אילוסטרייטור | פרוייקט גמר

ציפיש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
יש לכן רעיונות לפרוייקט גמר בתוכנת אילוסטרייטור?

tusk

משתמש רשום
את יכולה אולי לפרט?

כי מבחינתי פרויקט גמר, זה מן פרויקט ענק של סיום לימודים, שמשתמש בכל תוכנה אפשרית ונצרכת, ומטרתו להוציא ממך את כל היכולות בנושא שאת אוהבת.

מה זה בשבילך?
ואיך נוכל לבחור בשבילך משהו שאת אמורה להתחבר אליו אישית? :)

TIP X

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
את מבקשת רעיון בתור מורה או תלמידה?
זה גם משנה לסוג התשובה.

ציפיש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אני מבקשת רעיון בתור מורה, גמרנו ללמוד אילוסטרייטור ואני רוצה לתת להם פרוייקט סופי על התוכנה. כמו למשל משחק קופסא לילדים, (אבל את זה אני מעדיפה לתת בסיום תוכנת פוטו שופ)
ד.א. אני לא צריכה להתחבר אליו אישית, זה התלמידות שצריכות להסתדר עם זה...
אבל כמובן משהו שיהייה להם מעניין לעשות. ושיכנס לתיק העבודות שלהן.

ישראלה

ללמוד תוכנות בכייף :)
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
אולי עיצובי שקיות, אריזות, מעטפות וכד' עם פריסות שונות.
לעשות סט של נושא אחד עם מוטיב זהה אך בשילובים שונים ומעניינים.

יש לך פה את נושא המדידות, העיצוב בכלי התוכנה, סגירות.

Graphic

משתמש צעיר
אני חולקת עלייך בעניין משחק הקופסה - זה רעיון נהדר לאילוסטרייטור, כי בלוח המשחק יש בדר"כ מבנה משורטט, וזה מתאים הרבה יותר לאילוסטרייטור מאשר לפוטושופ.
מלבד זאת, במשחקי לוח למיניהם אפשר להכניס גרדיאנטים, משחקי תלת-ממד, איורים ו/או קליפארטים, מברשות ועוד - "בול" לאילוסטרייטור.
לדעתי, הרבה יותר נכון לעצב משחק באילוסטרייטור מאשר בפוטושופ.

אני חושבת שלוח משחק יכול להיות "מקושקש" ועמוס, בשונה מניירת עסקית או מודעת פרסומת או שקית, ולכן בתור פרוייקט גמר הוא מקיף יותר נושאי לימוד.

אולי התכוונת לעיצוב האריזה?
ובכן בפוטושופ תוכלו לעצב מגוון רחב של אריזות, כגון: מוצרי מזון, ניקיון, כריכות לספרים וכד'

EYEDEA

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
לעצב "ליין" של ניירות עטיפה לספרים + עטיפות למחברות ספירלה עם קונספט אחיד. בהצלחה!

TIP X

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י Graphic;233047:
אולי התכוונת לעיצוב האריזה?
ובכן בפוטושופ תוכלו לעצב מגוון רחב של אריזות, כגון: מוצרי מזון, ניקיון, כריכות לספרים וכד'

זה לא מוזר לתת פרויקט של משחק אך ללא האריזה?

Graphic

משתמש צעיר
לא לזאת התכוונתי.

העניין הוא שאם רוצים להשתמש ברעיון של אריזה למוצר בתור פרוייקט גמר - נראה לי מוצלח מאד לבצע זאת בפוטושופ, לעומת לוח משחק - שנראה שברוב המקרים נכון יהיה לבצעו באילוסטרייטור.

אגב, בדיוק בימים אלו היתה לנו, המורות בצוות, דילמה בעניין פרוייקט גמר באילוסטרייטור: המורות מרגישות שהתלמידות כבר "עייפות", ויהיה קשה מאד להפיק מהן גם ביצוע משחק וגם אריזה (תארו לעצמכם שהן קיוו שאת כרטיסי המשחק הן לא יאלצו לעצב...)

מה עושים?:confused:

TIP X

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מכריחים אותם.
זה הזמן לעבוד.
תסבירי להם כמה הם ירויחו, וכמה הן לא מעריכות מה שנותנים להם... ועוד יגיעו שנים ש...
בקיצור. יש לי קלטת מוקלטת (בראש) של נאום עורך ומוכן שהיום מסרתי. אם את צריכה אשלח לך בדואר טלפתי.

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
לעצב עטיפה עם פאטרן שחוזר על עצמו וכסט מחברות קלסר וכל מה שהולך. זה נשמע לי גם מורכב גם קליל
(אחרי שיש את הבסיס הכל יותר רץ ) וגם לא משעמם כי זה בהחלט יכול להיות שימושי עבור האחיות הקטנות...

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
מה דעתכן להפיק פרוייקטים על אמת?

כפרוייקט גמר, לברר על מישהו שרוצה להפיק מוצר רציני, כמו משחק, ספר, ולתת לכל בת לעבוד על פרוייקט משלה, אפילו בתשלום?

זה אמנם טרחה רצינית למורה ובלבול ראש לא קטן, אבל התלמידות יכולות להוציא מתחת ידיהן עבודות נהדרות, והמוטיבציה תשאר גבוהה.

שוהם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
שטר כסף
סידרת בולים
לוח שנה
נייר אריזה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה