איך עושים קישוריםלכפתור בפלאש?

א"ב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
איך עושים קישור מכפתור בפלאש לאתר אינטרנט? ואיך לדף PDF?
אני באמצע עבודה ותקועה עם זה. אודה מאד למי שיוכל עזור לי! דחוף...

אסתי

משתמש צעיר
את יוצרת כפתור. מוסיפה 'קיפריים' במצב 'Hit' ובאקשנס מוסיפה את הקוד הבא
הקוד לקישור לדף אינטרנט.

on(realese) {
getURL("http://website","_blank"(
}
(הבלאנק הוא ע"מ שהקישור לאתר ייפתח בדף חדש)

א"ב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
אסתי -
תודה על התשובה המהירה!
למה אני לא מצליחה להוסיף אקשן? (אני לוחצת על החלון והסמן לא מופיע, ואני לא מצליחה לכתוב שם כלום)?

אסתי

משתמש צעיר
כתוב לך בחלון "..current selection cannot have actions"?
אם כן, אז כנראה שלא בחרת את הכפתור שיצרת.
אחרי שיצרת את הכפתור הרצוי (גודל, צורה וכו'): F8 - בחלון שנפתח את בוחרת את האופציה BUTTON.
חוזרת לבמה. נכנסת לתוך הכפתור. מעבירה את הקיפריים למצב HIT. חוזרת שוב לבמה. בוחרת את הכפתור. F9 - לאקשנים. בחלון שנפתח תבדקי שרשום למעלה actions- button.

א"ב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
כן, זה בדיוק מה שכתוב לי בחלון.
אבל יש לי עוד בעיה קודמת, זה מתחיל בזה שהכפתור הוא עם תזוזה וע"כ יצרתי אותו ראשית כמובי קליפ.
מכאן אני מתקשה לסדר את הדברים:
להפוך אותו לכפתור, לתת הגדות לכפתור וכו.

אסתי

משתמש צעיר
את הכפתור תצרי בתוך המובי קליפ ולא כשאת נמצאת בבמה. (אם את רוצה שיראו את המובי קליפ בסרטון אז תשאירי קיפריים גם במצב 'אפ'.) גם את הגדרות האקשנ'ס צריך להגדיר בתוך המובי קליפ.

sunshine

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
למיטב הבנתי בפלאש, אי אפשר להכניס תכנות של on release בתוך הכפתור ב- hit! צריך להצמיד אותו למופע שלו שעל הבמה!
וגם תשימי לב שאת על actionscript2 כי ב-3 זה בכלל לא קיים...

sunshine

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תכנות על ה-hit???:eek: איך בדיוק? אשמח לראות דוגמא...

אסתי

משתמש צעיר
את הכפתור מגידירים בתוך המובי קליפ ולא בבמה וכך גם את הפקודה (לא כשאת נמצאת בתוך הכפתור אלא במובי קליפ ולא בבמה)

sunshine

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אסתי;384866:
את הכפתור מגידירים בתוך המובי קליפ ולא בבמה וכך גם את הפקודה (לא כשאת נמצאת בתוך הכפתור אלא במובי קליפ ולא בבמה)
אם כך, התכנות מוצמד למופע של הכפתור בתוך ה-mc ולא בתוך הכפתור...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה