אלקסתימיה ולאהוב...

כנפיים

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
מעניין וזורם ומיוחד ומה לא?
כתוב בצורה מדהימה שגורמת לרצות להכיר את הסיפור הזה לעומק...
לא כ"כ הסתדר לי עם האלקסתימיה התיאורים להלן:
רוב הפגישה עברה עלי בחששות שהוא לא ישים לב שהשישים המוקצבות עברו.

לשבות את לב הבחורה. וואו, גם מתמיד, גם ירא שמים, גם בעל מידות וזקן וגם 'מוסרניק'?! למה אומרים שאי אפשר לקבל הכל בחיים. כשיצאתי מרטיטה
היא לא אמורה להרגיש ככה, ובטח לא לדעת לתאר את זה, או שלא היא האלקסתימית? לפי הנראה עד עכשיו יש משהו.. בקיצור, התבלבלתי קצת

מרחבית

משתמש מקצוען
גם אני התלבטתי בשאלה הזו, האם היא האלקסתימית. קראתי בשביל זה עוד הפעם את הקטעים, גם הראשון, ולא הגעתי למסקנה מוחלטת. אני לא מכירה מספיק את האיפיונים. חלק היה נראה לי מתאים וחלק לא כל-כך.
מה שנראה לי די ברור, שהצורה שהיא מתייחסת לשידוכים היא לא רגילה, גם למי שגדלה בסגירות, תמימה באופי, ורואה שחור לבן. זה נשמע הרבה מעבר.

איזה סיפור מרתק! מחכה מאוד להמשך, לפתרון המסתורין...

אשר שרבר

משתמש סופר מקצוען
לדעתכם החשובה :) האם להעלות כל פרק באשכול נפרד כדי שלא יתפספס בין התגובות?
בעיה ישנה.
אולי להעלות כפרק בפני עצמו, ואחר כך להוסיף באשכול.
קצת בעייתי כי זה יפזר את התגובות (ובעיקר את הלייקים) וגם יקפיץ שץי אשכולות.

פרק ד'

עד היום הוא מפטיר ברצינות תהומית שהיה בסדר גמור. מבחינתו, ומבחינתו גם מבחינתי. לא נתפס אצלו, פשוט אין איפה שייתפס, שבמשך הפגישה השניה החזקתי לעצמי אצבעות מתחת חורי התחרה במפה, בהרגעות מנחמות שהנה הנה זה ייגמר. להלן תיאור המונולוגים;

הוא: בבית כשר לא מכניסים רדיו וכדומה מנתקים את הרדיו בסטריאו ובתחליפיו הטכנולוגיים כפי שידרוש הזמן...

אני: מהנהנת.

הוא: בעניין עיתונים מן הראוי שלא להכניס...

אני: כן כן ברור

הוא: החומרות, ההשקפה החינוך ה....

אני: אמן ואמן

וזה לא נגמר כשיצאנו לכיוון המעלית, כי אנחנו קרי הורי רצינו פגישה בפנים והם קרי החתן רצו פגישה בחוץ. תיווך טלפוני הניב הסכם על חצי חצי וככה יצאנו לכיוון המעלית כדי להמשיך את הפגישה. כשצעדנו על המדרכה הציצו האחראים מלמעלה והתחממו במחזה המלבב שפסע על המדרכה. 'נראיתם נהדר' כפי שעודכנתי חמישים ושלוש דקות מאוחר יותר.

בינתיים מצאנו פינת חמד בדמות גינה ציבורית פרושה מעם, שם בין מגלשה לעמוד ברזל הצלחתי סוף סוף להשחיל את משנתי בנושאי חינוך. הוא הקשיב כנראה ו-לא הגיב בכלל. בצונאמי ההסמקה, מבוכה, חולשת הדעת, שתקפו אותי למול התגובה שאיננה. הודיע הבחור שזהו רגע השיא של הפגישה. הבחורה שהיא אני הייתה מאוד טרודה בתגובה האבודה לדבריה, אלא שהוא לא הבחין בשום התרחשות רגשית חריגה והמשיך מעדנות להצהרה כובשת אודות שאיפתו הכמוסה להקדיש את חיינו לתורה. חיינו כלומר כל זמן משותף בדגש על שעות הסיבוב בערבים וימי בין הזמנים.

בסדר, אתם חושבים לעצמכם, בטח הבחורה תפסה את עצמה ואת הרגליים ומחקה את עצמה מפרוטוקול הפגישות של הבחור לנצח. תקראו שוב את הפרק הקודם ותבינו שבכלל לא. נחלצתי בפלופ מן ההצפה הרגשית, התמקדתי בהצהרה והגבתי בהסכמה מתמסרת, לא טיול, לא סיבוב, לא הליכה. רק כלשון מ. ליהמן בתרגום חופשי: מהדירה לבית המדרש!

נערך לאחרונה ב:

כנפיים

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
@עיתונאות ועריכת תוכן תקשיבי, קראתי שוב הכל, (אחרי שאתמול נזכרתי בתורנות כלים שלה והתגלגלתי מצחוק) זה יוצא דופן!
תיאורים עסיסיים בנונשלנטיות הזויה, ירידה לפרטים ופוקוס מיוחד במינו בתוך ההתרחשויות, הומור משובח!
זה עשיר, זה סוחף, זה מלא תובנות ומחשבות, וכיף ענק לקרוא!!מרגישים את הכשרון הענק, ואת ההשקעה הרבה!

מ. ברא"י

צילומימוש, הילד מדבר מהתמונה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נערך לאחרונה ב:

מ. ברא"י

צילומימוש, הילד מדבר מהתמונה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הוא רוצה בית של תורה?
מתי היתה הפגישה בבית המלון?
קצת התבלבלתי...
ננסה כך- הפגישה במלון היתה קודם- ואז חזרנו להתחלה...
ובעניין הבית של תורה- בבית המלון אלו המחשבות שלה ולא הדיבורים שלו.
הבנתי נכון?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה