איך עצרו את הבאנר הזה?

ארז ליברמן

משתמש צעיר
שלום לכולם.
מצורף באנר שאמור להיות לקמפיין גוגל - הבאנר עוצר לאחר משהו כמו 10 -20 שניות.
ניסיתי להבין איפה מה שעוצר אותו ולא מצאתי.
אשמח אם מישהו יוכל לעזור.

ארז ליברמן

משתמש צעיר
אחרי שניה וחצי...

בפריים האחרון הסטופ הוא אחרי שניה וחצי והבאנר ממשיך בלופ ועוצר אחרי משהו כמו 15 שניות - אז כנראה שזה לא זה.

ami18

משתמש צעיר
D I G I T A L
גם לי היה מחשב כזה פעם :) (מכיר את הבדיחה?)

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
יש שם מובי קליפ שקוראים לו: on_line_tx_mc
הוא זה שמריץ את הטקסט. בסופו, בתוך המובי קליפ עצמו יש סטופ שצריך להסיר אם רוצים שהכתוב ימשיך לרוץ.
לגבי השאר, מסתמא יש עוד סטופים בתוך מובי קליפים. צריך לעבור אחד אחד. למשל ב amudim_mc וכולי.

ארז ליברמן

משתמש צעיר
זהו שלא...

אין בתוך כל המובי קליפים stop וחוץ מזה שאם תכנסו למוביקליפ של המספרים שרצים תראו שלו בכלל אין סטופ וכל האנימציה שם היא על סקריפט מתמטי.כל מיני סטופים גם אני מכיר ,אפילו עם משתנים-אבל פה יש איזה משהו יותר מורכב שאני לא מצליח לעלות עליו

אוש

משתמש צעיר
במובי קליפ יש סטופ

בתוך המובי קליפ של הטקסט למעלה שרץ... יש סטופ בסוף..

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
ולא רק בו.
בכל המובי קליפים יש סטופ
בכל אופן באלה שבדקתי

ארז ליברמן

משתמש צעיר
חברה סתם עשיתי סיפור...

בגרסה הרגילה של הבאנר הזה יש סקריפט שעושה את האנמיציה של המספרים עם רכיב מתמטי שאותו לא הצלחתי לעצור עם סטופ רגיל,בגרסה הזו שהיא לגוגל וצריכה לעצור אחרי 20 שניות פשוט מחקו את הסקריפט וסתם שמו מספר אחר אחרי כמה פריימים,אז באמת ב 3 מוביקליפים יש סטופים פשוטים.
תודה לכל מי שעזר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה