עזרה איך משטחים צורות באינדיזיין

. מירינדה .

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הקובץ שלי מלא בצורות שיצרתי באינדי' ואני מעונינת לשטח אותם כדי להוריד במשקל-אבל לשמור על האיכות-יש אפשרות?

אריאל לוק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אממ.. מדובר על צורות עם שקיפות?
אם הצורות הם בלי שקיפות, אין הרבה מה לשטח, בעצם המשקל של צורות ווקטוריות זה הנקודות, ככל שבצורה יש פחות נקודות היא שוקלת פחות. וזה לא משנה מה הגודל שלה, לכן אני לא חושב שיש דרך דרסטית להוריד במשקל. אלא אם כן יש שקיפויות.
רוצה לצרף דוגמא? איך זה שהם בכלל שוקלים הרבה? תלת מימד אולי?

. מירינדה .

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כזה דבר, בכל עמוד(350 עמ')
1599408992290.png

lab

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אפשר ליייצא ל png ולייבא מחדש
ענין של דקה

אריאל לוק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
זה יצא איכותי מספיק?
נשמע שאין ברירה, זה אמור להיות איכותי מספיק, פחות חד מווקטור אבל כל עוד זה לא הכתב בעצמו זה לא נורא רק לוודא שאת שומרת ברזולוציה של 360 ולא מגדילה את התמונה יותר ממה שהייתה..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה