עזרה איפוס סיסמא לתא קולי של רמי לוי

shevi123

מהמשתמשים המובילים!
מנהל קבוצה
כתיבה ספרותית
איך עושים את זה?
אשמח לעזרה

shevi123

מהמשתמשים המובילים!
מנהל קבוצה
כתיבה ספרותית
בפעם הראשונה צריך לחייג לתא הקולי ואז להקיש 1234 ואח"כ *
ואז לפעול על פי ההוראות
זה לא עובד. כנראה מישהו שינה לי את סיסמת ברירת המחדל. יש כוכבית לאיפוס סיסמה בכל חברה.ולא מצאתי באתר של רמי לוי.
תודה

miss s

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
זה לא עובד. כנראה מישהו שינה לי את סיסמת ברירת המחדל. יש כוכבית לאיפוס סיסמה בכל חברה.ולא מצאתי באתר של רמי לוי.
תודה
כשקניתי סים חדש שאלתי אותם מה הקוד, וזה הקוד שנתנו לי כדי לשחרר את התא הקולי.
זה אומנם לא עבד בניסיונות הראשונים, אבל אחרי תקופה ניסיתי שוב והצליח. לא יודעת למה... אולי כשהסים חדש אז צריך לחכות קצת..

very smart

משתמש רשום
לי ניחסם התא קולי
אז התקשרתי לרמי לוי
הם איפסו לי את הסיסמא (ונמחקו לי כל ההודעות)

לאה ורחל

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
גם לי נחסם התא קולי ברמילוי לפני כמה חודשים
לא הצלחתי לתפוס אותם אז עד היום חסום לי

שמואל ג.

"מאגרים" קו אוטומטי ארצי לדירות לשבת 0737750530
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בפעם הראשונה צריך לחייג לתא הקולי ואז להקיש 1234 ואח"כ *
ואז לפעול על פי ההוראות
מה עושים כשזה לא פעם ראשונה ועשיתי בעבר קוד 1234 ואחר כך * ועכשיו זה אומר שבקוד שגוי מה עושים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה