אכלוס אחיסמך

ארוש

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
קומה שביעית לא כזה נורא יש בזה פלוסים של ניתוק מכל השטיבל למטה, בפרט באחיסמך שצפוף ואחד נכנס לתוך השני וגם הנוף שווה את זה,
לגבי שהמעלית לא עובדת זה קורה במקומות הכי טובים ומקומה 4 ומעלה זה סיוט ולאו דווקא בקומה שביעית
אני אישית קניתי בשלב ב' קומה גבוהה לאחר תחקיר עם כאלה שגרים בגבהים אף יותר גבוהים והם אמרו שזה לא כ"כ נורא כמו שמציירים את זה, נחים דקה שתים באמצע וממשיכים

evi03

משתמש מקצוען
אשמח לשמוע המלצות על מתקיני מזגנים טובים
נא לצרף מספר שלהם
תודה!!!

דג לבן

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אשמח לשמוע המלצות על מתקיני מזגנים טובים
נא לצרף מספר שלהם
תודה!!!
יש טוב ויש זול לא בהכרח שזה סותר
אבל אם רוצים להוזיל עלויות קרן בני הישיבות נחשבים הכי זולים וההתקנה טובה.
מצרף כאן פרטים של מתקין שנחשב מאד אמין ואיכותי וקצת יקר, שלוקח אחריות על ההתקנה שלו: אורי כהן ממודיעין עילית 0549887447
אם רוצים להוזיל עליות שווה לרכוש במרוכז כמות מזגנים במחסני מיזוג, ולפנות לכל מתקין

דבורה הנביאה

משתמש צעיר
אני אמורה להתאכלס בדירה עוד שבוע וחצי,
ובשיא חוכמתינו לא מדדנו את מידות החדרים כך שאין באפשרותנו להזמין חדר שינה ועוד...
אם יש מישהו שגר בדירת שלושה חדרים, (קומה רביעית), עם דירה בשטח 77.90
שהחדרים בתכנית המקורית הם ממ"ד: 3.98 על 2.77
וחדר שינה 3.67 על 2.93
ובתור בונוס מה המידות שנשארו לתנור ומקרר במטבח כשהמטבח הוא 3.67 על 2.67
תודה רבה!

דבורה הנביאה

משתמש צעיר
מקפיצה...

אני אשאל שאלה נוספת, האם המידות של החדרים תואמים למידות שהיו בתוכניות בניה.
אשמח לכל מידע בעניין.

DasiB

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני מדדתי לא יסודי ממש על המילימטרים
והשוונו עם התוכניות
אבל היה נראה הכל מתאים
שמעתי על מישהו שהיה בחדר אחד חסר חצי מטר
צריך לשים לב

sunnn

משתמש פעיל
ובשיא חוכמתינו לא מדדנו את מידות החדרים כך שאין באפשרותנו להזמין חדר שינה ועוד...
וחדר שינה 3.67 על 2.93
תודה רבה!
כדאי לך להגיע ולמדוד ולא לסמוך על התכניות
שכטר או רוטשילד?

elis56

משתמש פעיל
וחדר שינה 3.67 על 2.93
תודה רבה!
אני מדדתי
הממד - 3.96 על 2.77
החדר שינה - 3.66 על 2.90

לתנור יש 72 ס"מ
למקרר מטר. (לא זוכרת אם כולל פאנל, אז יכול להיות 99....)

הנדסאית תוכנה

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
אני צריכה מנקה לכמה שעות - חד פעמי
מישהי/ מישהו מהאזור
אמין ויעיל
בתשלום הוגן

מכירים?

יונת123

משתמש מקצוען
רק עכשיו אני רואה...
אנחנו גרים בקומה שישית. אנחנו שבוע פה בסה"כ וטרם עשינו כאן שבת
לבעלי לא מפריע בכלל. הוא לא ממתין למעלית מעבר ל15 שניות אם היא לא זמינה הוא עולה ברגל
אני עולה במעלית, היא מאד מאד מהירה וזה יתרון
לגבי שבת והשעות העמוסות של הבוקר כדאי באמת לשאול את התושבים שגרים פה יותר זמן.
אנחנו גרים מול הגנים ובית הספר, הדירה מאד מאד מאוורת, בחרנו כיוונים מעולים (דרום- מערב) אמנם הדירות בצד הזה עלו קצת יותר אבל אני לא מתחרטת. כמובן שגם הגובה תורם את שלו

הכל מה'

משתמש חדש
שלום לכולם
אנחנו שוקלים לשבור את הקיר שמפריד בין הסלון למטבח, כולו או חציו, בדירת חמשה חדרים.
אשמח אם מישהו שכבר עשה את זה יוכל להעלות תמונות.
תודה מראש
מקפיצה את הנושא... אנחנו עכשו מתלבטים אם לשבור את הקיר או לא
האם הגעתם למסקנות? תוכלו לשתף? תודה

evi03

משתמש מקצוען
מישהו עשה מזגנים אצל אהרל'ה דורלכר?
BSD מיזוג אוויר.
א"כ אשמח לשמוע אם הוא מומלץ.
תודה!!!

משתדל1

משתמש רשום
עריכה תורנית
בס"ד סוף סוף קבלתי מפתח.
יש לי דירה ברוטשילד שמבחינה תכנונית אני יכול לבנות חדר נוסף בקלי קלות ממש בלי להפריע לאיש.
אבל אין אפשרות לבנות ויש כל הזמן פקחים שמסתובבים ועוצרים תוספות או פיצולים.
נודע לי גם שאין אופציות להרחבה בבניין כי הקבוצה מימשה את כל אחוזי הבנייה (אגב שאלה מעניינת, אני לא מבין למה בקבוצת רכישה היזמים מנצלים את כל האחוזי בנייה ככה שאין אפשרות לתוספת בנייה עם אישורים, איך זה יתכן שקבלן בונה ומשאיר לדיירים תמיד אחוזי בנייה? למה הקבלן מנצל פחות אחוזים מקבוצת רכישה???).
האם מישהו יודע אם דבר כזה הוא בר שינוי בעתיד? הרחוק? הקרוב? האם בעתיד יקבלו אישורים להרחבות למרות ניצול 100 אחוזים מהבנייה בבניינים?
מה הסיכון בבנייה בלי אישור?
תודה רבה

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
(אגב שאלה מעניינת, אני לא מבין למה בקבוצת רכישה היזמים מנצלים את כל האחוזי בנייה ככה שאין אפשרות לתוספת בנייה עם אישורים, איך זה יתכן שקבלן בונה ומשאיר לדיירים תמיד אחוזי בנייה? למה הקבלן מנצל פחות אחוזים מקבוצת רכישה???).
כי הקבלן מרוויח מאות אלפים על כל דירה שהוא בונה, ולא אכפת לו לחתוך קצת משולי הרווח בשביל שהקונים יהיו יותר מרוצים, אבל בקבוצת רכישה שאין בה רווח, משתדלים למצות כל מטר רבוע שאפשר לבנות בו, כדי שעלות הקרקע תתחלק בין כמה שיותר רוכשים.

צחי קרמר

משתמש פעיל
בס"ד סוף סוף קבלתי מפתח.
יש לי דירה ברוטשילד שמבחינה תכנונית אני יכול לבנות חדר נוסף בקלי קלות ממש בלי להפריע לאיש.
אבל אין אפשרות לבנות ויש כל הזמן פקחים שמסתובבים ועוצרים תוספות או פיצולים.
נודע לי גם שאין אופציות להרחבה בבניין כי הקבוצה מימשה את כל אחוזי הבנייה (אגב שאלה מעניינת, אני לא מבין למה בקבוצת רכישה היזמים מנצלים את כל האחוזי בנייה ככה שאין אפשרות לתוספת בנייה עם אישורים, איך זה יתכן שקבלן בונה ומשאיר לדיירים תמיד אחוזי בנייה? למה הקבלן מנצל פחות אחוזים מקבוצת רכישה???).
האם מישהו יודע אם דבר כזה הוא בר שינוי בעתיד? הרחוק? הקרוב? האם בעתיד יקבלו אישורים להרחבות למרות ניצול 100 אחוזים מהבנייה בבניינים?
מה הסיכון בבנייה בלי אישור?
תודה רבה
ככל שידוע באחיסמך נוצלו כל אחוזי הבנייה
ולא תהיה אפשרות לבנות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה