שאלות למתחילים איפה מצלמים בירושלים בת-מצווה?

נסייניסטית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
שלום!
רציתי לשאול לגבי בת מצווה איפה מצלמים בירושלים במקום שפוי, לא איזה חור לא ידוע.
איך מגיעים לשם ובאיזה שעות הכי נוח?
וגם הכי חשוב - אם נאמר רציתי ככר ספרא, כותל, ממילא ועוד, איך אני מספיקה שכולם יהיו בשעה נוחה?
נגיד אני נמצאת בכותל בשעה 7, עד שאני מגיעה לככר ספרא -שקיעה.ואין מה לעשות במיוחד שהניידות שלי זה אוטובוסים......

tzivi

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אז אענה לך לפי סדר
1. אני צילמתי את הבת שלי ועוד, בממילא, מלון, גן הורדים, מתחם התחנה, אפשר ימין משה לא איפה שמצלמים ילדי חלאקה אלא בכל מיני גינות באזור שם , יש שם מקומות מדהימים

2. לצלם ב-7 זה כאילו לבוא מראש בלי להספיק, אני מתחילה צילומים תמיד בשעה 3:30-4:00 אז יש לך תאורת שיער מהממת, שמש אור ואת יכולה לשחק עם זה

שיהיה לך בהצלחה

ESTI אסתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
אני יודעת שיש את ימקא
אף פעם לא הייתי שם והאמת שאשמח להסבר ממישהי שיודעת איך מגיעים לשם.

נסייניסטית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
חיפשתי במפות ירושלים בגוגל ועשיתי חשבון שאם אני מגיעה רגלית מממילא לימקא ואז לתחנת רוח זה ממש מפחיד ושומם כל הדרך הזו וגם סופר ארוך ולא נראה לי הגיוני להסחב עם ילדה וגם שאני עצמי לא מכירה את הדרך .... רק במפות.
אולי יש למישהו ניסיון בנושא , אולי איך מתניידים באוטובוסים ממקום למקום, זה ממש יעזור לי כי אני צריכה לעשות את 'המסע' הזה עוד השבוע .. תודה רבה מראש!!!!!

Malki.A

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
מתחנת הרוח לימקא זה בערך 10 דקות הליכה וזה ממש לא שומם.(איפה שהמלונות המלך דוד וכו')
איך ללכת אני לא יודעת לכתוב לך,
כי אני לא יודעת את שמות הרחובות

שבוע טוב
מלכי

ESTI אסתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
@יאיר את יודעת לכוון אותי מילולית?
אם אני עומדת ליד תחנת הרוח,
לרדת למטה?
לעלות למעלה?
מה אני צריכה לשאול אנשים ברחוב?
ליד איפה זה נמצא?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה