מידע שימושי איך משלמים על צפייה ביתית?

מצב
הנושא נעול.

מלי גרינפלד

משתמש צעיר
ראינו סרט של טלי אברהמי בבית בהתבסס על זה שהיא מפרסמת שאפשר להשכיר אותו באונקי וככה נשלם
תכלס האתר שלה חסום בנטפרי ואין לי דרך ליצור איתה קשר להעביר את התשלום
יש למישהו פרטים או דרך כלשהי שאפשר להעביר את התשלום?

זזזז

משתמש פעיל
ראינו סרט של טלי אברהמי בבית בהתבסס על זה שהיא מפרסמת שאפשר להשכיר אותו באונקי וככה נשלם
תכלס האתר שלה חסום בנטפרי ואין לי דרך ליצור איתה קשר להעביר את התשלום
יש למישהו פרטים או דרך כלשהי שאפשר להעביר את התשלום?
אני הבנתי מרב אחד שזה דבר האבד
המייל שלה: office#tali-movies.com

מדיה בזרימה

משתמש צעיר
כתיבה ספרותית
מייל שהיא שלחה:

בעבור צפייה בסרט "לשם שינוי" יש לשלם 50 ש"ח ובעבור צפייה בשאר הסרטים יש לשלם 30 ש"ח. התשלום הוא בעבור כל צופה וכל צפייה .
*אם אינך זוכרת את מספר הפעמים בהם צפית יש לשלם 200 ש"ח בעבור הצפיות לצופה אחת בלבד .
kWk2EwYM7EDqg5ceBoCfr4c0I08cNMPnEKXLtZ4F1hHuCdNMyC-iIbv4Fzuob4iXjvK3NlBvqC9pvdRzPPZFpp-3ujUVBMeBBIUA6Pj3xiEoISPPzpMmWc1i-ivx6aiOLfmRxpPB0crDAtFn0A_w8Tu_n8ekxvtHxf5LXGicnTA=s0-d-e1-ft
ניתן להעביר תשלום בהעברה בנקאית לחשבון :
בנק מזרחי
סניף 450
מספר חשבון 328-220
שם חשבון: הרוח החיה ט.א בע"מ
בהערה יש לרשום : בעבור צפייה בסרטים

זזזז

משתמש פעיל
מייל שהיא שלחה:

בעבור צפייה בסרט "לשם שינוי" יש לשלם 50 ש"ח ובעבור צפייה בשאר הסרטים יש לשלם 30 ש"ח. התשלום הוא בעבור כל צופה וכל צפייה .
*אם אינך זוכרת את מספר הפעמים בהם צפית יש לשלם 200 ש"ח בעבור הצפיות לצופה אחת בלבד .
kWk2EwYM7EDqg5ceBoCfr4c0I08cNMPnEKXLtZ4F1hHuCdNMyC-iIbv4Fzuob4iXjvK3NlBvqC9pvdRzPPZFpp-3ujUVBMeBBIUA6Pj3xiEoISPPzpMmWc1i-ivx6aiOLfmRxpPB0crDAtFn0A_w8Tu_n8ekxvtHxf5LXGicnTA=s0-d-e1-ft
ניתן להעביר תשלום בהעברה בנקאית לחשבון :
בנק מזרחי
סניף 450
מספר חשבון 328-220
תעשי מה שאת חושבת
בהצלחה!

רחלללל

משתמש פעיל
פרטי חשבון שלה להעברה:
בנק מזרחי
סניף 450
מספר חשבון 328-220
זה מה שהיא שלחה במייל

רחלללל

משתמש פעיל
כל אחת שתעשה מה שאומרים לה
למה חלק רבנים אומרים שאם זה סרטים שעלו לאינטרנט לא צריך לשלם
אבל מצד שני היא כותבת שאין יום הכיפורים מכפר....
השאלה מה באמת הדבר הנכון ביותר לעשות...?

*רות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
איך אני אוהבת את הניפנוף של-עלה לאינטרנט
יש את זה פרוץ ברשת?
בדקתם?
למיטב ידעתי לא קיים לצפייה ללא תשלום
לכן אין שום היתר לא לשלם

שכל אחד יעשה מה שבא לו, חבל להיתבע בגזל על שקלים בודדים

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
איך אני אוהבת את הניפנוף של-עלה לאינטרנט
יש את זה פרוץ ברשת?
בדקתם?
למיטב ידעתי לא קיים לצפייה ללא תשלום
לכן אין שום היתר לא לשלם

שכל אחד יעשה מה שבא לו, חבל להיתבע בגזל על שקלים בודדים

בזמנו כשרצו להוכיח לי באשכול אליו קישר @yonatanr , ש'כל הסרטים נמצאים באינטרנט', שלחו לי צילומי מסך מאפליקציה פרוצה שבפרוצות (לא אזכיר את שמה), שיש בה קבוצות שבהן אפשר להוריד סרטים.

מאז השאלה שלי היא גם - האם המתירים צפייה פיראטית על סמך 'הסרט כבר עלה לאינטרנט' - יודעים שמדובר על מבואות מטונפים, שבחורות חרדיות אינן מצויות בהם.

*רות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
לא יודעת, מוזר
מכירה אחת שבדקה איפה אפשר להוריד בחינם ויש לה גישה להההכל
ולא מצאה.....

רחלה 123

משתמש מקצוען
נדיר למצא באינטרנט את הסרטים שלה ככה בשלוף...
גם אני דמיינתי לפי כל התיאורים 'שהכל עלה לאינטרנט'

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
בזמנו כשרצו להוכיח לי באשכול אליו קישר @yonatanr , ש'כל הסרטים נמצאים באינטרנט', שלחו לי צילומי מסך מאפליקציה פרוצה שבפרוצות (לא אזכיר את שמה), שיש בה קבוצות שבהן אפשר להוריד סרטים.

מאז השאלה שלי היא גם - האם המתירים צפייה פיראטית על סמך 'הסרט כבר עלה לאינטרנט' - יודעים שמדובר על מבואות מטונפים, שבחורות חרדיות אינן מצויות בהם.
א. לא צריך להגיע לאפליקציה הנ"ל, אע"פ שלדעתי המציאות מוכיחה שמשם והלאה זה מגיע לכל מקום (ואפשר לבקש - לא חסרים אנשים עם סמארט ללא שום חסימה - ואלה ששלחו לך צילומי מסך יוכיחו), ובכל מקרה 'זוטו של ים' זה יאוש בעלים בגלל שאין לו שליטה על זה, וגם כאן אין לו שליטה, זה שלמישהו קשה להגיע כי זה ב'עיר אחרת' - שיתאמץ קצת...

ב. יש לפחות 5 תיקיות "דרייב" שהעלו לשם את כל הסרטים החרדים הנמצאים באפליקצייה הנ"ל, ואני משער שיש העתקים מהתקיות הנ"ל שעוברים ע"י "מזכי הרבים" למיניהם באמצעים עוקפי סינונים, וזה כמובן מלבד העברות באונקי וכד'.

אני בעד לשלם, אבל בתור מתנה והכרת הטוב, ובסכום שנתפס בעיניכם כהגיוני למתנה הנ"ל, לא חייב להיות ע"פ המחירון של המפיקים, וכל האיומים על יום כיפור וכו' על הצד של הפוסקים שזה מותר אז זה דוגמא קלאסית של אדם שאיבד טבעת בחוף הים והוא עומד וצווח שאין יום הכיפורים מכפר.

לא מוגדרת

משתמש פעיל
אני מכירה מישהיא שמלמדת בקירוב והתלמידות רואות את הסרטים החרדיים וגם העתיקו לי אותם זה בנות מבתים קשים שבישבילם זה הצלה סרטים אלו לומר להם שאין יום כיפור מכפר?? צריך לדעת ברור מה ההלכה

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
דווקא לי יש בן משפחה שהראה לי בפועל שאפשר בקלות להוריד סרטים רבים שלה ושל עוד כמה.
לא נראה לי שיש שם מהחדשים אבל גם כאלו שהיא מפרסמת לצפיה ביתית בתשלום נמצאים שם.

ושמעתי מפורשות מפוסק גדול בהלכה שאמר שברגע שזה מגיע למצב כזה, מבחינה הלכתית אין שום חובה לשלם על זה.
אבל מה לפני משורת הדין כדאי להשתתף, ולהשתתף זה אומר אפילו ב10 ש''ח. (וזה מה שהוא אמר לא אני).

לגבי כל הציטוטים של ''יום כיפור לא מכפר'' וכ' וכ'
לא נראה לי שכל אחת שהוציאה סרט או אחד שהוציא דיסק הופך פתאום לרב או פוסק, ואין לו סמכות לומר דברים כאלו או לקבוע בעניינים כאלו.
עם כל זה שזה באמת מתסכל וכואב, ואנוכי הקטנה מכירה את התחום, ואת ההשקעה המטורפת שהוא צורך,
ועדיין הלכה זו הלכה.
גם אם היא לא נראת או לא מסתדרת.

ג.נאות מרשה לעצמי לומר זאת, דווקא ממקום של אדם שעבר את החוויה הזו מצד היוצר ולא...

*רות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
דווקא לי יש בן משפחה שהראה לי בפועל שאפשר בקלות להוריד סרטים רבים שלה ושל עוד כמה.
לא נראה לי שיש שם מהחדשים אבל גם כאלו שהיא מפרסמת לצפיה ביתית בתשלום נמצאים שם.

ושמעתי מפורשות מפוסק גדול בהלכה שאמר שברגע שזה מגיע למצב כזה, מבחינה הלכתית אין שום חובה לשלם על זה.
אבל מה לפני משורת הדין כדאי להשתתף, ולהשתתף זה אומר אפילו ב10 ש''ח. (וזה מה שהוא אמר לא אני).

לגבי כל הציטוטים של ''יום כיפור לא מכפר'' וכ' וכ'
לא נראה לי שכל אחת שהוציאה סרט או אחד שהוציא דיסק הופך פתאום לרב או פוסק, ואין לו סמכות לומר דברים כאלו או לקבוע בעניינים כאלו.
עם כל זה שזה באמת מתסכל וכואב, ואנוכי הקטנה מכירה את התחום, ואת ההשקעה המטורפת שהוא צורך,
ועדיין הלכה זו הלכה.
גם אם היא לא נראת או לא מסתדרת.

ג.נאות מרשה לעצמי לומר זאת, דווקא ממקום של אדם שעבר את החוויה הזו מצד היוצר ולא...
לא באה לריב על זה.......
אשמח למקור על מקום ההורדה החינמית
לי אין גישה ב''ה, אבל מעניין לשאול באמת אם נכון

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לא באה לריב על זה.......
אשמח למקור על מקום ההורדה החינמית
לי אין גישה ב''ה, אבל מעניין לשאול באמת אם נכון
אני אבדוק איתו בלנ''ד.
כי לי אין ב''ה את כל הדברים האלו וגם לא מכשיר מהסוג הנ''ל.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה