קורונה אלפי ילדים בבידוד צריכים את העזרה שלכם-כנסו

• פותח הנושא ST613
  • פורסם בתאריך

מאמרים אחרונים

רגועה? לא! היא עדיין מודאגת, ממה?
אז לא אני לא סופרת ולא בעלת כשרון בכתיבה, רק כותבת מה שאני רואה. אנשים מודאגים! אנשים לחוצים! אין רוגע בעולם. נסיבות החיים המאתגרות אותנו כיום...
עוד לפני שהוא היה ביבי
אתה נראה לי חרדי. לא אוהב את הממשלה הזו שהולכת לקום, אה? גם אני לא. איך אפשר ששישים ואחד חברי כנסת הם יחליטו מי יהיה ראש ממשלה? זו היררכיה! כאוס...
שיר זעיר לזוג צעיר
שיר זעיר לזוג הצעיר, כולל אמרות כנף לעוסות ועצות משומשות במצב טוב
יישר כחכם, אמיצים!
אתה, בן העליה, שכאשר חברך דיבר בסיפוק על סכומי העתק שקבל מחותנו האברך, הצהרת בגאון: ואני לא! את, בת החיל, שכאשר חברתך נדה לאלו שהולכות לגור...

ST613

משתמש מקצוען
ארגון רפואה ושמחה לקח על עצמו לשמח ילדים בבידוד\חולים מאומתים הם שולחים עשרות אלפי חבילות למשפחות בכל רחבי הארץ-כל מי שרוצה לתרום להם ממתקים ליצור קשר עם המספר הנ"ל
תזכו למצוות

שירה:)

משתמש מקצוען
ראיתי עוגות שהם נתנו לידי בר מצווה מבודדים, ולכלות שהחתונות שלהם נדחו, דברים מדהימים!

ST613

משתמש מקצוען
אירגון רפואה ושמחה חילקו עד היום מעל 136000! חבילות,עוגות ,מזון,משחקים וכדו, לעשרות אלפי משפחות מכל רחבי הארץ והעולם!!מי שרוצה להתנדב בשינוע או לתרום ממתקים משחקים עוגות וכדו' יכול ליצור קשר עם מנכ"ל האירגון ר' מאיר קווין במספר 0525808936
תזכו למצוות!!

יוכבד ב

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
איור וציור מקצועי
עיצוב גרפי
אנחנו חולים בקורונה
וקיבלנו השבוע שקית עם ממתקים ומשחקים לילדים מרפואה ושמחה
אין לי אייך לתאר את השמחה של הילדים!!!!

ST613

משתמש מקצוען
במהלך השנה האחרונה הרבה אנשים אומרים : אנחנו עוקבים אחרי הפעילות של 'רפואה ושמחה' וכל הכבוד והלוואי שהיינו זוכים להיות שותפים וכו' וכו'

אז פשוט החלטתי להכין לינק למי שבאמת רוצה להיות שותף

יחד נמשיך לעשות את הדבר הכי נצרך והכי נכון לעשרות אלפי משפחות בישראל: עידוד בבידוד!

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

698

משתמשים מבקרים ברגע זה באתר

4,986

הודעות נכתבו בממוצע ליום בחודש האחרון

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח דרושים

אולי מעניין אותך גם...

קרחון ארקטי ואקלים טרופי | תהליך עבודה.
סרטון תהליך עבודה. 3 דקות ראשונות בהילוך מהיר. ואח"כ שוב בהילוך טבעי. תשאלו איך חדר הקרחון האיסלנדי לאוירת האקלים הטרופי. זהו שהתמונה כולה רק משל...
4.50 star(s) 2 דירוגים
קצת על ביטקויין
ראיתי כל מיני שאלות על ביטקויין, ומאחר שהנושא עניין אותי בעבר ולמדתי עליו קצת-החלטתי לפרט מעט.אין לראות במאמר זה יעוץ או המלצה כלשהם. אז מההתחלה...
רגועה? לא! היא עדיין מודאגת, ממה?
אז לא אני לא סופרת ולא בעלת כשרון בכתיבה, רק כותבת מה שאני רואה. אנשים מודאגים! אנשים לחוצים! אין רוגע בעולם. נסיבות החיים המאתגרות אותנו כיום...
ברוכים הבאים לדובאי...
פרטים טכניים: הבניה בסקצאפ רינדור ואנימציה בלומיון בניה עצמית חוץ מגופי תאורה ורהיטים... העננים וגם ההשתקפויות הם של לומיון בלומיון יש יותר...
5.00 star(s) 2 דירוגים
'הצילו! מה אומרת ההודעה הזו??'
למעלה