כללי אינדיזיין - משהו שלא ידעתי

שלמה

משתמש מקצוען
כאן חיפשת?

לקחתי אות אנגלית ונתתי לה סגנון תו. בגרפ נתתי חיפוש של אות גדולה והחלפה לסגנון תו.
מה שבצהוב, היה מוגדר בסגנון תו ונתון בשליטה מליאה לגודל הכתב.

(האפשרות שנתתי לחיפוש לפי דיוק של אות הוא למי שאין לו CS3)

קבצים מצורפים

• 1.jpg
    KB 307.7 · צפיות: 10

שלמה

משתמש מקצוען
דוקא תכנה מקורית.
קצת מעצבן למצוא כל מיני מילים שבאנגלית היו מובנות מאליהן.
כמו סקריפט, סטורי וכו'

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
שלמה, זה לא שינה אצלי כלום.

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
שלחתי. תודה!

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
אלט+שיפט+קליק כפול על תמונה, מכניס אותך בתוכנה זו. (EDIT ORIGINAL)

מיכל וובר

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ונתנו10;78156:
אלט+שיפט+קליק כפול על תמונה, מכניס אותך בתוכנה זו. (EDIT ORIGINAL)

וזו אחת הסיבות שכדאי לעבוד עם אילוס - - -
כי גם אם מייבאים קובץ אילוס לאינדי,
דבל קליק וזה נפתח באילוס - - -

כנ"ל גם באילוס'

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
נכתב ע"י bla_bla_bl;78160:
דבל קליק וזה נפתח באילוס - - -
זה לא נפתח, וטוב שכך.
גם הטיפ הנ"ל למדתי רק בטעות כי הייתי צריך להכפיל הרבה אובייקטים וזה נפתח לי פתאום באקרובט.

מיכל וובר

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ונתנו10;78177:
זה לא נפתח, וטוב שכך.
גם הטיפ הנ"ל למדתי רק בטעות כי הייתי צריך להכפיל הרבה אובייקטים וזה נפתח לי פתאום באקרובט.

למה לא נפתח?
בטח משו בהגדרת שלך - - -
תשנה בברירת מחדל שלא יפתח באקרובט, אלא בתוכנת המקור.

ולמה טוב שכך?

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
נכתב ע"י bla_bla_bl;78190:
למה לא נפתח?
בטח משו בהגדרת שלך - - -
תשנה בברירת מחדל שלא יפתח באקרובט, אלא בתוכנת המקור.

ולמה טוב שכך?
קובץ PDF נפתח באקרובט. וככה אני רוצה שיהיה.
ודאבל קליק על קובץ AI לא נפתח באילוס, רק עם אלט+שיפט ודאבל קליק.

מיכל וובר

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
בטח אתם יודעים,
אבל בכל זאת - - -

בכל תוכנות אדובי, בתפריט עם חיצים (כמו גדלים שונים, רווחים וכו')
אם אתם עומדים על החיצים ומקליקים למעלה / למטה
זה קופץ באחד, אבל אם אתם מקליקים אם שיפט זה קופץ ב10.

אבל האמת,
אני תמיד משתמשת עם החיצים במקלדת - הרבה יותר נוח,
ולקפיצות של 10 - עם שיפט - - -

אישאשכולות

משתמש צעיר
נכתב ע"י zap;63398:
השלום בתוכנו חשוב יותר מכל טיפ מקצועי... זו המסקנה שלי... ובוודאי כל חברי הפורום הנפלאים פה כולל גראפי, יסכימו איתי....

תרשו לי להעתיק לכם תגובה חשובה מתוך הפורום <TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 border=0><TBODY><TR vAlign=bottom><TD width="100%">פרסום שווק ויח"צנות חרדית </TD></TR><TR><TD class=navbar style="FONT-SIZE: 10pt; PADDING-TOP: 1px" colSpan=3> קמפיינים לא נכונים </TD></TR></TBODY></TABLE>התגובה היא בענין הציטוט דלעיל (מהעמוד השני של האשכול הזה "משהו שלא ידעתי")

הנה הציטוט:

הציבוריות הישראלית, עוד הרבה לפני דור האינטרנט, תמיד מנסה להתעלם מריגשות השני, כמו גם להעלים כלפי השני את ריגשותיו הוא. "לזרום" קוראים לזה. לזרום ולא לעצור על שטויות. מין "סתלבט" כזה (וסליחה על השפה הרחובית) שלא איכפת לי מהשני. אני לא יעצור לרחם עליו, אני לא ירצה גם לשמוע אותו מתנצל, אני יכנס בו במלוא הקיטור על טעות שיעשה. גם אני במקביל, "ישחק אותה" מחוספס. לא נותן שירחמו עלי. צבר ישראלי כפשוטו. (פעם סיפרתי לחבר על איזה פלונטר שנקלעתי אליו. מה הוא עונה לי? "כשיהיה לי זמן, אני ירחם עליך" סוף ציטוט).

כעת, בדור האינטרנט, הבעיה מתעצמת שבעתיים. אדם יכול לשבת בבית בשעה שלש לפנות בוקר, ולהתעלל ברגשות חברו! הוא יכול גם לירות עליו משניים, שלשה ניקים שונים. כאילו כולם, כל משתתפי האשכול, סוברים אחרת ממנו. הוא בכלל לא רואה את השני, כך שאפילו המצפון שלו נשאר נקי. כלומר "מה בסך הכל עשיתי. הקלדתי מקשים בסדר מסוים..." ומכאן הקטלניות שבאינטרנט!

......., אני מכבד אותך, ולו בשל החברה הטובה - "פרוג" - בה בחרת להסתובב. אבל אני זוכר את האשכול הראשון ב"פרוג", בו הייתי שותף. היה זה עמוק בתוך הלילה, והשתתפו בו בעיקר: ונתנו, ירושלמי ואנוכי. ניהלנו אז דיאלוג, (את הפרטים אני לא יכול להזכר. טוב עשה ונתנו, שמחק אז, את כל הדו"ד המיותר) ואני לתומי התנצלתי שם משהו, לא זוכר על מה. ואתה, אדון ......, כתבת: "אין לזה מקום כאן. באינטרנט לא מתנצלים". זה לא ציטוט אמנם, אבל זה המסר שלך. במדויק.

כאן אני מתקומם. מה יש אם נשמר לו מין פך שמן טהור, בתוך בוהמת האינטרנט? מה יקרה אם יתקיים לו אתר אחד (אין עוד פורומים חרדיים שפויים. אין!) נקי מהתלהמות, ריק מזלזול בשני, אין בו ארס. אבל הוא עמוס - כן, כן, עמוס - בהתנצלויות, בהבעת רגשות אישיות והבנת רגשות הזולת.

רק כך הביקורות תהיינה בונות, ולא הרסניות. בדרך הזו יתחברו אלינו יותר אנשים עם נשמה. ורוח טהרה תמשיך לנשוף בערפנו.

......, כתבת בסוף תגובתך האחרונה: "זוהי דעתי וזכותכם להביע דעה אחרת". לכן העזתי. אני מתכוין אך להועיל, מקוה מאוד שלא תכעס עלי.

סוף ציטוט.

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
ביקורת זה דבר חיוני, רק תלוי איך מבצעים זאת.
לתת ביקורת על מישהו אחר בלי שהוא ביקש זאת. זה ממש לא הוגן, מעליב, ומוציא שם רע. אא"כ כותבים בצורה עדינה, ללא פרטים מלאים, ועם נכונות לעזור לפעמים הבאות.

חשוב לרענן את ההודעה כאן:
http://www.prog.co.il/showthread.php?t=6482

Deena

משתמש פעיל
נכתב ע"י zap;63281:
של אינדיזיין....
האמת, שאני די מתפלאת כשאני רואה שהמון טיפים שהיו ידועים לי מזמן מקדמת דנא מגרסאות ראשונות ביותר מתגלות פה כחדשות...ומסתבר שגם משתמשים מתקדמים פה לא ידעו על כך...

זה דווקא מאד הגיוני. המתחילים יצאו עכשיו "טריים" מהלימודים, ובלימודים השתמשו כבר בתוכנות החדישות ביותר. אני למשל למדתי קורל ופוטושופ לפני 8 שנים בערך... אז כמובן שמאז אני משתדרגת עם התוכנות, אבל יתכן בהחלט שישנם שיפורים בתוכנות שלא קלטתי אותם...

שלמה

משתמש מקצוען
נכתב ע"י bla_bla_bl;82079:
בטח אתם יודעים,
אבל בכל זאת - - -

בכל תוכנות אדובי, בתפריט עם חיצים (כמו גדלים שונים, רווחים וכו')
אם אתם עומדים על החיצים ומקליקים למעלה / למטה
זה קופץ באחד, אבל אם אתם מקליקים אם שיפט זה קופץ ב10.

אבל האמת,
אני תמיד משתמשת עם החיצים במקלדת - הרבה יותר נוח,
ולקפיצות של 10 - עם שיפט - - -

הערכים של ה10 הם ברירת מחדל
אפשר לשנות את הערכים בהעדפות.

Deena

משתמש פעיל
יש לי עוד שאלה שאולי מתאימה לTHREAD נפרד -
לפעמים כשאני מכניסה טקסט באנגלית לפסקה, ובתחילת אחת השורות יש מרכאות - " - הן יוצאות קצת מהשורה. יש הגדרה שתפתור את זה?

Saralem

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
להגיע במהירות לעמוד מסויים דרך המקלדת: קונטרול+g, הקלד מספר עמוד, אנטר. בהצלחה[/quote]

אם עוד לא כתבו את זה..: זה לא עובד עם g זה עובד עם j..
(לא עבד עם לי g..)

ושוב תודה!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה