אינדיזיין- למה מספור הערות שוליים נותן 1 בכל ההערות?

עמירם יוסף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים

chyz

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
צמצם ריוח בין הטורים לחצי סנטימטר לא יותר
תרווח בין השורות זה צפוף מידי
שהכותרת תהיה יותר קרובה למלל שלתחתיה
זה גריד שממשיך אח"כ לעמודים נוספים עם מלל שונה ותמונות.
הגריד עבר הרבה הגהות עיצוב, וכבר עימדתי בו מסכתות רבות.

בכל אופן תודה על ההערות.

עמירם יוסף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
אז מחילה זה לא טוב ידידי, לעולם לא עושים יותר מחצי סנטימטר זה לא מקצועי, אם תרצה תתקשר

עמירם יוסף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
א. תמיד העימוד שלי יפה, ונכון, לא בדרך כלל.
ב. אתה מדבר לא לעניין, שתי טורים זה לעולם ככה, חוף מגרפקאים/ות שחושבים שהם מעמדים ומרשים לעצמם להמציא חדשות 7 מלימטר או 9 או 10, זה ממש נראה לא טוב.

אבל כנראה כבודו מבין יותר אז בהצלחה ;)

הקיפוד המיקרוביוטי

משתמש מקצוען
D I G I T A L
עימוד ספרים
א. תמיד העימוד שלי יפה, ונכון, לא בדרך כלל.
ב. אתה מדבר לא לעניין, שתי טורים זה לעולם ככה, חוף מגרפקאים/ות שחושבים שהם מעמדים ומרשים לעצמם להמציא חדשות 7 מלימטר או 9 או 10, זה ממש נראה לא טוב.

אבל כנראה כבודו מבין יותר אז בהצלחה ;)
עמירם
מדובר כאן בעיצוב של הוצאת קורן/שטיינזלץ
זה הצורה שמתאימה בדיוק לקהל היעד ולפרוייקט הזה

אתה מכיר סגנון ספרים מסויים. יש עוד סגנונות עיצוב.
אם אתה רוצה השראות תסתכל בעיצובים של התנ"ך המבואר שגם כן עיצבה chyz יחד עם מיכל בריטמן, או בספרים של סטודיו דב אברמסון או של סטודיו עפעף

chyz

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
@chyz איך מתקבלים לעבוד בהוצאת קורן

אנחנו עושים השתדלות והקב"ה עושה את שלו.

זה היה לגמרי ככה.
לפני כמה שנים, עשיתי מנוי באול ג'ובס לתקופה קצרה, וקיבלתי משם הצעות עבודה, אחת מהן היתה של קורן. ומאז הכל הסטוריה.

דרך אגב, קיבלתי עוד כמה הצעות ממקומות עבודה טובים.
אני חושבת שזה כדאי.

הקיפוד המיקרוביוטי

משתמש מקצוען
D I G I T A L
עימוד ספרים

מזכיר את הבדיחה על ההוא שהלך במדבר והיה מת מצמא, פתאום הוא פוגש איש והוא שואל אם הוא יכול לתת לו מים, האיש עונה לו שלא, אך אם הוא רוצה הוא יוכל למכור לו עניבה ממש בזול - רק 2 ש"ח לעניבה. האיש אמר אני מוכן עכשיו לשלם 50 ש"ח בשביל כמה כוסות מים אך מה יש לי לעשות כאן עם עניבה. הוא ממשיך בדרך והולך כמה ק"מ, פתאום הוא רואה מסעדה. הוא רוצה להיכנס ובכניסה השומר אומר לו: מצטער, לכאן נכנסים רק בעלי עניבות...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה