איפה כדאי להשקיע בנדל"ן?

שוקלד בלונדי

משתמש פעיל
איפה כדאי להשקיע בנדל"ן בסכום של 150,000? איפה מנסיון הדירות עלו בהרבה בשנים האחורונות?

חיימנה

משתמש פעיל
אם באמת הכוונה ל150000 סכום כולל ולא הון עצמי
תברר יותר על קרקע חקלאית וכד' או חניות בעפולה....

ישראלי בנשמה

משתמש פעיל
אתה מתכוון לקנות נדל"ן ב150000????

בעפולה עילית בשנים האחרונות עלה המחיר..
אם באמת הכוונה ל150000 סכום כולל ולא הון עצמי
תברר יותר על קרקע חקלאית וכד' או חניות בעפולה....

כמה כבר קרקע חקלאית תניב לו?

משרד אולי לא מתמצא במחירים של משרדים..

חד כתער

משתמש רשום
עריכה תורנית
מה אתם כ"כ ציניים?
הגיוני אם יש יכולת החזר או ספיגה ללכת לפריפריה דירות באיזור ה 450K
תשואות סבירות בהחלט, אם כי עניין עליית הערך מוטל בספק. האם יעלה ובאיזה קצב.

ערים אפשריות-דימונה בית שאן וכו'

אין בהודעה זו המלצה להשקעה אלא דעתי האישית והענייה למדי :)

ישראלי בנשמה

משתמש פעיל
מה אתם כ"כ ציניים?
הגיוני אם יש יכולת החזר או ספיגה ללכת לפריפריה דירות באיזור ה 450K
תשואות סבירות בהחלט, אם כי עניין עליית הערך מוטל בספק. האם יעלה ובאיזה קצב.

ערים אפשריות-דימונה בית שאן וכו'

אין בהודעה זו המלצה להשקעה אלא דעתי האישית והענייה למדי :)
התכוונתי ברצינות לכל מה שכתבתי
דימונה לא עולה כמו עפולה עילית

שוקלד בלונדי

משתמש פעיל
התכוונתי לקנות דירה עם משכנתא-לא שכל הדירה עולה 150,000 אלא ה150,0000 זה מקדמה למשכנתא-שליש מעלות הדירה,בירושלים שליש זה 700,000 אם לא יותר אז אני מחפשת משהו בסביבות ה450,000/500,000 אני יודעת שיש דירות כאלו בצפון השאלה איפה מחירי הדירות עולים הרבה בשנים האחרונות?
וסליחה שלא ניסחתי נכון את השאלה בהודעה הראשונה...

חיימנה

משתמש פעיל
התכוונתי לקנות דירה עם משכנתא-לא שכל הדירה עולה 150,000 אלא ה150,0000 זה מקדמה למשכנתא-שליש מעלות הדירה,בירושלים שליש זה 700,000 אם לא יותר אז אני מחפשת משהו בסביבות ה450,000/500,000 אני יודעת שיש דירות כאלו בצפון השאלה איפה מחירי הדירות עולים הרבה בשנים האחרונות?
וסליחה שלא ניסחתי נכון את השאלה בהודעה הראשונה....
אין שום צורך להתנצל!
לגופם של דברים [לא שאני כזה "מייבין" בתחום אבל בכ"ז] :
יש לכם עדיפות על איזור [כתבת צפון] ? כי בדרום יש דירות זולות בהרבה
כמ"כ אם המחיר של הדירה הרצויה נקבע לפי ההון העצמי [הכסף שיש לכם במזומן - מה שקראת מקדמה ] יש אפשרויות להגדיל את ההון העצמי ע"י הלוואות שאינם משכנתא ולהגיע להשקעה גדולה יותר ועם מבחר גדול יותר

לייבובוש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
וסליחה שלא ניסחתי נכון את השאלה בהודעה הראשונה...
אופקים יכול להתאים,כי יש שם קהילה חרדית איכותית ואני חושב שזה יתפתח עוד כי הרבה צעירים יגיעו לשמה בגלל מחיר למשתכן.כל הדרום נראה שרוצים לקדם אותו

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
כדאי מאוד שתשיג עוד 100K באמצעות הלוואה משלימה(ויש רבים כאלה)
ומשם לפנות לאזורים טובים בפרייפריה
קרית אתא מרכז -תוכל למצוא דירות טובות 4 חדרים ב850-900

ר' ישעיה

משתמש רשום
עמנואל!! לאחרונה עלה שם מחיר הדירות באופן מטורף ונראה שזה ממשיך
תוכל למצוא שמה גם חדשים מהקבלן וגם יד שניה

מורן בכר

משתמש חדש
זה לא סוד שהמחירים עלו בצורה דרמטית בכל הארץ לדעתי שווה לבדוק אופציה לרכישת קרקע להשקעה ולאו דווקא דירה להשקעה , יש קרקעות במחירים טובים שפוטנציאל הרווח הוא ממש גבוה

lizi_g

משתמש פעיל
זה לא סוד שהמחירים עלו בצורה דרמטית בכל הארץ לדעתי שווה לבדוק אופציה לרכישת קרקע להשקעה ולאו דווקא דירה להשקעה , יש קרקעות במחירים טובים שפוטנציאל הרווח הוא ממש גבוה
נשארנו מסוקרנים א-י-פ-ה.........

תודה מראש.

אחת מהעולם!!!!

משתמש רשום
כמו שכתבו כאן, אני אישית הייתי ממליץ לקחת הלוואה משלימה למשכנתא ובקל תוכלו להגיע לדירה ב900,000 אלף
והמקום שהצפי שבו יעלו המחירים הכי הרבה זה רכסים, לערכתי אם תמצא במחיר הזה קפוץ על זה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה