מדריך איך נוצר הקאנון הסיני

אליהו פריד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
צילום מקצועי
באשכול איך מעצבים בעולם עובדים בתוך קאנונים
הדוגמית הראשונה הייה זאת
סיני.png

לדרישת כמה מהגולשים כאן, בסרטון שאני מעלה אני מסביר קצת על איך ולמה הקאנון הזה עובד.
כדי לפתוח לכם קצת את הראש....

קבצים מצורפים

• ChinaProject.mp4
    17.2 MB · צפיות: 20

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
הערות: המרחק מהישר IP לישר LM הוא מרחק ריבוע. הריבוע התכול שנמצא 'באמצע' שני הריבועים - אינו מדוייק לאמצע, לפי העין עושה רושם שחילקו את שטח הרסיפוקל ל-5, וממנו 'משכו' ריבועים. השתמשו במה שלרלוונטי, כמובן.

התובנה שלי: אפשר לחלק (עם הגיון) ולמתוח קוים, לסובב קוים נתונים, ולקשר ביניהם עד שמקבלים מערכת של קוים ישרים שאפשר לשרטט את העבודה ביניהם.

ואגב, על עיגולים לא דיברת בנוגע לגרידים. מאד מעניין אותי איך קובעים עיגול, מתי הופכים אותו לאליפסה, אם מותר להטות אותה ובכמה, מעגלים מקבילים, חצאי מעגלים וכו'.

אליהו פריד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
צילום מקצועי
הערות: המרחק מהישר IP לישר LM הוא מרחק ריבוע. הריבוע התכול שנמצא 'באמצע' שני הריבועים - אינו מדוייק לאמצע, לפי העין עושה רושם שחילקו את שטח הרסיפוקל ל-5, וממנו 'משכו' ריבועים. השתמשו במה שלרלוונטי, כמובן.

התובנה שלי: אפשר לחלק (עם הגיון) ולמתוח קוים, לסובב קוים נתונים, ולקשר ביניהם עד שמקבלים מערכת של קוים ישרים שאפשר לשרטט את העבודה ביניהם.

ואגב, על עיגולים לא דיברת בנוגע לגרידים. מאד מעניין אותי איך קובעים עיגול, מתי הופכים אותו לאליפסה, אם מותר להטות אותה ובכמה, מעגלים מקבילים, חצאי מעגלים וכו'.

5 רסיפרוקלים נכנסים למלבן שורש 5.
נכון שלא דיברתי עדיין על אליפסות, כי זה כבר שלב ייותר מתקדם אבל אתן לך טעימה קטנה על הנושא של עיגלוים

קבצים מצורפים

• FLowerOfLife.mp4
    7.5 MB · צפיות: 27

אליהו פריד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
צילום מקצועי

לא הכל אני יכול להסביר בסרטונים קצרים. (הגלעשה העליונה לא נכנסת למנין)

אליהו פריד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
צילום מקצועי
המגן דוד המוכר לנו הוא גם פועל יוצא של פרח החיים הנה דוגמא
SOD.png

ואם כבר מדברים על זה אז
המשושה גם נוצר בקאנון 14 האלכסונים בצורה כזאת

וכן המלבן שיוצא ממנו (מהמשושה) הו מלבן שורש 3
N3.png

כפי שרואים, הגיאומטריה נופלת בכל מיני צורות והוא מאוד גמיש
FCanon.png

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה