מידע שימושי איך תקבלו פקס למייל ובחינם

זושא כץ

משתמש מקצוען
‏‏לכידה.JPG @חיבור*
זה מה שיש לי
אין לי הגדרות מתקדמות

חיבור*

משתמש מקצוען
בכל זאת איך אפשרי? [בפקסים האפשריים]
לפני שלוחצים על הגדרות מתקדמות, ניגשים לרשימת השלוחות שמופיעות בצד ימין ובוחרים את השלוחה אותה רוצים להגדיר כקבלת פקס.
לאחר מכן ממשיכים בהגדרות כרגיל.
מי שירצה לשלוח פקס יצטרך להקיש את מספר השלוחה שבה הוגדר הפקס

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
המספר חסום בכשרים לסלקום
ובגולן טלקום גם בלא כשר

אם כן זה אירוע דרמטי
כי עד היום המספר הראשי שלהם היה פתוח
וככה"נ להבנתי יש כאן כיפופי ידיים, ואם עד היום זה היה פתוח ועכשיו זה נחסם, כנראה שנחצה קו אדום.
נחכה ונראה...

זושא כץ

משתמש מקצוען
אם כן זה אירוע דרמטי
כי עד היום המספר הראשי שלהם היה פתוח
וככה"נ להבנתי יש כאן כיפופי ידיים, ואם עד היום זה היה פתוח ועכשיו זה נחסם, כנראה שנחצה קו אדום.
נחכה ונראה...
מה שמתחיל ב073 חסום
מה שכתבת כאן שמתחיל ב077 פתוח

מוגז כדין

משתמש צעיר
לפני שלוחצים על הגדרות מתקדמות, ניגשים לרשימת השלוחות שמופיעות בצד ימין ובוחרים את השלוחה אותה רוצים להגדיר כקבלת פקס.
לאחר מכן ממשיכים בהגדרות כרגיל.
מי שירצה לשלוח פקס יצטרך להקיש את מספר השלוחה שבה הוגדר הפקס
@חיבור* יש אופציה גם לשלוח דרך זה?

מוגז כדין

משתמש צעיר
@by6199 @חיבור* יש אופציה להגדיר קו כתא קולי שישלח לי צנתוק בכל פעם שמתקבלת הודעה, ויתנתק למשאיר ההודעה?
אם כן אשמח שתעלה את ההגדרה.

אורתודוכס

משתמש פעיל
יש לי כבר כמה חודשים מספר מערכת המשמש לקבלת פקסים
ולמרות שהוא חסום לקומה הסלולרית הכשרה הוא כן מקבל פקסים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה