איתור שגיאות בעיצוב מותנה באקסל

רמתי

משתמש רשום
לפעמים יש שגיאות בעיצוב המותנה, כדלהלן. אני מצרף קובץ, איך אפשר לאתר אותם, בלי לעבור על כל העיצובים המותנים?. זה נוצר לדוגמא כשהתנאי היה מפנה לתא שעכשיו כבר נמחק

צילום מסך של השגיאה:

upload_2020-1-15_20-49-52.png

קבצים מצורפים

• עיצוב מותנה.xlsx
    KB 8.5 · צפיות: 15

רמתי

משתמש רשום
לפעמים יש שגיאות בעיצוב המותנה, כדלהלן. אני מצרף קובץ, איך אפשר לאתר אותם, בלי לעבור על כל העיצובים המותנים?. זה נוצר לדוגמא כשהתנאי היה מפנה לתא שעכשיו כבר נמחק

צילום מסך של השגיאה:

צפה בקובץ המצורף 593867

אני שולח את השאלה בשנית, אולי מישהו יכול לעזור?

אין על אקסל

משתמש פעיל

צילום מסך של השגיאה:

צפה בקובץ המצורף 593867
אולי יחלקו עלי המומחים ממני...
אבל לעניות דעתי זו בעיה שאין לה פתרון
כי עיצוב מותנה זה "הגדרות באקסל" ולא נוסחה או תא באקסל שאפשר לעשות עליה בדיקת שגיאות.

xl3391

משתמש מקצוען

צילום מסך של השגיאה:

צפה בקובץ המצורף 593867
אפשר לרוץ עליהם בלולאה בקוד. השאלה מה לעשות עם כל עיצוב כזה. למחוק?

xl3391

משתמש מקצוען
במקום $A$1 לכתוב את התא שנמחק.
1580401449514.png

מצ"ב קובץ מודול. אפשר להוריד את הסיומת txt. ולמשוך למסך ה VBA ע"י קליק ימני > import.
1580401744443.png

קבצים מצורפים

• FixREF.bas.txt
    389 ביטים · צפיות: 15

רמתי

משתמש רשום
אנסה את זה.
הסיפור הוא שהעברתי גליון אחד מתוך חוברת עבודה לחוברת חדשה, ואז כל ההפניות לגליונות אחרים ששימשו עבור עיצובים מותנים, הפכו לשגיאה. יש לי הרבה הפניות כאלו, והפתרון שלך לא יפתור, אלא א"כ אני יודע שכולם מפנים לתא אחד.
אם הבנתי נכון
במקום $A$1 לכתוב את התא שנמחק.
צפה בקובץ המצורף 599936
מצ"ב קובץ מודול. אפשר להוריד את הסיומת txt. ולמשוך למסך ה VBA ע"י קליק ימני > import.
צפה בקובץ המצורף 599938

xl3391

משתמש מקצוען
הסיפור הוא שהעברתי גליון אחד מתוך חוברת עבודה לחוברת חדשה, ואז כל ההפניות לגליונות אחרים ששימשו עבור עיצובים מותנים, הפכו לשגיאה. יש לי הרבה הפניות כאלו, והפתרון שלך לא יפתור, אלא א"כ אני יודע שכולם מפנים לתא אחד.
אם הבנתי נכון
הבנת נכון. לא יפתור.
הקובץ המקורי עוד קיים?

רמתי

משתמש רשום
עוד קיים, והסתדרתי. מעניין שאין איזה חיפוש או "עבור ל" על שגיאות בעיצוב מותנה. בכלל עיצוב מותנה זה לא החלק החזק של אקסל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה