מערכות מורכבות אימות ע"י סיסמת sms או הודעה קולית

• פותח הנושא macro
  • פורסם בתאריך

macro

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני צריכה להוסיף לאתר פונקציה- שכאשר אני רוצים להכנס לעמודי האתר הפנימיים- צריך להזין מספר טלפון ואז תשלח הודעה קולית /sms עם סיסמא לאימות- ויוכלו להמשיך לגלוש באתר. (כמו באתרים ממשלתיים בנקים וכד')
איך עושים כזה דבר (הבנתי שיש חברות שמוכרות חבילות של הודעות sms - ואפילו דיברתי איתם.
אבל איך יוצרים את האינטגרציה בין האתר למערכת של שליחת הודעות sms.

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
התוסף הזה מאפשר כניסה לחשבון ללא סיסמה עם סמס וכן חובת סמס לאחר יצירת חשבון.
יתכן שניתן לאחר מכן להגדיר בעזרת תוסף אחר (לדוגמה עם תוסף משתמשים בתשלום פרו) שהדפים יהיו פתוחים רק למשתמשים וזה יהיה דורש הרשמה כנ''ל עם סמס.
תוכלו לבדוק אם זה עובד. (או לחילופין אם בעזרת התוסף תצליחו למצוא פתרון ישיר לצורך שלכם להכנס גם ללא חשבון).

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
אני מכיר אפשרות כזו בממשק ה-API של ימות המשיח, צריך רק לכתוב קוד באתר בשביל לחבר את הנתונים

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
ימות משיח נותנים לו קוד להטמיע באתר- וזה מחבר בין האתר למערכת?
לא, ימות המשיח מאפשרים שליחת SMS או הודעה קולית עם הקראת טקסט דינמי באמצעות ממשק API פשוט, לכן הדגשתי שזה מצריך כתיבת קוד נוסף באתר

macro

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
הבנתי.
אם כך אני מחפשת מתכנת שיוסיף לי את הקוד/פונקציה הזו באתר.
אתה מבצע כאלו דברים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה