התייעצות איך נרדמים ומרפים

מצב
הנושא נעול.

אנונימי123

משתמש מקצוען
שמעתי מהרב פנגר-
"לתת לעצמך זמן מסוים ביום שבו אתה עוסק במחשבות.... וכך שעולות לך מחשבות אתה אומר לעצמך אני 'יטפל' בהם בזמן שקבעתי (לדוג' רבע שעה ביום/ בזמן מסוים וכד') וכך תוכל להשתחרר מהמחשבות במשך כל היום.... אפשר אפילו לרשום אותם בדף, זה נותן הרגשה שאנחנו ממש מטפלים ומתייחסים למחשבות וזה יכול לעזור לנו קצת לשחרר אותם מהראש לדף..."
בהצלחה ולילה טוב ושקט!!!!

mirsch

משתמש מקצוען
שיטות הרפיה מלימודי טיפול רגשי .N.L.P ו- C.B.T

שיטת מיידפולנס - ראו:

שיטת ג'יקובסון - ראו:

אות באות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית

הוגה

משתמש פעיל
עריכה תורנית
"הרפו ודעו כי אנכי ה " (תהילים מו),
כאשר אני לומדת להרפות, אני מפנה מקום לבורא בתוכי, אני יודעת אותו יותר במובן של חיבור ואמונה חושית.
הרפיה מחייבת נשימה ...
על זה נאמר אשרי המאמין!

פלפלונית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
שתי דקות לימוד גמרא, והנשמה עולה לרקיע להמשיך את הלימוד יחד עם כל התנאים והאמורים....
ברור. קשור לסיפור הידוע על העוזרת הגוי'טע שנראתה יום אחד 'סוחבת' כרך גמרא מבית המעסיקה שלה. ההסבר שסיפקה היה, שבעלה סובל מנדודי שינה, והיא למדה לדעת כי בכל פעם שבעל הבית פותח את הספר הזה הוא נרדם מיד...

לילי 1

משתמש מקצוען
אני כבר חצי שנה קוראת את "לאהוב את מה שיש". תכלס אני תמיד באמצע ספר שהייתי מאוד רוצה לקרוא אבל הוא פשוט מרדים אותי. ככה הספר מחזיק לי המוווון זמן. בדרך כלל איזה ספר מקצועי או עיוני. מנקה את הראש ממחשבות ונותן לגוף להירדם.

elishir

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לי (וגם לגיסתי) מאד עזר מגנזיום כדי להרדם מהר ולשינה חזקה יותר

ולאלו שהרעש מפריע להם ועוזר להם רעש מונוטוני, אפשר להשים מאורר (בחורף מתחת למיטה)
עזר לי מאד, לא מתעוררת מכלום, ואני אחת שמתעוררת מכל רחש הכי קטן

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה