מדיה איפה כדאי לפרסם?

rivkic

App.Up.Go! -פיתוח תוכנות / אתרים מורכבים / קורסים
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
D I G I T A L
אני רוצה לצאת בפרסום לקראת סדרת קורסים במייל שאני יוצאת איתה בעז"ה.
התפוצה אמורה להיות ארצית, איפה כדאי לפרסם?
חשבתי על יתד נאמן, אבל עולה שם הון.
אינץ בודד עולה כמעט 500 ש"ח לפני מע"מ, ויש לי מודעה עם טקסט בכמות די מכובדת, כדי שיבינו מה יש בקורסים ולמה כדאי להירשם אליהם.... ככה שיצא לי כמה אלפים טובים לפרסם שם.
איפה עוד? לפרסם במקומון של כל אזור בנפרד? פרסום דיגיטלי? מה הכי מוכר?

איש ספר

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
אני רוצה לצאת בפרסום לקראת סדרת קורסים במייל שאני יוצאת איתה בעז"ה.
התפוצה אמורה להיות ארצית, איפה כדאי לפרסם?
חשבתי על יתד נאמן, אבל עולה שם הון.
אינץ בודד עולה כמעט 500 ש"ח לפני מע"מ, ויש לי מודעה עם טקסט בכמות די מכובדת, כדי שיבינו מה יש בקורסים ולמה כדאי להירשם אליהם.... ככה שיצא לי כמה אלפים טובים לפרסם שם.
איפה עוד? לפרסם במקומון של כל אזור בנפרד? פרסום דיגיטלי? מה הכי מוכר?

מניסיוני - למי שאין תקציב לפרסום מאסיבי המקומון הכי חזק, זה פרסום חזק - כי הוא מפרסם בהמון ערים. הוא יקר יותר משמעותית ממקומונים אחרים אבל הוא נותן תפוקה של איזה 5 מקומונים ביחד.

בנוסף - לקורסים, פרסום דיגיטלי יכול להיות אש - זה מעניין את קהל היעד, אבל להרים טלפון זה סוג של התחייבות, השארת פרטים בדף נחיתה מאיים ומחייב פחות. וזה כל מה שאת צריכה לדעת: שם, טלפון ומייל. בתחום שלך גם 100% בערך מקהל היעד הוא בעל נגישות דיגיטלית, וזה גם תחום דיגיטלי, הפרסום הדיגיטלי הוא לרוב הזול ביותר בייחס לחשיפה ולתמורה - אני במקומך הייתי מייעד חלק משמעותי מהתקציב לדיגיטל.

הכוכב העולה

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
לעניות דעתי, כיון שהלקוחות הפוטנציאלים הם מקוונים, אזי פרסום דיגיטלי זה הרעיון הנבון ביותר בשבילך, ויש לי חבר שמתעסק בפרסום דיגיטלי ובשיווק קורסים דיגיטלים, אם את מעוניינת צייני פה או שלחי לי הודעה פרטית, ואתן את פרטיו.

ראפ

משתמש פעיל
תנסי להפיץ במיילים לא יועיל לא יזיק ישנם גופים שמתעסקים אם זה אבל אני לא יודע איך פונים אליהם

כלכלן

משתמש רשום
פרסום במיילים דורש רשימת תפוצה רלוונטית ורחבה.
פרסום ברשת באופן כללי יכול להתאים. יש סוכנויות דיגיטל שמתמחות בזה, ויש גם קורסים מטעם מט"י וגופים נוספים שיכולים לתת כלים.

כּוֹתָר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הכי מתאים לקהל היעד זה באנרים מושכים, שיספרו על התועלת שיקבלו מהקורס.
וצריך לעבוד בשיטת 'משפך' שהשלב הבא ימשוך אותם לתהליך שיביא בסופו לרכישת הקורס.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה