עזרה איפה אפשר לקנות חולצות תכלת מכופרות חלקות לסמינר?

:)Rachel

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
חולצה כחולה

202740

38 (UK 10)

1

76.00 ₪
תיאור

פריט

מידה

כמות

מחיר
ZUBPxpzxplz40ISJ2Z4rCh3I7lsd-UYj_dVIrXxIzVo9oRi7KXIlIKT_8C8ZzrnyfC28-uvKWV5Khztkth-xaV-d6s_y6Ku8NrgEBeEHz0kDgjPjcYn2kLAEGIydoz1UclsRXvLCXzQV=s0-d-e1-ft
Blue Shirt

123066

38 (UK 10)

1

79.00 ₪
תיאור

פריט

מידה

כמות

מחיר
GBnatLDNZmtOjv7OpDq-s60RuMBcQIQhbs6VmNQCPQsFKW0Qbs9l9eTuDhZN4lzCFkUoWIktJzwQSta7XeTHV68woOh1bLopgyjT5Q2iX6R8Lwv_Aq4Aj-4oJ_J-X69pg8cA3jOft0Yg=s0-d-e1-ft
חולצות שהזמנתי שנה שעברה

Bestimedia

לשעבר- צבעי פסטל :)
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
זה מנקסט?

M . A

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים

.....

משתמש מקצוען
סתם כשאני הולכת ברחוב יש בנות עם חולצות תכלת שהגזרה שלהם מכוערת ויש בנות שהגזרה שלהם מושלמת.
איך אני יכולה לדעת בנקסט מה כדאי?

2020 ESTER

מאיירת דיגיטלית משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אני קניתי חולצה מפלייס של ילדים, הרבה קונות שם.
יש הרבה בH&M, זארה...
לא חסר...

:)Rachel

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
זה משיטוט מהיר
להזמין זה קצת הימור...
מי שהתנסתה בעבר יש לה יותר סיכוי

יעל כהן*

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
חולצות של גברים רואים שזה של גברים!! הכפתורים לצד ההפוך...
יש חולצות תכלת מהממות~:
H&M
CB
ZARA

joelly

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בנקסט היתה שנה שעברה חולצה מאוד מוצלחת. השנה לא עושה רושם. איך יודעים מה עומד יפה - רואים בתמונה ;) שימי לב לגזרה- אם זו צרה כזו עם פנסים, או גזרה רפויה ואז זה ה"אוהלים"...
אני לא ממליצה לא על חולצות גברים ולא על ילדים- נשים צריכות גזרה לנשים, וזה הכי יפה.
אבל- איך לא כתבו לפני?
AMAZON!!!
או מארה"ב או מאנגליה (amazon.uk)
מגיע תוך שבועיים בערך, כתוב לך על הפריט תוך כמה זמן מגיע.
לא הכל נשלח לישראל אבל יש מספיק.
זה אתר אמין, כל הסחורה שלהם אמורה להיות בסדר בסה"כ ויש להם גם שרות לקוחות מעולה!
אבל הכי בטוח, פשוט לחפש לפי חברות מוכרות: Nautica TommyHilfiger RalfLauren וכד'.
בישראל- בנאוטיקה יש בד"כ חולצות יפות, אבל המחיר שם יקר. (משהו כמו 280, אולי יש עכשיו סייל?)
וכן לאקסוס ג"כ יש חולצות נשים.
זאת חולצה מעולה שהזמנתי מאליאקספרס, 33 שח, גיזרה חתיכית בטרוף, בד אטום לחלוטין, עברה כביסות שוטפות, הגיעה תוך שבועיים. מידהS בערך כמו 34-6 של H&M, מידה די קטנה.
ועוד- פשוט שאלתי חברה שגדולה ממני בשנתיים, שסיימה את הסמינר ולא היה לה יותר שימוש ב8 חולצות תכלת (בערך) והיא הביאה לי עוד 3 חולצות מצוינות.
הרבה הצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה