איך מצטרפים לארגון המורים?

קידום !

ו אבחון ו טיפול רגשי ו יעוץ והכוונה ו
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
??

מחזיק מפתחות

משתמש מקצוען
חסרים פרטים:
באיזה פיקוח את? משרד החינוך? עמותה? פרטי?
יסודי? חט"ב? תיכון?

עקרונית- מי שבפיקוח משה"ח - היא מצטרפת אוטומטי
מי שבעמותה/ פרטי- היא צריכה להתקשר לארגון המורים והם יגידו לך האם את זכאית ומה את צריכה להגיש להם בשביל להיות זכאית.

קידום !

ו אבחון ו טיפול רגשי ו יעוץ והכוונה ו
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עם אני בהוראה בת"ת ללא תעודה מוכרת ?

מה שאני

משתמש מקצוען
מורה בחינוך העצמאי שמופרש לה קרן השתלמות לארגון המורים נחשבת לחברה בארגון ומקבלת את כל ההטבות או שצריך לעשות משהו נוסף?

יצחק גיטריסט

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אפשר הכל, רק צריך לדעת איך עושים ומה אומרים ומה לא אומרים.
תשאלו חברים שיש להם נסיון בזה.
אי אפשר לדבר על זה בפורום ככה

חיננית

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מורה בחינוך העצמאי שמופרש לה קרן השתלמות לארגון המורים נחשבת לחברה בארגון ומקבלת את כל ההטבות או שצריך לעשות משהו נוסף?
מורה בחינוך העצמאי שמופרש לה קרן השתלמות משתייכת אוטומטית להסתדרות מורי אגו''י ולא לארגון המורים. אם היא מעונינת להצטרף לארגון-עלי'ה ליצור איתם קשר.

מה שאני

משתמש מקצוען
מורה בחינוך העצמאי שמופרש לה קרן השתלמות משתייכת אוטומטית להסתדרות מורי אגו''י ולא לארגון המורים. אם היא מעונינת להצטרף לארגון-עלי'ה ליצור איתם קשר.
יורד כל חודש בתלוש גם להסתדרות מורי אגו"י וגם לקרן השתלמות של ארגון המורים רק השאלה היתה האם זה מספיק כדי לקבל את ההטבות או שצריך להיות חבר בארגון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה