איך צובעים מגירות פלסטיק של כתר??

תהילה :)

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני מעוניינת לצבוע מגירות פלסטיק של כתר,
מישהו יודע על טכניקה טובה? שהצבע לא ירד ויראה עמיד...
אשמח לכל רעיון שהוא!
תודה מראש!

עיצוב קונקט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
יש מרצה של טמבור שאני מכירה ושמעתי אותה. היא טוענת שהצבעים של טמבור מחזיקים יפה על פלסטיק.
תתקשרי לשאול אותם. או לברר בטמבור באזור מגוריך.

ציורית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
יש צבע ספריי מיוחדים לפלסטיק/מתכות וכו'
תכנסי לטמבור מקצועי ותנסי לבדוק
או בחנויות יצירה ואומנות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מדבקה?
כלומר?? תוכלי לפרט לי קצת יותר?
אני רוצה לשנות קצת את המראה של המגירות הבנאליות ולשוות להן מראה קצת יותר נעים לעין...
חשבתי פשוט לצבוע אותן.

113570

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש צבע יסוד המיוחד פלסטיק ולפרומייקה מחברת יעקובי
ואחכ ניתן לצבוע באיזה גוון שבא לכם

אני ממליץ על הידרו אמייל של יעקובי

עיצוב קונקט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
מדבקה?
אני רוצה לשנות קצת את המראה של המגירות הבנאליות ולשוות להן מראה קצת יותר נעים לעין...
חשבתי פשוט לצבוע אותן.
יש מדבקות מיוחדות לרהיטים. אבל בתנאי שאין רבועים או צורות בולטות על המגירות..
שימי לב!
לא תמיד שווה לצבוע.לפעמים כדאי לקנות.הן לא כאלו יקרות..

ח גלויברמן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אני אישית לא בעד לצבוע, מאוד מלכלך, לא תמיד הצבע נראה בסוף יפה, אין תמיד אחידות, וכו'
מדבקה?
חשבתי פשוט לצבוע אותן.
כדי לחדש את המראה של המגרות לא ממש חייבים לצבוע את כולם, אפשר בהחלט לקחת מדבקות (של יצירת ילדים, או יותר איכותי) ולהדביק.
יש אפשרות נגיד לקחת מדבקות אותה צורה ואותו צבע בגדלים שונים, כמו עיגולים, ולהדביק מפוזר על המגרות.
אפשר גם לקחת כמובן את המדבקות בצבע שונה מהמגרות עצמן,
אם ממש רוצים להתפרע אפשר לכל מגרה לתת מדבקות בצבע שונה, (בעמודון יש ארבע או חמש) וככה לגוון יותר.
אפשר לקחת מדבקות ולהדביק צפוף שאחד עולה קצת על השני, במצב זה צריך שהמדבקות יכסו את כל השטח, ככה זה גם נותן טקסטורה מענינת.
אם לא רוצים ללכת על מדבקות, כי בכל זאת האיכות לא ממש.... אפשר לקחת טפט איכותי ולגזור לרצועות, עיגולים, משולשים וכו'.
להדביק פסים באלכסון, אפשר במתכונת של כמה צבעים, וכיד הדמיון הטובה.
בהצלחה!:)

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
כדי לחדש את המראה של המגרות לא ממש חייבים לצבוע את כולם, אפשר בהחלט לקחת מדבקות (של יצירת ילדים, או יותר איכותי) ולהדביק.
יש אפשרות נגיד לקחת מדבקות אותה צורה ואותו צבע בגדלים שונים, כמו עיגולים, ולהדביק מפוזר על המגרות.
אפשר גם לקחת כמובן את המדבקות בצבע שונה מהמגרות עצמן,
אם ממש רוצים להתפרע אפשר לכל מגרה לתת מדבקות בצבע שונה, (בעמודון יש ארבע או חמש) וככה לגוון יותר.
אפשר לקחת מדבקות ולהדביק צפוף שאחד עולה קצת על השני, במצב זה צריך שהמדבקות יכסו את כל השטח, ככה זה גם נותן טקסטורה מענינת.
אם לא רוצים ללכת על מדבקות, כי בכל זאת האיכות לא ממש.... אפשר לקחת טפט איכותי ולגזור לרצועות, עיגולים, משולשים וכו'.
להדביק פסים באלכסון, אפשר במתכונת של כמה צבעים, וכיד הדמיון הטובה.
בהצלחה!:)
וואו זה נשמע טוב!!

תודה לכולכם! עזרתם לי ממש!
למי שיש להוסיף, כמובן שאשמח:)

לילי 1

משתמש מקצוען
צבע מקשר + צבע יעלה לך קרוב למאתיים ש"ח.
יש ספריים שונים שאינם דורשים צבע מקשר. עולה בערך שלושים ש"ח למיכל, לא בטוח שאחד יספיק.
העבודה עם ספריי דורשת הרבה פחות זמן ודיוק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ספריי רגיל של אומנות?

לילי 1

משתמש מקצוען
ספריי רגיל של אומנות?
לא יודעת איך יראה ספריי של עשר שקל. יכול להיות שהוא גם עושה את העבודה.
יש לי נסיון עם ספריי של שאבי שיק. כשקניתי אותו ראיתי של עוד חברה, אולי 2x, שכתוב שאין צורך במקשר.
כשאני חושבת על זה, צבענו מסגרת מתכת של שער בחצר לפני כחודש עם הספריי הפשוט של הרקולס אם אאלט. שילמנו 2 ב15. בינתיים נראה נהדר. הגוון שרצינו לא קיים בחברות אחרות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה