כלי נגינה איך מקליטים לMP3 בקורג PA800 ?

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אני לא זוכר האם זה אפשרי בדגם זה
מה שכן בדרך כלל לוחצים על כפתור 'רקורד' לחיצה של כמה שניות ואז הוא פותח את חלון ההקלטה.
אז איך אפשר להקליט ממנו נגינה ?
רק אם נגן חיצוני או שאפשר גם הקלטה פנימית ?

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עד כמה שזכור לי אין לו הקלטה פנימית של mp 3 רק מידי.

ניתן להקליט כמובן עם טיפ מנהלים או מחשב.
מה זה אומר מידי ? מה אפשר לעשות איתו ?
איזה קובץ זה ?
תודה על התשובות

משה פישר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
איזה קובץ זה ?
תודה על התשובות

זה סוג קובץ שלא שומר את הצלילים ביחד עם הסאונד והאפקטים אם אתה מקליט את זה באורגן אתה צריך אחרי זה לערוך עם תוכנת סאונד את הקובץ ולשמור אותו ב mp3, לדוגמא.

בנגן רגיל או במחשב זה ישמע מאד מוזר

אני מקווה שאני מובן כי אני לא יודע להסביר בדיוק את ההבדלים....

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
מישהו מכיר אם יש טיפ מנהלים שמקליט באיכות סבירה עם כניסה לאורגן ?
יכול להיות שאתה יכול (לא בדקתי את זה על אורגן) לקחת כבל אוקס זכר זכר, לחבר ליציאת האזניות ולחבר צד שני ליציאת המקרופון בטייפ המנהלים

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
יכול להיות שאתה יכול (לא בדקתי את זה על אורגן) לקחת כבל אוקס זכר זכר, לחבר ליציאת האזניות ולחבר צד שני ליציאת המקרופון בטייפ המנהלים
עד כמה שאני יודע כניסת מיקרופון מיועדת לכניסה בלי זרם כמו מיקרופון שאין לו חשמל ולא אורגן שזה עם זרם??

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
@הפרש אני ניסיתי את זה להקליט מפלאפון למקליט וזה הקליט סביר
חשבתי אולי גם באורגן זה יכול לעבוד טוב

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עקרונית כניסת מיקרופון מגבירה יותר ממה שצריך להגביה כשמכניסים משהו בעוצמת Line (מיקרופון הוא מגיע בלי הגברה לחיבור ככה שצריך להגביה אותו הרבה, אורגן או פלאפון וכדו מוציאים עוצמה מסויימת לכן ההגברה בהתאם)
אז גם אם מקליטים לכניסת מיקרופון כדאי לשים לב שהווליום לא גבוה מידי להקלטה

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מישהו יודע ?
אשמח להכוונה
כאן יש משהו
צריך לשאול את

קלידן שכזה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
איזה קובץ זה ?
תודה על התשובות
מידי MIDI היא שפת פקודות דיגיטלית אוניברסלית שמשמשת לתקשורת בין כלי נגינה, לדוגמא: כשאתה לוחץ על הקלידים נשלחת פקודת מידי עם נתוני התו, עוצמת הלחיצה וכו' למוח של האורגן, והוא מוציא את זה דרך הצליל הנבחר.

מכיוון שזו פקודה דיגיטלית, אפשר לקחת רק את הפקודות ולהלביש אותן על צלילים אחרים (למשל להחליף כלים במקצב - המקצב פשוט לוקח את פקודות המידי שהיו על גיטרה מסויימת נניח, ומעביר אותן לפסנתר וכד'), אפשר לערוך, או בכלל לייצא את המידי לתוכנת הפקה ולשחק איתו שמה.

כיום נראה לי שכל כלי דיגיטלי משתמש במידי הסטנדרטי- GENERAL MIDI) GM) ככה שניתן לתקשר בין כולם - כולל תופים אלקטרוניים, מקלדות, סינטינסייזרים וכן על זה הדרך.

(אם אתה רוצה להיגנב לגמרי - תסתכל כאן, סקסופון אלקטרוני ROLAND שעובד על מידי, מטורף... רק תדלג על כל הדיבורים)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה