דרוש מידע אין להם גבולות חד וחלק! קווי נייעס, צינתוקים.

מצב
הנושא נעול.

vhsvchch

משתמש מקצוען

קבצים מצורפים

• כולם גנבים.mp4
    4.4 MB · צפיות: 57

מרחבית

משתמש מקצוען
שיחות שמתחילות בקידומת מוזרה - מתחיל ב1 או כל דבר בסגנון לא לחזור אליהם!!
מספר שמתחיל בקידומת ישראלית רגילה כמו 05, 02,03 וכו' אין בו בעיה כזו עם החרגה של מספרים של הרשות הפלסטינאית.
059 = הרשות הפלסטינאית
כל אזור חיוג גיאוגרפי ואז 2. לדוגמה
02-2
03-2
04-2
08-2
09-2
הם גם של הרשות הפלסטינאית.

חוץ מזה, למספר ישראלי רגיל, לא אמורה להיות כל בעיה לחזור.
מספרים שמתחילים בקידומת 1, קידומת מוזרה אחרת או הרשות הפלסטינאית - יש חיוג גבוה.

תודה רבה על המידע החשוב!!

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
לא מדוייק.
אמנם בימות המשיח יש קווים רבים שמתחילים ב079, אבל למיטב ידעתנו רוב מוחלט של הצינטוקים ממספרי ם079 אינם קשורים לימות המשיח או לקוחותיה.

לקוחות ימות המשיח מתחייבים לפעול אך ורק בהתאם לחוק. ימות המשיח אוכפת זאת מול לקוחותיה.
במידה ומישהו קיבל צינטוק מלקוח של חברת ימות המשיח, בניגוד לחוק - נשמח מאד שידווחו לנו. אנו מטפלים בנושא מול מנהלי קווים שהפרו את החוק, ואף סוגרים להם את הקו במידה והם לא התעלמו מהתראות.
הדרך לזהות האם זה לקוח של ימות המשיח, זה באמצעות האזנה להודעות המערכת וכדו'.

כתובת הדוא"ל של שרות הלקוחות לפניות בנושא <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
יש לציין מספר מחייג, מספר מחוייג, תאריך ושעה.
וכן לציין שמדובר על שיחה/צינטוק מבלי שנרשמתם/בוצעה על ידי מנהל הקו בניגוד לחוק.
אנו לא מתעלמים מפניות, ומטפלים בהם.
סליחה מראש, אבל אני שלחתי לכם מייל מדויק עם כל הפרטים לאחר שזה מה שהצעתם פה בפורום, וכתבתם בחזרה משהו ממש כללי, לא התייחסתם כלל לפנייתי.

במקביל, ידעו כל חברי הפורום, שאחרי שהסרתי את עצמי מרשימת התפוצה שלכם (0773137770 שלוחה 6 ואח"כ 2) - נפסקו כל הצינתוקים! שווה לנסות.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
upload_2018-7-15_19-5-36.png

ivr

משתמש פעיל
סליחה מראש, אבל אני שלחתי לכם מייל מדויק עם כל הפרטים לאחר שזה מה שהצעתם פה בפורום, וכתבתם בחזרה משהו ממש כללי, לא התייחסתם כלל לפנייתי.
הטיפול נעשה מול מנהלי הקווים שהוציאו את ההודעות/צינטוקים

אסתר

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
@ivr
מה קורה עם כל החסימות היום?
יש כמה קווים משפחתיים/קהילתיים שאני בחרתי להצטרף אליהם והם נחסמו היום בזה אחר זה. ביקשתי מספר חלופי וגם זה לא עזר.

מטבע הדברים

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
צפו מה נאמר על כל המוסדות שמתרימים ומטרידים..
אגב, מישהו יודע מי הוא הרב שבסרטון?

קבצים מצורפים

• כולם גנבים.mp4
    4.4 MB · צפיות: 40

maofix

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש מספר שכל הזמן מצנתק לנו ואנחנו לא עונים אבל נראה לי שזה מספר לא רגיל ואולי יש לחשוש למספר כזה
007700111
אם מישהו יש לו מידע על זה שישאיר פה הודעה.
תודה

חמד ילד

משתמש צעיר
אלי התקשרו מהמס' 02636 - (חמש ספרות בלבד), האם יש סיכון לחזור?
זה חברה שמנסה להציע לכם מיחזור משכנתא. אין סיכון לחזור למספר כי זה 'זיהוי מזויף' שזה אומר שהם סתם תיקתקו כמה ספרות שתראו על הצג ואם תחזרו תשמעו לא ניתן לבצע את השיחה כפי שחויגה או משהו דומה.

אבינדב

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
המשתמש נחסם
האפשרות הכי פשוטה להילחם בצינתוקים היא הכנסת המספר לרשימת המספרים החסומים בטלפון. הקו הזה שיגע אותי גם בשעה 1:00 בלילה (!): 0772283214 חסמתי אותו ומאז שקט.

ivr

משתמש פעיל
איזה קווי נעייס ימות המשיח מפעילה?

מרשמלו

מנהלת איש את רעהו מנהלת פורום נשים
מנהל
מנוי פרימיום
אוקי,
עצירה לביקורת!!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה