציבור שישקיעו אצל הקבלן כדי שירגיש בטוח לגשת. זה רעיון מצויין אעבירנו הלאה.

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
ההתלהבות שלי היתה בעיקר מההבנה הישרה של עו"ד נתן שכל העולם כולו לא שווה לאות אחת של לימוד תורה .
לגבי "אברך בטלן" - יש לדון . ואכמ"ל .

לפעמים לא להתקלקל זה גם סוג מסויים של תיקון
אפשר לראות את זה הרבה בספרי המוסר
כמובן שזה צריך להיות בהוראת רב(ובהבנה אמיתית שתפקידו בעולם כרגע זה לא להתקלקל בעולם שמבחוץ)

וכמו שאמרת אכמ"ל

להרגיע

משתמש צעיר
לפעמים לא להתקלקל זה גם סוג מסויים של תיקון
אפשר לראות את זה הרבה בספרי המוסר
כמובן שזה צריך להיות בהוראת רב(ובהבנה אמיתית שתפקידו בעולם כרגע זה לא להתקלקל בעולם שמבחוץ)

וכמו שאמרת אכמ"ל
יש עוד נקודה שנתן חידד, והיא לענ"ד עיקר גדול -
גם מי שעובד מכל סיבה שהיא, יש הבדל גדול אם הוא נשאר בהשקפת העולם ש"כל העולם כולו לא שווה לאות אחת של לימוד תורה"
שאז הוא עדיין בכל מהותו ל"מפלגת האברכים"

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
יש עוד נקודה שנתן חידד, והיא לענ"ד עיקר גדול -
גם מי שעובד מכל סיבה שהיא, יש הבדל גדול אם הוא נשאר בהשקפת העולם ש"כל העולם כולו לא שווה לאות אחת של לימוד תורה"
שאז הוא עדיין בכל מהותו ל"מפלגת האברכים"
ברוך שכיוונתי, אני לא רוצה לפתוח כאן דברים אישיים, אבל ברוך השם כל ילדיי הנשואים לומדים בכולל עד היום, כי זה מה שחינכתי אותם מילדות.

יוגורט

משתמש מקצוען
ברוך שכיוונתי, אני לא רוצה לפתוח כאן דברים אישיים, אבל ברוך השם כל ילדיי הנשואים לומדים בכולל עד היום, כי זה מה שחינכתי אותם מילדות.
מותר לשאול איפה הם גרים? בערך?
לא בשביל להתריס, כחלק מהדיאלוג.

אפשר לתקן

משתמש פעיל
לדעתי יש חשש אמיתי שיקרה משהו אחר, גרוע הרבה יותר, שקרה כבר ברמת שלמה ובבני ברק: שחלק גדול מהרוכשים לא יהיו חרדים. זה עלול לשנות לחלוטין את אופיו של היישוב המתוק בצפון. לא שיש הרבה מה לעשות, אבל בעוד אנו עסוקים להביא להתחרדות שכונות בצפון, הם גונבים לנו מאחורה ערים שלימות (את חריש זוכרים?).
בב"ב וברכס זה היה פער מטורף וכולם רצו לקבל מהעוגה לכן גם חילונים באו. ברכסים זה לא כל כך

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
מותר לשאול איפה הם גרים? בערך?
לא בשביל להתריס, כחלק מהדיאלוג.
אני מתלבט אם לענות, זה בכל זאת עניין אישי, אבל היות ששאלת, אחד נרשם להגרלה בעכו ולא זכה ובינתיים גר בשכירות בבית שמש (השכירות מאוד ירדה שם לאחרונה ואין טעם לשכור בפריפריה, אתה מקבל דירה יפה במחיר של צפת מינוס)

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
בב"ב וברכס זה היה פער מטורף וכולם רצו לקבל מהעוגה לכן גם חילונים באו. ברכסים זה לא כל כך
לו יהי. ליבי אומר לי אחרת. אין לי כל מידע. לא בדקתי כי זה לא מעניין אותי בשביל להשקיע שעות בניתוח התוצאות, שדן כהן וחליפו איצ'ה רייך יעשו את זה.

לייבובוש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני מתלבט אם לענות, זה בכל זאת עניין אישי, אבל היות ששאלת, אחד נרשם להגרלה בעכו ולא זכה ובינתיים גר בשכירות בבית שמש (השכירות מאוד ירדה שם לאחרונה ואין טעם לשכור בפריפריה, אתה מקבל דירה יפה במחיר של צפת מינוס)
כמה זה שכירות כעת בבית שמש? ל3'חד זה באזור ה3.5 4 לא? ככה זה בצפת?

יוגורט

משתמש מקצוען
במחשבה שניה , השאלה ששאלתי לא קשורה בכלל, כל ילד בסוף יש את הבחירה שלו ואת ההחלטה שלו.

לייבובוש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
להוסיף עוד נקודה בקשר לדירות
יש אנשים שלא מעוניינים לעבור לגור במקום אחר חוץ ממה שהם רוצים/מכירים
ובזאות רק לאחרונה חבר שלי אברך קנה דירה בק'ס 4 חד' ב2M
לדעתי הקבוצה הזו היא לא קטנה בכלל ומשפיע,אם לא לעליה,לאי ירידה

פנטזיה 3D

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
כמה זה שכירות כעת בבית שמש? ל3'חד זה באזור ה3.5 4 לא? ככה זה בצפת?
דירת 3 חדרים ברמת בית שמש ד' מושכרת ב-3000 ש"ח מינוס.
בשאר האזורים אני לא יודע בדיוק, אבל אני מניח שאין הבדל משמעותי

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה