"אירועים" ב php

סל שרותים מתקדמים

משתמש רשום
D I G I T A L
מישהו מכיר האם ניתן לבנות ב php מטפלים לאירועים?

למשל פונקציה שתעקוב ("תאזין") למשתנה כלשהוא שמוגדר בסקריפט ,
ובכל פעם שהוא משתנה תבצע פעולה מסוימת

לדוגמא יש לי אובייקט של DateTime שבכל פעם שמתעדכן ערכו אני רוצה שיתעדכן משתנה בוליאני בסקריפט
המכיל מידע האם השנה העברית של התאריך הנקוב הינה מעוברת או לא
(חישוב הנוסחה הוא פשוט מאוד ,דרך אגב) ומערך של שמות החדשים ישתנה בהתאם מאדר לאדר א' / ב'

ידוע לי על דרכים ארוכות יותר להגיע לתוצאה זו
1) על ידי איחסון האובייקט הנ"ל במאפיין מוגן או פרטי של מחלקה שניתן לשנותו רק על ידי פונקציה של המחלקה כך שאוכל להיות בטוח שהמאפיין לא ישתנה ללא ידיעתי ובפונקציה הנ"ל לתת הוראה לשנות את כל מה שצריך לשנות לפי העדכון
2) לוותר על העדכון בעת השינוי, ורק בפונקציות שקוראות לנתונים המשתנים להוסיף קריאה לפונקציה שתבדוק קודם את מצב האובייקט ותשנה בהתאם את הנתונים

שאלתי היא האם יש דרך קלה יותר לבנות קטע קוד כלשהוא צדדי שיאזין למשתנה באופן אוטומטי במשך כל זמן הריצה ללא שנצטרך 'לקרוא לו' בכל פעם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה