איך עושים את זה? ריהוט גינה

זהבי סגל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
רוצה ליצור מצמיגים ריהוט גינה, הווי אומר כמה כסאות, אפילו ללא הרגליים.

מפינטרסט

איך עושים את זה??
49e73052eebd8706bfb54c7eac50c257.jpg

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
מגניב לגמרי!
אבל אני מקווה שזה לא מלכלך...
לכאורה פשוט
אבל שימי לב שאת הרגליים צריך לחבר גם עם מסגרת פנימית בתוך הגלגל שממנה הם יוצאים כלפי מטה
והרשת שיושבים עליה -לא יודעת אם מספיק להדק אותה רק לצמיג הגומי בסיכות וזה יספיק
הייתי עושה קודם נסיון כזה על גלגל אחד ...

Ushaya

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אוטומציה עסקית

איך עושים את זה??

המושב: עם מקדחה דקה את קודחת חורים מסביב לגלגל, בתמונה נראה שהם ארגו את הרשת על הגלגל, לפי הצורה, אבל תוכלי לנסות עם רשת חזקה וקשיחה קנויה (או אם את מוצאת כזו דוגמה), פשוט להצמיד עם ניטים/ברגים פנימה לחורים שקדחת. שימי לב שהרשת חייבת להיות חזקה מאוד וקשיחה, אחרת היא תמתח כשישבו ויפלו בחור. (את יכולה כן לארוג בעדינות לבד, תבריגי את הברגים שלושת רבעי, תסובבי חבל חזק ודק מסביב הברגים ותשזרי. אח"כ תהדקי את הברגים עד הסוף. ייתכן שכדאי לך לחפש בטמבור איזה חומר איטום כדי להדביק את הברגים\ שלא ישלפו מעצמם. או להשתמש בשייבה קטנה. בתמונה לא רואים שייבה, אבל נראה לי שצמיג שעשוי גומי עלול לגרום לחור להתרחב ולבורג לברוח עם הזמן.)

הרגליים נראה קצת יותר בלאגן- את צריכה לחתוך בשבילן חור בגלגל מלמטה, כמה יותר מדויק- פחות יזוז לך ויהיה יציב יותר. לקדוח חורים בחלק החיצוני של הגלגל (המעטפת), להבריג עם שייבה בחוץ, ברגים גדולים ואומים בפנים. זהו.

המשענת נראת אותו רעיון כמו המושב רק נראה שהיא מורכבת על צמיג דק של אופניים.
אגב, אם יש לך פרגולה או משהו לתלות עליו, כסאות כאלה, במיוחד אם טרחת גם ליצור להם משענת, מקסימים בתור נדנדה.

שירו

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
הרשת מלמעלה ארוגה בשיטת "מקרמה" מחבלים חזקים - יש ברשת הרבה סרטוני הדרכה - אולי משהי תוכל להוריד לך סירטון כזה. (אצלי חסום)

זהבי סגל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
3cad6176600485c1d090480a3d3eca99.jpg

4feffdd3caa86d2913c9e82d3838ba53.jpg

אם לא תהיה ברירה, כי אני לא יודעת בכלל לסרוג, אני אלך על הכוון הזה, (ברגים וחוטים חזקים) השאלה אם זה חזק מספיק עם ברגים במקום עם מסמרים.

או זה עם החבל, כמו שגם רותי 12 עשתה, אבל הוא הרבה פחות נוח לישיבה ממשוכת.

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
הרגליים נראה קצת יותר בלאגן- את צריכה לחתוך בשבילן חור בגלגל מלמטה, כמה יותר מדויק- פחות יזוז לך ויהיה יציב יותר. לקדוח חורים בחלק החיצוני של הגלגל (המעטפת), להבריג עם שייבה בחוץ, ברגים גדולים ואומים בפנים. זהו.
הברגה לתוך הגומי???? הרגליים יתקפלו לא?
איפה הקונסטרוציה?

זהבי סגל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
מה אומרים על רשת כזו? כפולה.
אולי אני ארסס אותה בצבע של מתכת.
אתפוס אותה מסביב עם ברגים ושיבות
נראה לכם ילך?
יהיה מספיק חזק?
92a8d2f17d604ea9bfc24fd5852627c1.jpg

שירו

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
מקרמה זה ממש לא סריגה.
מַקְרָמֶה הוא סוג של הכנת טקסטיל באמצעות קשרים, בשונה מאמנויות האריגה או הסריגה. הקשרים העיקריים בהם משתמשים להכנתו הם קשר שטוח בשילוב לולאות, כדוגמת לולאת בוהן. במהלך ההיסטוריה יצירת המקרמה נעשתה על ידי מלחים, שהשתמשו בקשירה כאמצעי קישוט. הם קישטו באופן זה כל חפץ, החל מידיות סכינים ובקבוקים, ועד לחלקי הספינות בהן עבדו.

זה אמור להיות ממש קל כשתופסים את הפרינציפ.
ותמונת האננס שהעלת יפה - אבל ממש לא מקרמה.

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים

מפינטרסט

איך עושים את זה??צפה בקובץ המצורף 344244
למה לא תרפדי ?
לדעתי הברזל קר ונראה פחות חמים
הבד יכול להיות צבעוני ויפה
אבל ענין של טעם
אם תרצי הנחיות בבלוג שלי יש חבל

Ushaya

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אוטומציה עסקית
הברגה לתוך הגומי???? הרגליים יתקפלו לא?
איפה הקונסטרוציה?
זה גומי, אבל של צמיג...
לכן החור צריך להיות מדוייק מאוד. אחרת באמת הגומי יתחיל מהר להתקפל. כמה הוא חזק, הוא גומי.
בהחלט ואולי אפילו עדיף אם יש אפשרות, להשחיל חישוק עץ/מתכת בצמיג מבפנים ולהבריג עליו.
צודקת.

זהבי סגל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
האם אפשר לרפד את הרשת מתכת?
כי אני רוצה את האפקט של השקיעה לתוך הצמיג.
ואיזה בד מתאים לגשם ושמש?
תודה רותי.
אפשר לרפד עם פחות ספוג ואז זה ישקע
לגבי בד תשאלי בחנות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה