כללי אין סיבה שלא נעבוד עם פונטים סוג אאא

naamah

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בהמשך לאשכול הזה:

חברת 'אאא - פונטים בעברית' וקורס 'טיפוגרפיה למעצבים' משתפים פעולה במבצע חד-פעמי לרגל השקת הקורס:

במסגרת המבצע, 'אאא' מציעים חבילה של 30 משקלים ב2000 ש״ח.
כל משתתף נוסף מוריד את המחיר ב40 שקלים, עד מינימום של 1300 ש״ח.
(המחירים לא כוללים מע"מ)
כלומר - סגירת קבוצה של 18 רוכשים תבטיח את המחיר של 1300 ש"ח לחבילה לכל רוכש.
שימו לב: המבצע כולל רישיון פונטים הן לדסקטופ והן לWEB!

(כאשר ברשיונות WEB רכישת משקל היא פר דומיין, כפי שמקובל כיום בכל החברות. ניתן לעיין ברישיונות הפונטים השונים כאן)

מי שמכיר את איכות הפונטים של 'אאא' יכול להבין את שווי המבצע.
ומי שעדיין לא מכיר - 'אאא' היא קבוצה של טיפוגרפים צעירים בהנהגתו של אברהם קורנפלד, שיוצרת פונטים איכותיים שעושים שינוי משמעותי של פני הטיפוגרפיה בישראל.
הפונטים שלהם הם בסיס לעבודה טיפוגרפית איכותית ומקצוענית.
אמנם, לא מדובר בפונטים 'על המשקל' כמו של החברות הגדולות אלא בפונטים בוטיקיים שעולים יותר, אבל הערך שלהם בעבודה הטיפוגרפית הרבה יותר גבוה.
מהעבודה שעושה הפונט הנהדר שלהם 'אלמוני' ניתן להתרשם באתר הקורס 'טיפוגרפיה למעצבים'.

המעוניינים להצטרף לקבוצה מתבקשים להירשם כאן באשכול, או לפנות אלי במייל של הקורס: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>.
המחוייבות לקבוצה תיכנס לתוקף ברגע שנעבור את סף ה-18 איש.
למען הסר ספק: גם מי שאינם רשומים לקורס יכולים להצטרף לקבוצה.

קבצים מצורפים

• AlephAleph.png
    KB 285.4 · צפיות: 14

Art Studio

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לשם השוואה - כמה עולה רשיון לדסקטופ ול-WEB גם יחד - בחברות אחרות?

naamah

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י Art Studio;1366838:
לשם השוואה - כמה עולה רשיון לדסקטופ ול-WEB גם יחד - בחברות אחרות?

לצורך העניין אם נשווה לעודד עזר, גם הוא מעצב פונטי בוטיק משובחים ואיכותיים, מחיר רישיון דסקטופ אצלו נע בין 250-350 למשקל בודד (לפני מע"מ), ומחיר רישיון WEB נע בין 250-350 למשקל בודד לדומיין אחד (לפני מע"מ).

בחברות הגדולות כמו פונטביט ומאסטרפונט מחיר רישיון WEB למשקל אחד פר דומיין אחד הינו 350+מע"מ, ושם למיטב ידיעתי מדובר על מחיר קשיח, מכיוון שהפונטים לWEB אינם נכנסים לחבילות המבצעים שלהם.
[המידע הנ"ל נכון לבדיקה שנערכה לפני מס' חודשים. לא ידוע לי אם השתנה משהו בנושא בינתיים]

פינטל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
הלוואי והיה לי תקציב לזה :(

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
משפחות "אלמוני" ו"אלמוני צר" הן בין המשפחות היחידות הטובות שם לצערי (יחד - 9 משקלים...).
אם היו יותר פונטים איכותיים לעבודה שוטפת - הייתי שוקלת רכישה...

(אולי אפשר לעשות מבצע דומה עם הפונטים של "הגילדה" או "הטייס" - אני בטוחה שיהיה יותר ביקוש כי גם ההיצע שם יותר רחב...)

Art Studio

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י eden7115;1367184:
יחד - 9 משקלים...

אכן היה לי מוזר.
ראיתי זאת רק לאחר התשובה של פותחת האשכול, ולא היו שם פונטים רבים לבחירה. וגם מה שכבר היה - חלק לא היה מדוייק במיוחד - כך לפי ראות עיני. אלא אם כן לא ידעתי לבדוק זאת כראוי...

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
הדברים הנ"ל נכתבו לאחר שהעפתי הרבה יותר ממבט.
עכשיו עבור עם האצבעות (המלוקקות :)) ותבדוק אילו עבודות משם הן "עבודות אמת" ובאילו פונטים השתמשו בהן ולהבדיל מהן כל שאר ה"יצירות טיפוגרפיות" היפיפיות להשראה שעם הפונטים שלהן אי אפשר באמת לעבוד, אולי לכותרת פעם ב...

פינטל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
יש שם יצירות על אמת עם "מיקסטייפ" "בר-לב" ו'אטלס'

ואני אישית מתחבר גם לסגנון הישראלי של "אמביוולנטי" וכדו' אם כי אני יכול להבין שהוא לא אהוב על כולם.

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
יצירות האמת עם הפונטים שהבאת מראות בדיוק מה שאני טוענת, שהפונטים (למעט אטלס - שאני לא רואה ערך מוסף שלו על פני פונטים דומים בחברות אחרות), הם פונטים מאוד נקודתיים ולא יכולים לשמש מעצב למגוון רחב של עבודות.

אם יש למעצב קמפיין גדול שבדיוק מתאים לו אחד הפונטים "המיוחדים" - מעולה.
אבל האם שווה להשקיע מראש סכום גדול יחסית עבור פונט שיתכן וישמש לקמפיין בסגנון מסויים שאולי בא יבוא ואולי לא?
לדעתי לא...

naamah

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
גופים גדולים במשק בחרו 'אאא' - ערוץ 2, עיריית ירושלים, עיריית חיפה, פריגת, מעריב, התזמורת הפילהרמונית, טירת צבי, שנקר ועוד.
מאלה שציינתי, מרביתם לא בחרו לעבוד דווקא עם "אלמוני" [שהוא אכן היצירה הטובה ביותר של 'אאא', שמתעלה לפסגות ש'נרקיס בלוק' שלט בהן כמעט לבדו בעבר].

מעבר לכך, מכיוון שרישיון WEB הוא פר דומיין לכל משקל, הרי שלמעצב אתרים 30 משקלים רק במעט יותר מ-43 ש"ח למשקל הם מתנה יוצאת מהכלל.

ועוד בהערת אגב -
המבצע הוא בגדר שירות לציבור גולשי פרוג לרגל השקת הקורס.
איני מפיקה מכך כל רווח אישי, ולצערי הרב איני בעלת אחוזים ב'אאא'...

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אכן לעוסקים בתחום עיצוב האתרים נשמע ששווה לרכוש את החבילה, מכיוון שהם גם מקבלים מספר משקלים בסיסיים שיכולים לשמש כמעט לכל עבודה (אלמוני, אלמוני צר, אטלס) - וזה לבד כבר שווה את המחיר לעומת המתחרים בקטגוריה, כך שהפונטים המיוחדים הנוספים שיבחרו מתקבלים כביכול "במתנה"...

מוטי נאה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
מוזיקה ונגינה
לא ראיתי שום חידוש בפונטים שלהם, מצטער.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה