עזרה איך שולחים פקס מהמחשב?

מירי ש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
יש אפשרות קלה לשלוח פקס מהמחשב/מייל?
מחפשת אתר או אפשרות אחרת קלה לתפעול.
דחוף לי מאד להיום
תודה לעונים!!

טלא פלא מערכות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
יש אפשרות קלה לשלוח פקס מהמחשב/מייל?
מחפשת אתר או אפשרות אחרת קלה לתפעול.
דחוף לי מאד להיום
תודה לעונים!!

פסגות

משתמש מקצוען

טלא פלא מערכות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
@מירי ש החברה שצינתי לעיל מאוד אמינה ועובדת כמו שצריך
אני עובד איתם כבר כמה שנים ללא תקלות
אגב מי שקצת מבין במערכות של ימות המשיח יכול לבנות קו פקס חינמי שאליו הוא יקבל את כל הפקסים שהוא רוצה במספר קבוע ישירות למייל.

רב פעלים

משתמש פעיל
תודה על ההערה - חשוב מאד!
אכן שלחתי עם ringless וזה לא הגיע.
שנים חשבתי שיש פתרון הייתי עובדת עם חברות טובות לפני 4 חמש שנים, לאחרונה לא עובד כלום ממש בחודש האחרון הוספתי למייל שלי אפשרות שליחת פקס דרך בזק זה עולה כמה שקלים לחודש לא נורא.
@מירי ש החברה שצינתי לעיל מאוד אמינה ועובדת כמו שצריך
אני עובד איתם כבר כמה שנים ללא תקלות
גם זה לא שלח לי, ולא רק הם, אולי תעשה גמ"ח ישלחו דרכך אם לך זה עובד...

טלא פלא מערכות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
שנים חשבתי שיש פתרון הייתי עובדת עם חברות טובות לפני 4 חמש שנים, לאחרונה לא עובד כלום ממש בחודש האחרון הוספתי למייל שלי אפשרות שליחת פקס דרך בזק זה עולה כמה שקלים לחודש לא נורא.

גם זה לא שלח לי, ולא רק הם, אולי תעשה גמ"ח ישלחו דרכך אם לך זה עובד...
אני לא דיברתי על המסלול החינמי, אין לי בזה נסיון, אני מדבר על החבילות של שליחת פקס, (אגב זה ממש לא יקר, בערך 30 אגורות לדף) וזה עובד חלק, לא נתקלתי בשום בעיה, גם לא בתקופה האחרונה. מה שכן אפשר לעשות חינמי זה לקבל פקס למייל וזה כמו שכתבתי למעלה דרך מערכת של ימות המשיח, ואגב בימות קורא לפעמים שיש עיכובים בקבלת הפקס והוא לא מגיע מיד.
בהצלחה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה