איפוס קוד כניסה -

• פותח הנושא selo
  • פורסם בתאריך

selo

משתמש פעיל
כמה זה מחיר סביר שיקח טכנאי לאפס את סיסמת הכניסה של מחשב ישן (וינדוס XP ) שנשכח

A052

משתמש סופר מקצוען
לא צריך טכנאי,כאן בפורום יענו משהו יותר מקצועי.

selo

משתמש פעיל
הייתי רוצה לשמוע מטכנאיים כמה זה אמור לעלות
אגב הסיפור לא היה איתי אלא למישהו אחר שרצה לברר, אני אישית מכיר את הדרכים עם KONBOOT או עם דיסק טכנאיים WINPE10 וכו' יש שם כמה כלים לעשות זאת

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
לא. ובדיוק בגלל זה אני סבור שזה לא אמור לעבור את הסכום שציינתי, היות שעשיתי פעולה זו הן ב-xp והן ב-7, וזו פשוט שחיתות לקחת 150-200. זה פשוט לא המחיר. זה שוד!

שוד לאור היום או שוד רגיל?

שוד לשם שוד או לשם סתם .

אנא פרט בבקשה את מידת השוד ואת כונת השודד לפי כללי החוק

לאחר הגשת המאמר והעבודה המשפטית .. תזכה להיכנס תחת קטגורית אנשים שלא יודעים מה זה איש מקצוע ורוצים

הכל בלי לשלם כלום .... ועד כאן במילתא דבדיחותא

אתה באמת חושב שטכנאי מקצוען שעושה את העבודה הזאת אז זה סכום שנחשב שוד?

הייתי נזהר בדבריי

אני אישית לוקח על זה סביבות ה100 שקלים אך בשום אופן לא פחות .

ועדיין לשיטתי 150 מחיר סביר .

חכמים היזהרו בדבריכם

@פרסומון מסכים ?

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
@דודכהן ראשית, גם אתה כמקצוען כותב שאתה לוקח 100 ולא יותר.
ושנית, זה נחשב לשוד היות שזו לא פעולה שדורשת שום מקצועיות ושום כלו. זו פעולה שלכל מי שיש לו מעט ידיים בתחום + גוגל, ימצא את הפיתרון במהירות ובקלות.

אלא מאי? יש כאן מישהו שעבד, והוא לא עובד בחינם.
זה שזה פשוט לא אומר שהוא צריך לההפך בין רגע למתנדב.
ולכן כתבתי שסכום של 80 ש"ח זה יפה מאוד, ואני מוכן לעלות ל-100. אבל 150-200, זה שוד.

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
@דודכהן ראשית, גם אתה כמקצוען כותב שאתה לוקח 100 ולא יותר.
ושנית, זה נחשב לשוד היות שזו לא פעולה שדורשת שום מקצועיות ושום כלו. זו פעולה שלכל מי שיש לו מעט ידיים בתחום + גוגל, ימצא את הפיתרון במהירות ובקלות.

אלא מאי? יש כאן מישהו שעבד, והוא לא עובד בחינם.
זה שזה פשוט לא אומר שהוא צריך לההפך בין רגע למתנדב.
ולכן כתבתי שסכום של 80 ש"ח זה יפה מאוד, ואני מוכן לעלות ל-100. אבל 150-200, זה שוד.

לא מסכים עם כל מילה.

אני לא ראיה לכלל , אני בטוח שגם 150 זה סביר לגמרי

מקצועיות? ממש כן צריך לדעת רוצה דוגמא? מה תעשה במחשב שיש לו EFI וצריך לשחק עם ההגדרות להעלות און קי לשיטה הישנה... האם אתה מבין מה אני מתכוון? מה עושים שיש חשבון מיקרוסופט ולאו דוקא סיסמה מקומית על קובץ הSAM ?

ידידי יש מה לדעת.. אין זה דומה בין ביוס לביוס ומחשב למחשב.. זה שכבודו עשה פעם אחת אין זה ראיה שיצליח בשאר....

כתבת "ידיים בתחום + גוגל" אני לא חולק על זה לגמרי רק אגיד ואומר שגם אחרי כל זה לא תמיד זה

הולך כמו מה שרשמתי למעלה שצריך קצת יותר ידע ואם מישהו שהוא איש מקצוע לדוגמא גרפיקה

ישרוף על זה 4 שעות העיקר לא לקרוא לטכנאי זה חלמאות מבחינתי- מה גם שלפעמים יכולים לשחק

עם ההגדרות בלי להבין ואז לא תמיד זה סבבה,

אתה לא אמור לקבוע סכומים לאיש מקצוע שזה לא התחום שלך. כמו שאני לא יקבע לך כמה לקחת על צריבת אדם בפוטושופ (לשים אדם או אובייקט על רקע אחר) אפילו שאני יודע לעשות זאת). זה האנשי מקצוע יודעים ו150 ש"ח זה מגיע ביושר ובצדק.

באמת תודה על זה שאחנו יכולים להיות גם לא מתנדבים... (אנחנו הרבה כן שלא תחשוב שלא.. רוצה ראיה? הפורום המתוק הזה)

יודע מה???????????????

נגיד שהכל קל ובלה בלה בלה

שוד זה לא!!!!

זה ממש שפה שלא מכבדת בכלל

חכמים היזהרו בדבריכם

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
בעבודת טכנאי מקבלים כסף על ידע!.
כי תכל'ס על לחיצות מקש אף אחד לא אמור לשלם.
גם לבנות רשת שלמה בין מחשבים עם כל ההגדרות שמסביב, הכל עניין של מקשי מקלדת ועכבר.

אם יש מישהו שיודע לעשות זאת בעצמו. בבקשה, שיעשה. אף אחד לא כבל אותו.
אם ההוא יודע איך לחפש את זה בגוגל ולהבין את כל מה שרוצים ממנו שם, שיערב לו.

טכנאי מחשבים שזה המקצוע שלו וזה הידע שלו, ועל זה משלמים לו, מותר לו לקחת 150 ש"ח, אם הוא חושב שזה מצדיק את הידע שלו, גם אם זה לוקח לו 5 דקות על השעון לעשות את זה. כי אתה משלם לו על הידע שלו ולא על הזמן (כמובן שהזמן הוא חלק חשוב בחישוב התשלום הסופי ואם ייקח לו גם יותר זמן המחיר יעלה).

אדם שלא מבין, ולא יודע איך לעשות את זה, ומפחד שהוא יכול גם להרוס (וזה קורה הרבה, וגם נתקלנו כאן בפורום בהרבה סיפורים כאלה, בלי להזכיר שמות ובלי קישורים...), שווה לו לשלם לטכנאי שיעשה את זה בצורה מקצועית ולא לסמוך על גוגל.
כמו שאני, כשנתקעתי עם מייבש כביסה קראתי לאיש מקצוע שיטפל בזה. ולא ניסיתי לחפש בגוגל, אפילו שהטכנאי גובה כסף על ביקור, גם ביקור של חמש דקות.

היו אצלי פעם זו"צ, שהגיעו עם המחשב שלהם עם תקלה מסוימת.
ראיתי מה התקלה. אמרתי להם שעל התקלה הזו אני גובה 50 ש"ח לתקן אותה (לדעתי, לפעמים לא שווה לטכנאי להתחיל לגעת במחשב שלך בפחות מ-50 ש"ח!!!), ואני יכול לעשות את זה מיידית.
הם אישרו את התיקון.
אחרי חמש דקות יצאתי אליהם עם המחשב כשהוא תקין ועובד לשביעות רצונם.
האשה שואלת אותי בשיא הרצינות: 'רגע, אתה עבדת חמש דקות ועל זה אתה גובה 50 שקלים טבין ותקילין???'.
אני הייתי המום, ולא בדיוק ידעתי מאיפה להתחיל לענות לה.

לא ממש משנה מה עניתי לה בסוף, והם כמובן שילמו את הנדרש עם הבנה.

בקיצור @דודכהן שאלת אם אני מסכים איתך, -כל מילה.

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
היו אצלי פעם זו"צ, שהגיעו עם המחשב שלהם עם תקלה מסוימת.
ראיתי מה התקלה. אמרתי להם שעל התקלה הזו אני גובה 50 ש"ח לתקן אותה (לדעתי, לפעמים לא שווה לטכנאי להתחיל לגעת במחשב שלך בפחות מ-50 ש"ח!!!), ואני יכול לעשות את זה מיידית.
הם אישרו את התיקון.
אחרי חמש דקות יצאתי אליהם עם המחשב כשהוא תקין ועובד לשביעות רצונם.
האשה שואלת אותי בשיא הרצינות: 'רגע, אתה עבדת חמש דקות ועל זה אתה גובה 50 שקלים טבין ותקילין???'.
אני הייתי המום, ולא בדיוק ידעתי מאיפה להתחיל לענות לה.

לא ממש משנה מה עניתי לה בסוף, והם כמובן שילמו את הנדרש עם הבנה.

בקיצור @דודכהן שאלת אם אני מסכים איתך, -כל מילה.

העוויילם מסספר...

על אותו איש שהיה לו בעיה במכונית הטויוטה שלו שהיה רעש מעצבן בכל הנסיעה , בכל המוסכים היה האיש , גם סגולות וממון שילם האיש ביקר אצל טוייבי המכונאים ושם פתקים בכותל בכל החורים...

לבסוף במקווה אמר לו איזה רב' אייד שיש איזה מוסכניקעס אלוף האלופים עם ידי זהב חוש ריח של כלב ואוזניים של צאלמר

הלך אותו האיש למיודעינו הטכנאי ...
הקשיב הטכנאי לרעש המעצבן .. תוך כדי שהוא פולט מילות אההה...

העלה הטכנאי את הרכב על המנוף שלו לקח פטיש נתן שני בו בו
ם על האלטרנטורצרנחטורקליבימטור (בדיוק שם אתם יודעים....)

והופ הרעש נעלם בציק צק

שאל האיש כמה לשלם אמר לו הטכנאי 1000 שקלים.

והיה אותו האיש המום ואמר מה על דקת וחצי עבודה אלף שקלים???

ענה לו הטכנאי לו ידידי ורעי

כך זה מתחלק:

999 שקלים על הידע של שנים ועוד 1 ש"ח על הדפיקה ברכב...

ואותו האיש ?

עדין בשוק מהסיפור, אבל מתחיל לעקל את מה שהטכנאי אמר לו ללא רעשי רקע מעצבנים..

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::p:p:p:p;);););):D:D:D:D

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה