מידע שימושי איך תקבלו פקס למייל ובחינם

חיבור*

משתמש מקצוען
אז ככה..
1. לפתוח מערכת בימות המשיח. מתקשרים 073-313-7777 ובשלוחה 3 פותחים מערכת ומגדירים סיסמה. בסיומה של הפעולה מקבלים מספר מערכת.
2. נכנסים לאתר ניהול המערכת בכתובת: https://www.call2all.co.il/ym/login.php ומקישים את מספר המערכת והסיסמה שבחרתם.
3. נכנסים לכרטסת "מערכת תוכן" ובשורה שנפתחת בצד שמאל בוחרים "הגדרות מתקדמות".
4. מוחקים את כל מה שכתוב שם ובמקום זה מכניסים את הטקסט הבא:
קוד:
type=recv_fax
set_ok_send_mail=yes
email_address=כאן יש לרשום את כתובת המייל
email_name=כאן ניתן לרשום טקסט לגוף המייל - לא חובה
5. את האותיות "כאן יש לרשום את כתובת המייל" למחוק, ולרשום במקומם את כתובת המייל שלכם.
6. את האותיות "כאן ניתן לרשום טקסט לגוף המייל - לא חובה" למחוק, ותכתבו במקומם טקסט שתרצו שיופיע בגוף המייל שתקבלו. לדוגמה - את השם שלכם.
7. ללחוץ על שמור

בהצלחה!

נערך לאחרונה ב:

כותב מוסמך

ה
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
חשוב גם לדעת שכיון שפקס נשלח דרך טלפון קוי גם אין בעיה לקבל מספר שחסום בקומה הכשירה

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
איך מגדירים סיסמה,
אם המספר יהיה חסום להתקשרות?

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
העניין הוא שרוב או כל המספרים שמקבלים מ"ימות" הם חסומים
ולכן יש צורך לגשת או מהטלפון הביתי או מקו רגיל (לא בקומה הכשרה)

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
1. לפתוח מערכת בימות המשיח. מתקשרים 073-313-7777 ובשלוחה 3 פותחים מערכת ומגדירים סיסמה. בסיומה של הפעולה מקבלים מספר מערכת.
העניין הוא שגם המספר הזה חסום לי:mad:

חיבור*

משתמש מקצוען
העניין הוא שרוב או כל המספרים שמקבלים מ"ימות" הם חסומים
ולכן יש צורך לגשת או מהטלפון הביתי או מקו רגיל (לא בקומה הכשרה)
חשוב גם לדעת שכיון שפקס נשלח דרך טלפון קוי גם אין בעיה לקבל מספר שחסום בקומה הכשירה

ה' יעזור

משתמש פעיל
יש לי קו תוכן בחברת ימות המשיח 265036 -0795 ואין לי מאזינים בכל אופן אשמח לדעת אם המספר פתוח לקומה הכשרה

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
יש לי קו תוכן בחברת ימות המשיח 265036 -0795 ואין לי מאזינים בכל אופן אשמח לדעת אם המספר פתוח לקומה הכשרה
אם זה קו תוכן רגיל... ולא חסום למספרים מצידכם (כמו רשימה לבנה או רשימה שחורה)
אז הקו הזה חסום ברמי לוי (וכנראה בכל השאר) ייתכן שועדת הרבנים חוסמת גם טווחי מספרים שמתחילים ב0795
אם זה וואצפ או בלוג פון, אז רק מי שברשימה יכול להתקשר, ולכן אין לי את האפשרות לבדוק....

ה' יעזור

משתמש פעיל
אם זה קו תוכן רגיל... ולא חסום למספרים מצידכם (כמו רשימה לבנה או רשימה שחורה)
אז הקו הזה חסום ברמי לוי (וכנראה בכל השאר) ייתכן שועדת הרבנים חוסמת גם טווחי מספרים שמתחילים ב0795
אם זה וואצפ או בלוג פון, אז רק מי שברשימה יכול להתקשר, ולכן אין לי את האפשרות לבדוק....
זה קו תוכן רגיל וכולם יכולים להתקשר

צביבה

משתמש פעיל
אז ככה..
2. נכנסים לאתר ניהול המערכת בכתובת: https://www.call2all.co.il/ym/login.php ומקישים את מספר המערכת והסיסמה שבחרתם.
3. נכנסים לכרטסת "מערכת תוכן" ובשורה שנפתחת בצד שמאל בוחרים "הגדרות מתקדמות".
4. מוחקים את כל מה שכתוב שם ובמקום זה מכניסים את הטקסט הבא:
קוד:
type=recv_fax
set_ok_send_mail=yes
email_address=כאן יש לרשום את כתובת המייל
email_name=כאן ניתן לרשום טקסט לגוף המייל - לא חובה
5. את האותיות "כאן יש לרשום את כתובת המייל" למחוק, ולרשום במקומם את כתובת המייל שלכם.
6. את האותיות "כאן ניתן לרשום טקסט לגוף המייל - לא חובה" למחוק, ותכתבו במקומם טקסט שתרצו שיופיע בגוף המייל שתקבלו. לדוגמה - את השם שלכם.
7. ללחוץ על שמור

בהצלחה!
אם יש לי קו פעיל שם אפשר לצרף שלוחה עבור פקס או דוקא עם מספר אחר אפשר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  40  פעמים

לוח מודעות

למעלה