מידע שימושי איך תקבלו פקס למייל ובחינם

חיבור*

משתמש מקצוען
@by6199 @חיבור* יש אופציה להגדיר קו כתא קולי שישלח לי צנתוק בכל פעם שמתקבלת הודעה, ויתנתק למשאיר ההודעה?
אם כן אשמח שתעלה את ההגדרה.
אפשר לעשות את זה באמצעות הגדרה של הפעלת קמפיין אוט'.
אבל זה יעלה כסף.

שלס

משתמש מקצוען
יש מישהו שזה עובד לו לאורך ימים?
הרי זה קו שלא תהיה בו תנועה רבה, אז לא רווחי בשבילם.
בתנאים שצריכים לאשר בשעת ההרשמה, יש תנאי שאם יהיה פחות מ-1000 דקות בחודש, הם רשאים לסגור את הקו מיידית.
השאלה אם הם עומדים על זה, האם אפשר לבנות על המספר שאני יקבל מהם כמספר קבוע לקבלת פקסים, שאוכל להעביר הלאה למי שצריך לשלוח לי מידי פעם פקסים, בלי להתקע יום אחד בלי קו.

חיבור*

משתמש מקצוען
יש מישהו שזה עובד לו לאורך ימים?
הרי זה קו שלא תהיה בו תנועה רבה, אז לא רווחי בשבילם.
בתנאים שצריכים לאשר בשעת ההרשמה, יש תנאי שאם יהיה פחות מ-1000 דקות בחודש, הם רשאים לסגור את הקו מיידית.
השאלה אם הם עומדים על זה, האם אפשר לבנות על המספר שאני יקבל מהם כמספר קבוע לקבלת פקסים, שאוכל להעביר הלאה למי שצריך לשלוח לי מידי פעם פקסים, בלי להתקע יום אחד בלי קו.
אני פתחתי מספרים לפני כמה שנים ואין בהם שימוש והם לא נסגרו.
להערכתי הם לא עומדים על זה.

אורתודוכס

משתמש פעיל

מטב

משתמש מקצוען
1. לפתוח מערכת בימות המשיח. מתקשרים 073-313-7777 ובשלוחה 3 פותחים מערכת ומגדירים סיסמה. בסיומה של הפעולה מקבלים מספר מערכת.
ניסיתי לפתוח מערכת, ולאחר כל הפורצדורה שלוקחת יותר מ-10 דקות, נאמר לי שאין מספרים פנויים.
יש מה לעשות חוץ מלנייד קו מבזק?

מוגז כדין

משתמש צעיר
ניסיתי לפתוח מערכת, ולאחר כל הפורצדורה שלוקחת יותר מ-10 דקות, נאמר לי שאין מספרים פנויים.
יש מה לעשות חוץ מלנייד קו מבזק?
@מטב במסר נפתחים קווים אך חסומים לכשרים.
אפשר לפתוח דרך האתר כאן ולהגדיר זאת בדיוק כמו בימות המשיח.
הם יושבים על אותו שרת.

נערך לאחרונה ב:

מטב

משתמש מקצוען
3. נכנסים לכרטסת "מערכת תוכן" ובשורה שנפתחת בצד שמאל בוחרים "הגדרות מתקדמות".
זה מה שמופיע לי.
מה אני אמור לעשות?
111.png

מטב

משתמש מקצוען
זה וואצאפון.
זה לא טוב?
(פשוט בגלל שניסיתי לפתוח ולא הצלחתי השתמשתי בוואצאפון קיים..)

מטב

משתמש מקצוען
צריך למלא טופס לקבלת גישה לעריכת הגדרות מתקדמות?

רמיזא

משתמש מקצוען
אז ככה..
1. לפתוח מערכת בימות המשיח. מתקשרים 073-313-7777 ובשלוחה 3 פותחים מערכת ומגדירים סיסמה. בסיומה של הפעולה מקבלים מספר מערכת.
2. נכנסים לאתר ניהול המערכת בכתובת: https://www.call2all.co.il/ym/login.php ומקישים את מספר המערכת והסיסמה שבחרתם.
3. נכנסים לכרטסת "מערכת תוכן" ובשורה שנפתחת בצד שמאל בוחרים "הגדרות מתקדמות".
4. מוחקים את כל מה שכתוב שם ובמקום זה מכניסים את הטקסט הבא:
קוד:
type=recv_fax
set_ok_send_mail=yes
email_address=כאן יש לרשום את כתובת המייל
email_name=כאן ניתן לרשום טקסט לגוף המייל - לא חובה
5. את האותיות "כאן יש לרשום את כתובת המייל" למחוק, ולרשום במקומם את כתובת המייל שלכם.
6. את האותיות "כאן ניתן לרשום טקסט לגוף המייל - לא חובה" למחוק, ותכתבו במקומם טקסט שתרצו שיופיע בגוף המייל שתקבלו. לדוגמה - את השם שלכם.
7. ללחוץ על שמור

בהצלחה!
יש למלא טופס מיוחד מה זה ?
upload_2019-12-3_14-59-2.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה