• פרוג למען העצמאים!

כפורום העצמאים והעסקים הקטנים המוביל בציבור החרדי, אתר פרוג נרתם לעזרתכם. בעקבות התפשטות נגיף הקורונה והשפעתו על המשק, נגרמים נזקים כלכליים לעצמאים רבים אשר מתמודדים עם מחסור בלקוחות. לכן החלטנו להושיט לכם יד ואנו מעניקים לכם, חברי האתר היקרים, את מערכת הפרסום העצמאית שלנו ב30% הנחה!!!

למימוש ההטבה, אין צורך בהקלדת קוד קופון, פשוט פרסמו!

לתשומת לב! המבצע עד חג הפסח

למעבר ליצירת קמפיין >>>

להתייעצות ועזרה בין חברי הפורום >>>

לחבילת פוש לעסקים לחץ כאן >>>

דרוש מידע אלפא בריין סנטר

יקירה כהן

משתמש פעיל
צילום מקצועי
זה פשוט לא יאמן איך שכל שבוע מחדש הלקוחות שלהם לא מתעצלים וכותבים למערכת העיתון סיפורי ניסים ונפלאות! זה נשמע כ"כ אמין. ממש כבש אותי.
כנראה לא ראיתם שזה היה הם בעצמם ותבעו אותם על זה

יהודיתת

משתמש חדש
למה לכם מלעיזים? הסתפקו קודמיי בתודות שמקבלים באלפא בריין סנטר מהמטופלים. גם אני לא נמנית מאילו שטורחים ומודים, בטח שלא בראש כל חוצות. אבל. בעלת ניסיון הנני בטיפול של אחד מבני משפחתי באלפא בריין סנטר והפלא פלא - היינו מרוצים. מותר לנו? תודה באמת. לנו הם עזרו מאוד. הם לא הבטיחו הבטחות, לא שכנעו את ה'לא משוכנעים', המליצו לנסות וניסינו, הניסיון עלה יפה מאוד.

גדול מרבן שמו

משתמש מקצוען
למה לכם מלעיזים? הסתפקו קודמיי בתודות שמקבלים באלפא בריין סנטר מהמטופלים. גם אני לא נמנית מאילו שטורחים ומודים, בטח שלא בראש כל חוצות. אבל. בעלת ניסיון הנני בטיפול של אחד מבני משפחתי באלפא בריין סנטר והפלא פלא - היינו מרוצים. מותר לנו? תודה באמת. לנו הם עזרו מאוד. הם לא הבטיחו הבטחות, לא שכנעו את ה'לא משוכנעים', המליצו לנסות וניסינו, הניסיון עלה יפה מאוד.
ולמה שלא נצטרף את ההודעה שלך לדומותיה, המתפרסמות חדשות לבקרים ב'רשות הרבים'
שימי לב שהתודות למכון זה ודומיו עולות בעשרות מונים על ההודאות שמתפרסמות עבור 'יד שרה' 'עזר מציון' 'עזרה למרפא' ודומיהם ביחד
כלומר לכל הארגונים המפורסמים והידועים בעזרתם, מתפרסמות 3 תודות בשנה, ולארגונים שעזרתם מוטלת בספק, מתפרסמות 8 תודות בשבוע, הלא דבר הוא?

גמד

משתמש פעיל
ולמה שלא נצטרף את ההודעה שלך לדומותיה, המתפרסמות חדשות לבקרים ב'רשות הרבים'
שימי לב שהתודות למכון זה ודומיו עולות בעשרות מונים על ההודאות שמתפרסמות עבור 'יד שרה' 'עזר מציון' 'עזרה למרפא' ודומיהם ביחד
כלומר לכל הארגונים המפורסמים והידועים בעזרתם, מתפרסמות 3 תודות בשנה, ולארגונים שעזרתם מוטלת בספק, מתפרסמות 8 תודות בשבוע, הלא דבר הוא?
שימו לב לניסוח ג"כ....

לחיל אומר

משתמש מקצוען
בלי להכנס לכל סוגי הנוירופידבק, גם אם אלפא בריין זה מעולה למה לשלם כזה הרבה. קונים מכשיר בכמה אלפים וזה מספיק לכמה אנשים וטיפולים שרוצים
נ.ב. אני לא מקבל את כל הטענות שמי שכותב בעד אלפא בריין הוא שתול מטעמם כי אין לדבר סוף (אולי אלו שכותבים נגד הם מהמתחרים וכו' על כל נושא)

לוח דרושים

למעלה