אימות של- אני לא רובוט בכל חיפוש בגוגל

• פותח הנושא ANNA!
  • פורסם בתאריך

ירוק בהיר

משתמש פעיל
מישהו נתקל בהודעה כזאת? מה עושים?

קבצים מצורפים

• ללא שם.png
    ללא שם.png
    KB 4 · צפיות: 43
נערך לאחרונה ב:

במקרה

משתמש מקצוען
לא ראיתי מישהו שכתב את זה עד עכשיו, אז אני אכתוב.
לי זה קרה באופן עקבי [עשרות פעמים] בכל פעם שעשיתי חיפוש בגוגל עם דפדפן שלא שמר שום היסטוריה.
כנראה גוגל רואה בזה משהו מחשיד.

a Computer

טכנאי מחשבים
D I G I T A L
מישהו נתקל בהודעה כזאת? מה עושים?
האם זה הופיע במקרה באתר שפתחת "עותק שמור" בגוגל?
לא ראיתי מישהו שכתב את זה עד עכשיו, אז אני אכתוב.
לי זה קרה באופן עקבי [עשרות פעמים] בכל פעם שעשיתי חיפוש בגוגל עם דפדפן שלא שמר שום היסטוריה.
כנראה גוגל רואה בזה משהו מחשיד.
אותה בעיה שעליה האשכול נפתח.
זה לא משנה הדפדפן, אלא הכתובת IP החיצונית שהספק נותן.
ונראה שזה לא קשור דווקא למסונני נטפרי, עושה רושם שבתקופה האחרונה ממש גוגל שינו משהו באלגוריתם שמקשה עוד יותר על כל כתובות ה-IP המשותפות.

ולמעשה, הבעיה היא לא לגמרי של הספקים אפילו, זה מתחיל מבירוקרטיה של משרד התקשורת.
בישראל אין מספיק כתובות IP והן עולות הון לספקים שמשתמשים בוורטואליציה לחלק את הכתובות בין המשתמשים.

במקרה

משתמש מקצוען
זה לא משנה הדפדפן, אלא הכתובת IP החיצונית שהספק נותן.
יש לך הסבר איך זה שכמעט בכל פעם שחיפשתי משהו בדפדפן שלא שמר היסטוריה, היה אימות, וכשהשתמשתי בדפדפן אחר, הוא לא דרש???
אז אולי יש עוד קריטריונים?
אני מתעקש על זה, כדי שאם מישהו גם משתמש בדפדפן שלא שומר היסטוריה, ויש לו את הבעיה הזאת, יבין ממה זה נובע.

a Computer

טכנאי מחשבים
D I G I T A L
יש לך הסבר איך זה שכמעט בכל פעם שחיפשתי משהו בדפדפן שלא שמר היסטוריה, היה אימות, וכשהשתמשתי בדפדפן אחר, הוא לא דרש???
הסבר יש, הדפדפן ששומר קוקיס, מוכר לגוגל בגללם, ולפעמים אף מחובר לחשבון בזמן החיפוש וכו'.
זה אומר לאלגוריתם הזיהוי שאכן אתה אדם ולא רובוט.
כאשר אתה מגיע מכתובת ששולחת בקשות רבות (כי היא משותפת עם הרבה אנשים) וללא קוקיס, אתה נדמה לאלגוריתם הרבה יותר כ-בוט.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה