אינדיזיין אינדזיין נהיה איטי להחריד כשאני מייבאת קובץ וורד... יש פתרון?

תמר טל

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי

אני מנסה לייבא קובץ וורד (קונטרס עם הערות שוליים) לאינדזיין
והתוכנה נהיית א י ט י ת נ ו ר א א א א....
מה יכולה להיות הבעיה?

חייבת לסיים את העבודה הזו...
אודה לכל מי שיוכל לעזור בדחיפות!!

פשוש

משתמש מקצוען
אני אף פעם לא מעבירה קונטרס שלם.
כל פרק אני מעתיקה לקובץ וורד חדש ואז מייבאת.
אחרת, התוכנה לא מחזיקה מעמד

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מה זה?
תודה!
באפשרויות שמירה של וורד (שמור בשם) בוחרים בתפריט הנפתח, מתחת לאיפה שמזינים את שם הקובץ, את הפורמט הרצוי. אחד הפורמטים הוא "RTF - Rich Text Format". שמרו את הקובץ בשם חדש ובפורמט הזה. את הפורמט הזה אינדי' מעבדת קצת יותר טוב (אבל בכל זאת הוא לא מומלץ לייבוא קבצי טקסט ארוכים, מכיון שהוא לא דחוס כמו DOC או DOCX, ויכול לייצר קבצים בגודל די גדול יחסית).

תמר טל

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
באפשרויות שמירה של וורד (שמור בשם) בוחרים בתפריט הנפתח, מתחת לאיפה שמזינים את שם הקובץ, את הפורמט הרצוי. אחד הפורמטים הוא "RTF - Rich Text Format". שמרו את הקובץ בשם חדש ובפורמט הזה. את הפורמט הזה אינדי' מעבדת קצת יותר טוב (אבל בכל זאת הוא לא מומלץ לייבוא קבצי טקסט ארוכים, מכיון שהוא לא דחוס כמו DOC או DOCX, ויכול לייצר קבצים בגודל די גדול יחסית).
תודה, ניסיתי, לא עזר... :(

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה