כללי אילוסטרייטור CC

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
שידרגתי לאילוס' CC 2017 והוא אינו תומך עברית משום מה.
באינדי ופוטושופ כן, באילוס' לא.
מי שיכול לעזור לי בזה אודה לו מאוד, זה דחוף לצורך עבודה על כריכות, ועל כריכות נהוג בד"כ לכתוב בעברית. תודה רבה ושבת שלום.:cool:

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
צריך להיכנס לפרפסנס בהגדרות של הCC עצמה הישום שדרכו מתקינים את כל התוכנות ושם לבחור תומך עברית ואז יהיה כפתוך אפדייט

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
נכתב ע"י דודכהן;2446077:
צריך להיכנס לפרפסנס בהגדרות של הCC עצמה הישום שדרכו מתקינים את כל התוכנות ושם לבחור תומך עברית ואז יהיה כפתוך אפדייט

עשיתי את זה כבר, באילוס' (ועכשיו ראיתי שגם בפוטושופ) זה לא תפס, רק באינדי יש לי ME type tool. שבת שלום

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
ברוך ה' מצאתי פתרון (איני זוקף זאת לזכותי, אלא לזכות התושיה של דוד כהן הגדול, שעזר לי כמסת יכולתו)
והפתרון הוא כך לתועלת המעוניינים:
1. פותחים את האילוס' ומסמך חדש ריק
2. נכנסים לתפריט edit>prefrences<Type
3. שמה מסמנים את האפשרות (הלא קשורה בעליל) - Show Indic options
4. שומרים וחוזרים למסמך.
5. בחלונית Paragraph פותחים את תפריט החלונית, ובוחרים את האפשרות Middel Eastern & south African וכו' (יש שנים, זה לא משנה)
וזהו, הכל עובד תקין, אפשר לכתוב גם מגילה והכל יהיה בסדר מבחינת השורות וסדר ושרשור הכתב, גם האפקטים וכו', גם העתקה מוורד או מכל תוכנה אחרת)

*ניסיתי על אילוס CC 2017 - מקוה שעזרתי.

***בנימה פורימית - כדי להיות איש "עברי", לפעמים צריך להיות קצת "אינדיק"...***
:D
---
הפתרון הועלה, כיון שיש כאלה שיש להם בעיה עם עדכון האילוס' לאנגלית תומך עברית.

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י תא חזי;2446457:
ברוך ה' מצאתי פתרון (איני זוקף זאת לזכותי, אלא לזכות התושיה של דוד כהן הגדול, שעזר לי כמסת יכולתו)
והפתרון הוא כך לתועלת המעוניינים:
1. פותחים את האילוס' ומסמך חדש ריק
2. נכנסים לתפריט edit>prefrences<Type
3. שמה מסמנים את האפשרות (הלא קשורה בעליל) - Show Indic options
4. שומרים וחוזרים למסמך.
5. בחלונית Paragraph פותחים את תפריט החלונית, ובוחרים את האפשרות Middel Eastern & south African וכו' (יש שנים, זה לא משנה)
וזהו, הכל עובד תקין, אפשר לכתוב גם מגילה והכל יהיה בסדר מבחינת השורות וסדר ושרשור הכתב, גם האפקטים וכו', גם העתקה מוורד או מכל תוכנה אחרת)

*ניסיתי על אילוס CC 2017 - מקוה שעזרתי.

***בנימה פורימית - כדי להיות איש "עברי", לפעמים צריך להיות קצת "אינדיק"...***
:D
---
הפתרון הועלה, כיון שיש כאלה שיש להם בעיה עם עדכון האילוס' לאנגלית תומך עברית.

יפה ... שהגעתם לזה לבד
ואולי מעז יצא מתוק זה שאני הייתי חייב לעזוב באמצע בדחיפות, הביא אתכם לפיתרון
ולא רק אותי

אלעי

משתמש רשום

לא מצאתי היכן נמצאת חלונית זו??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה