דרוש מידע ********** סנטר

יקירה כהן

משתמש פעיל
צילום מקצועי
זה פשוט לא יאמן איך שכל שבוע מחדש הלקוחות שלהם לא מתעצלים וכותבים למערכת העיתון סיפורי ניסים ונפלאות! זה נשמע כ"כ אמין. ממש כבש אותי.
כנראה לא ראיתם שזה היה הם בעצמם ותבעו אותם על זה

יהודיתת

משתמש חדש
למה לכם מלעיזים? הסתפקו קודמיי בתודות שמקבלים באלפא בריין סנטר מהמטופלים. גם אני לא נמנית מאילו שטורחים ומודים, בטח שלא בראש כל חוצות. אבל. בעלת ניסיון הנני בטיפול של אחד מבני משפחתי באלפא בריין סנטר והפלא פלא - היינו מרוצים. מותר לנו? תודה באמת. לנו הם עזרו מאוד. הם לא הבטיחו הבטחות, לא שכנעו את ה'לא משוכנעים', המליצו לנסות וניסינו, הניסיון עלה יפה מאוד.

גדול מרבן שמו

משתמש מקצוען
המשתמש נחסם
למה לכם מלעיזים? הסתפקו קודמיי בתודות שמקבלים באלפא בריין סנטר מהמטופלים. גם אני לא נמנית מאילו שטורחים ומודים, בטח שלא בראש כל חוצות. אבל. בעלת ניסיון הנני בטיפול של אחד מבני משפחתי באלפא בריין סנטר והפלא פלא - היינו מרוצים. מותר לנו? תודה באמת. לנו הם עזרו מאוד. הם לא הבטיחו הבטחות, לא שכנעו את ה'לא משוכנעים', המליצו לנסות וניסינו, הניסיון עלה יפה מאוד.
ולמה שלא נצטרף את ההודעה שלך לדומותיה, המתפרסמות חדשות לבקרים ב'רשות הרבים'
שימי לב שהתודות למכון זה ודומיו עולות בעשרות מונים על ההודאות שמתפרסמות עבור 'יד שרה' 'עזר מציון' 'עזרה למרפא' ודומיהם ביחד
כלומר לכל הארגונים המפורסמים והידועים בעזרתם, מתפרסמות 3 תודות בשנה, ולארגונים שעזרתם מוטלת בספק, מתפרסמות 8 תודות בשבוע, הלא דבר הוא?

גמד

משתמש מקצוען
ולמה שלא נצטרף את ההודעה שלך לדומותיה, המתפרסמות חדשות לבקרים ב'רשות הרבים'
שימי לב שהתודות למכון זה ודומיו עולות בעשרות מונים על ההודאות שמתפרסמות עבור 'יד שרה' 'עזר מציון' 'עזרה למרפא' ודומיהם ביחד
כלומר לכל הארגונים המפורסמים והידועים בעזרתם, מתפרסמות 3 תודות בשנה, ולארגונים שעזרתם מוטלת בספק, מתפרסמות 8 תודות בשבוע, הלא דבר הוא?
שימו לב לניסוח ג"כ....

לחיל אומר

משתמש מקצוען
בלי להכנס לכל סוגי הנוירופידבק, גם אם ********** זה מעולה למה לשלם כזה הרבה. קונים מכשיר בכמה אלפים וזה מספיק לכמה אנשים וטיפולים שרוצים
נ.ב. אני לא מקבל את כל הטענות שמי שכותב בעד ********** הוא שתול מטעמם כי אין לדבר סוף (אולי אלו שכותבים נגד הם מהמתחרים וכו' על כל נושא)

ריקוש:)

משתמש צעיר
צילום מקצועי
שמעתי המון על שלושת המימדים.
יעיל מאוד ועזר להרבה אנשים.
יש משהי שעובדת בשילוב של - שלושת המימדים מח אחד וא'ב'.
אשה מדהימהה - בשם חווי וייס בבני ברק.
אם תרצו את הטלפון שלה אנסה לחפש

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדינאמי גם לא משהו, אבל האקספוננציאלי, רואים תוצאות מיד. בדוק!!!
האקספוננציאלי עוזר רק ב70%, הפרומופוטנציאלי זה המילה האחרונה, כל השאר שרלטנים.
הייתי ממליץ יותר על הפרופרוסוניואלינילי!

קורקורדינלי.
יעיל גם במקרי קצה.

זה עובד על העקרון של מילתא דשטותא של הרב מברסלב. עובד פלאים.

ראדא

משתמש רשום
בלי קשר לחברה הזאת ספציפית, כדאי להבין שיש לא מעט מטפלים ומכונים נפשיים שאיני רוצה לנקוב בשמם, שאתה יכול להיות מטופל שלהם שנתיים והם לא מנסים באמת לפתור את הבעיה...
פגישה טיפול שבועית = 200 ש"ח
הדרכה שבועית = 250 ש"ח
מה שנותן להם למשוך זמן בשביל להשאיר את הפציינט!
אין לכם מושג באיזו יר"ש של המטפל מדובר וק"ו בן בנו של ק"ו של המנהל... ובהחלט יתכן שתשימו לב לכך רק אחרי ששילמתם - תחזיקו חזק - תכינו כוס מים וכסא לשבת עליו :

35000 ש"ח טבין ותקילין לאנ"ש!!! (עם קבלה?:p)

הסיבה שאני כותבת את זה, שלפחות אחרים לא יפלו כ"כ - בשביל לעזור לילד/ה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה