דרוש מידע אליאקספרס עזרה מול מוכר

זהר מושקוביץ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
הקדמה:
מוכר שהזמנתי ממנו בעבר את השמלות האלו
הזמנתי כמות של 11 שמלות ועשה לי משלוח פדאקס חינם
עכשיו אני מעוניינת להוסיף עוד 5 שמלות לסט והוא מוכן לעשות לי ב30$ לשמלה ומשלוח רגיל בתקווה שיגיע עד חנוכה
כמה שאלות:
א. נראה לכם שיספיק להגיע או שזה סיכון גבוה מידי?
ב. הוא רוצה שאשיר לו את ההזמנה דרך אלי ולא אגמור לבצע אותה ואשלם לו בפרטי, נראה לכם בטוח? מה לעשות במקום?

Idjdjdjshjs

משתמש מקצוען
הקדמה:
עכשיו אני מעוניינת להוסיף עוד 5 שמלות לסט והוא מוכן לעשות לי ב30$ לשמלה ומשלוח רגיל בתקווה שיגיע עד חנוכה
כמה שאלות:
ב. הוא רוצה שאשיר לו את ההזמנה דרך אלי ולא אגמור לבצע אותה ואשלם לו בפרטי, נראה לכם בטוח? מה לעשות במקום?
א. 1.5 דולר הנחה לשמלה כשהזמנת ממנו 11 ועכשיו עוד 5, לא משתלם במיוחד, נסי להתמקח עוד. במקביל לבדוק לפי תמונה אם זה קיים אצל עוד מוכרים ולבדוק שם אפשרויות.
ב. לשלם בפרטי אך ורק דרך paypal, אחרת לא לשלם בפרטי בכלל!
ג. במשלוח רשום רגיל, יקח חודשיים להגעה ולא לצפות לפחות, בלי קשר במקום המגורים. אם זה מספיק זמן, ושאר התנאים מתאימים לך, לכי על זה.

כל זה על סמך נסיוני האישי ודעתי בלבד.

רינהרינה

משתמש מקצוען
הקדמה:
כמה שאלות:
אני קניתי את השמלה הזאת בדיוק והגיע תוך פחות מחודש במשלוח רגיל!
אני כן הייתי לוקחת סיכון...
רק שימי לב לעניין המכס- אם את עושה הזמנה מעל 75$ סביר שתחוייבי במיסים.

זהר מושקוביץ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
הבעיה שאני איתו בתכתובת כבר שבועיים כל פעם עד שהוא עונה לוקח המון זמן
יש רק עוד מוכר אחד שמוכר ב41.5$
מנסה להתמקח איתו עכשיו על פדאקס על חשבונו כמו שעשה בהזמנה הקודמת
אם זה היה בשבילי הייתי לוקחת את הסיכון אבל זה בשביל גיסה שנזכרה מאוחר אחרי שהזמנו, לא יכולה לקחת סיכון בשבילה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה