דרוש מידע אישור מעבר בחירום

• פותח הנושא ngp
  • פורסם בתאריך

ngp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
איך אפשר להוציא אישור מעבר לעובד חיוני? מספיק שהעבודה מנפיקה לו אישור עם מס' עוסק שלה או שצריך להוציא אישור מאתר gov וכדו'? יש קישור לשם?
אשמח לכל מידע, תודה רבה

בינגרפיק

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני עובדת חיונית, קיבלתי ממקום העבודה שלי.
לדעתי אין צורך ביותר הם גם כמעט ולא עוצרים ברחובות

ngp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
תודה,
גם בנסיעה בין עירונית?
בתוך העיר נעצרנו ע"י מחסום, ואמרו לנו בעיקרון אסור לכם אבל תמשיכו, זה לא יכול להגיע לקנס?

A052

משתמש סופר מקצוען
מותר לסוע לכל עבודה (גם לא חיוני) מכל מקום לכל מקום ללא שום אישור. וכששוטר מקשקש לכם שזה בעיקרון אסור, תוכלו לומר לא שהוא בעיקרון שקרן (בעיקרון, אבל עדיף שלא לומר לו כדי שהוא לא יכניס אתכם למעצר רק בגלל העיקרון).

רק הוא!

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
את יכולה להוציא אישור מהאתר של פיקוד העורף ואז הם שולחים SMS אם זה מאושר ואת ההודעה את מראה ביציאה לשוטרים.

ngp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
מותר לסוע לכל עבודה (גם לא חיוני) מכל מקום לכל מקום ללא שום אישור.
אז מה מוגבלות הסגר? ברצינות אני שואלת, לא מה שבפועל?
את יכולה להוציא אישור מהאתר של פיקוד העורף ואז הם שולחים SMS אם זה מאושר ואת ההודעה את מראה ביציאה לשוטרים.
ובפלא' כשר?
קיצור מבינה שאין מה לחשוש... בעז"ה
תודה רבה בכל אופן!

sl הנהלת חשבונות וחשבות שכר

משתמש סופר מקצוען
אז מה מוגבלות הסגר? ברצינות אני שואלת, לא מה שבפועל?
לכן המשטרה הורידה את מירב המחסומים כי היא הבינה שהיא לא רלוונטית וסתם עושה פקקים

ובפלא' כשר?
קיצור מבינה שאין מה לחשוש... בעז"ה
תודה רבה בכל אופן!

חבובצ'יק

משתמש פעיל
אני עובדת חיונית, קיבלתי ממקום העבודה שלי.
לדעתי אין צורך ביותר הם גם כמעט ולא עוצרים ברחובות
כרגע לא צריך בכלל אישור חיוני מותר ליסוע גם לעבודה לא חיונית.

חחח

משתמש סופר מקצוען
אני דיברתי בערב החג עם פיקוד העורף במס' 104.
שאלתי לגבי לקחת את הילדים להורים של בעלי בעיר אחרת כיון שגם אני וגם בעלי עובדים ואמרו שמותר.
לגבי עובדים חיוניים אמרו שכרגע אין אישורים מטעמם ולא צריך אישור צריך רק לומר שנוסעים למקום העבודה.

תותחיתתת

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
זה
אני דיברתי בערב החג עם פיקוד העורף במס' 104.
שאלתי לגבי לקחת את הילדים להורים של בעלי בעיר אחרת כיון שגם אני וגם בעלי עובדים ואמרו שמותר.
לגבי עובדים חיוניים אמרו שכרגע אין אישורים מטעמם ולא צריך אישור צריך רק לומר שנוסעים למקום העבודה.
המצב גם נכון להיום? כשהסגר הודק?

אולי מעניין אותך גם...