אינדיזיין - נתקע אפילו רק כשמוסיפים תו אחד

שרוליק גליקזאהן

מעצב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אני עובד על ספר, התחלתי את העימוד וכמובן ככל שאני מתקדם אני מוסיף אפשרויות משנה את הריווחים וכו'
ופתאום באמצע העבודה הקובץ מתחיל להשתגע ולחשוב בכל פעם שאני מוסיף אפילו רק תו אחד.
ניסיתי להוריד את רוב הטקסט ולהשאיר רק כ20 עמודים ועדיין זה לא זז.

עכשיו אני מנסה לחשוב על האפשרויות שזה יכול לגרום לזה לקרות.
1. הערות שוליים?
2. חלונות?
3. פונט רש"י?
4. span columns?

אשמח אם תוכלו להאיר את עיני
בתודה מראש

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אני עובד על ספר, התחלתי את העימוד וכמובן ככל שאני מתקדם אני מוסיף אפשרויות משנה את הריווחים וכו'
ופתאום באמצע העבודה הקובץ מתחיל להשתגע ולחשוב בכל פעם שאני מוסיף אפילו רק תו אחד.
ניסיתי להוריד את רוב הטקסט ולהשאיר רק כ20 עמודים ועדיין זה לא זז.

עכשיו אני מנסה לחשוב על האפשרויות שזה יכול לגרום לזה לקרות.
1. הערות שוליים?
2. חלונות?
3. פונט רש"י?
4. span columns?

אשמח אם תוכלו להאיר את עיני
בתודה מראש

1. האם ייבאת את הקובץ מוורד? יכול להיות שיש סגנונות שבאו איתו ותוקעים את אינדיזיין (מה שצריך לעשות - זה לסמן כל מקום שמתחיל בו סגנון חדש, עם קוד, כמו בתג, @01 @02 והלאה, לשמור את הקובץ כTXT (אם אין בו הערות שוליים) או כRTF (אם צריכים עיצוב בסיסי, כמו הטיה או בולד וכדו') ואח"כ לעשות חפש והחלף סגנון פסקא, באינדיזיין)

2. אם החלונות הם בשיטת "אובייקט מעוגן" אז יש מצב (אם אתה עובד עם הסקריפט של @ניוגראף אז כנראה זו לא הבעיה, הוא עובד בשיטת דרופ-קאפס).

3. תנסה באמת לבטל את האפשרות של span columns ותראה אם זה משתנה.

4. גם בלי קשר, כדאי שתעבור כאן על השרשור, ותעשה חלק מהדברים - זה יעזור לך גם לקבצים אחרים.

4 וחצי. אם אתה עדיין על אינדיזיין 2019, כדאי לשדרג ל2020, באמת היו הרבה שהתלוננו על איטיות באינדיזיין 2019. יכול להיות שגם זה מוסיף

5. במקרה חריג ממש - באמת יש תווים שתוקעים את אינדיזיין, וברגע שאתה עושה בהם שינוי (אפילו דרך אגב) אינדיזיין קורס. קרה לי פעם-פעמיים. במצב כזה, נסה "לבודד" את התו על יידי יצירת מסמך חדש, והעברת דפים מהמסמך הישן (שמור אותו קודם בשם אחר) למסמך החדש הריק, ונסה לעבוד איתם במסמך החדש, כל פעם חלק מהדפים, עד שתראה באיזה דף זה קורס. ונסה לאתר שם את הבעיה.

בהצלחה, שא ברכה.

eliezer

מהנדס בינה מלאכותית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
1. האם ייבאת את הקובץ מוורד? יכול להיות שיש סגנונות שבאו איתו ותוקעים את אינדיזיין (מה שצריך לעשות - זה לסמן כל מקום שמתחיל בו סגנון חדש, עם קוד, כמו בתג, @01 @02 והלאה, לשמור את הקובץ כTXT (אם אין בו הערות שוליים) או כRTF (אם צריכים עיצוב בסיסי, כמו הטיה או בולד וכדו') ואח"כ לעשות חפש והחלף סגנון פסקא, באינדיזיין)

2. אם החלונות הם בשיטת "אובייקט מעוגן" אז יש מצב (אם אתה עובד עם הסקריפט של @ניוגראף אז כנראה זו לא הבעיה, הוא עובד בשיטת דרופ-קאפס).

4. גם בלי קשר, כדאי שתעבור כאן על השרשור, ותעשה חלק מהדברים - זה יעזור לך גם לקבצים אחרים.

4 וחצי. אם אתה עדיין על אינדיזיין 2019, כדאי לשדרג ל2020, באמת היו הרבה שהתלוננו על איטיות באינדיזיין 2019. יכול להיות שגם זה מוסיף

5. במקרה חריג ממש - באמת יש תווים שתוקעים את אינדיזיין, וברגע שאתה עושה בהם שינוי (אפילו דרך אגב) אינדיזיין קורס. קרה לי פעם-פעמיים. במצב כזה, נסה "לבודד" את התו על יידי יצירת מסמך חדש, והעברת דפים מהמסמך הישן (שמור אותו קודם בשם אחר) למסמך החדש הריק, ונסה לעבוד איתם במסמך החדש, כל פעם חלק מהדפים, עד שתראה באיזה דף זה קורס. ונסה לאתר שם את הבעיה.

בהצלחה, שא ברכה.
לגבי בידוד הבעיה.
יש לי סקריפט בחינם שמפעיל את הגרפ. אחד אחד ולא הכל בייחד. ועושה שמור אחר כל החלפה.
ככה שמזינים גרפ כל שהוא. נניח /S+ ובהחלף נניח צבע כחול
מפעילים.
התוכנה קורסת.
פותחים ורואים עד היכן צבוע בכחול. ויודעים ששם הבעיה.

ניתן להשיג אצלי חינם בשעת הצורך

שרוליק גליקזאהן

מעצב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
לגבי בידוד הבעיה.
יש לי סקריפט בחינם שמפעיל את הגרפ. אחד אחד ולא הכל בייחד. ועושה שמור אחר כל החלפה.
ככה שמזינים גרפ כל שהוא. נניח /S+ ובהחלף נניח צבע כחול
מפעילים.
התוכנה קורסת.
פותחים ורואים עד היכן צבוע בכחול. ויודעים ששם הבעיה.

ניתן להשיג אצלי חינם בשעת הצורך
בעבר הייתי אדום ברשימת תפוצה שלך...
אשמח לקבל!

eliezer

מהנדס בינה מלאכותית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
בעבר הייתי אדום ברשימת תפוצה שלך...
אשמח לקבל!
לא יודע מה כוונתך שהיית אדום.

מ"מ הנה:

קוד:
var mysave=app.activeDocument.findGrep();
for(var i=0;i<mysave.length;i++){
try{
mysave[i].changeGrep();
app.activeDocument.save();
}catch(E){};
}alert("בוצע");

שימוש:

א. להכניס הטקסט שלו בפנקס רשימות ולשמור בסיומת JSX ולהכניס לחלונית הסקריפטים
ב. להגדיר הגרפ הרצוי באינדזיין כרגיל. לא משנה אם סוגרים אחר כך את החלונית או לא. (נניח חפש \S+ והחלף בצבע כחול)
ג. להפעל את הסקריפט.

תוצאות: אם קבלתם הודעה "בוצע" סימן שכל הגרפ בוצע ושום דבר לא תקע התוכנה.
אם התוכנה נתקעה,
פתחו את המסמך שוב ובדקו מה התוצאההראשונה שלא הוחלפה.
והיא היא, האויב הנורא המקריס את התוכנה….

בהצלחה רבה.

נ"ב כל שימוש בסקריפט הוא באחריות המשתמש לגמרי. יש לגבות כל חומר מראש. ולבדוק אחר השימוש שהתוצאה הרצויה נתקבלה.

שרוליק גליקזאהן

מעצב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
ועכשיו אתה ירוק.
לגבי השאלה שלך הכל גורם לתוכנה לקרוס
חחח
טעות שלי
הייתי רשום ברשימת תפוצה במייל...

לא יודע מה כוונתך שהיית אדום.

מ"מ הנה:

קוד:
var mysave=app.activeDocument.findGrep();
for(var i=0;i<mysave.length;i++){
try{
mysave[i].changeGrep();
app.activeDocument.save();
}catch(E){};
}alert("בוצע");

שימוש:

א. להכניס הטקסט שלו בפנקס רשימות ולשמור בסיומת JSX ולהכניס לחלונית הסקריפטים
ב. להגדיר הגרפ הרצוי באינדזיין כרגיל. לא משנה אם סוגרים אחר כך את החלונית או לא. (נניח חפש \S+ והחלף בצבע כחול)
ג. להפעל את הסקריפט.

תוצאות: אם קבלתם הודעה "בוצע" סימן שכל הגרפ בוצע ושום דבר לא תקע התוכנה.
אם התוכנה נתקעה,
פתחו את המסמך שוב ובדקו מה התוצאההראשונה שלא הוחלפה.
והיא היא, האויב הנורא המקריס את התוכנה….

בהצלחה רבה.

נ"ב כל שימוש בסקריפט הוא באחריות המשתמש לגמרי. יש לגבות כל חומר מראש. ולבדוק אחר השימוש שהתוצאה הרצויה נתקבלה.
תודה רבה!

שרוליק גליקזאהן

מעצב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי

בהצלחה, שא ברכה.
דבר ראשון תודה על הפירוט
1. ניסתי להעתיק את כל הטקסט לקובץ חדש בנתיים זה רץ.

2. איזה סקריפט יותר מומלץ של @ניוגראף או של @אריאל וו ?

3. זה לא הפריע.

4 וחצי. באשכל ליד ראיתי תלונות על אינדיזיין 2020 ויש שחזרו ל 2019.

בהזדמנות זו אשמח להמלצות לסקריפט של הערות שוליים.

תודה.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
דבר ראשון תודה על הפירוט
1. ניסתי להעתיק את כל הטקסט לקובץ חדש בנתיים זה רץ.

2. איזה סקריפט יותר מומלץ של @ניוגראף או של @אריאל וו ?

3. זה לא הפריע.

4 וחצי. באשכל ליד ראיתי תלונות על אינדיזיין 2020 ויש שחזרו ל 2019.

בהזדמנות זו אשמח להמלצות לסקריפט של הערות שוליים.

תודה.
2. את של @ניוגראף לא ניסיתי כי כבר יש לי את DropWord II של אריאל ובסה"כ הייתי מרוצה ממנו (הם עובדים באותה שיטה - אלא שלניוגראף יש 2 גרסאות - רגילה ב-120 ומתקדמת ב-200) אבל עכשיו יש לאריאל סקריפט חדש (DropWord III) שלפי דבריו הוא יותר טוב - טרם התנסיתי בו, אבל זה נראה טוב לפי הדוגמאות באתר שלו (שם הוא גם מראה מה הבעייתיות בסקריפטים הקיימים).

4. אני עובד עם שניהם במקביל. לא ראיתי איטיות ב-2020 יותר מאשר ב-2019, אלא להיפך במקרים מסויימים. (בפרוייקטים מסויימים אני עדיין עובד עם 2019 בגלל הבאגים של 2020 שטרם נפתרו - הזחה שגויה בבולטים).

עוד באג שראיתי עכשיו - הערות סיום לא מיובאות ב-2020 (לא יודע אם בכל מקרה או רק משהו נקודתי). ייבאתי ב-2019, שמרתי ופתחתי ב-2020 ואני עובד על זה שם.

סקריפט להערות שוליים (FootWork) של אריאל הוא מעולה אבל יקר. פעם בשנה הוא עושה מבצע אז אולי כדאי לחכות (שנה שעברה זה היה בפברואר).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה