איך מפיקים עיתון שבועי?

osher92

משתמש חדש
היוש
אשמח ממש לעזרת הצדיקות והצדיקים שכאן, עלי להקים עיתון/עלון שבועי מ0. אני עורכת אותו וכו (יגיעו אלי הטקסטים)
נדרש ממני גם להפיק את העיתון - כלומר לבחור בית דפוס וכו, וכאן אתם נכנסים לתמונה -
אשמח להמלצה של בית דפוס שמתמחה בדברים האלה, אם יש דבר כזה.

כמו כן אני מנסה להבין, האם אנחנו חייבים גרפיקאי בנוסף? איך עובד העימוד וכו? (חוץ מעיצוב ראשוני של כותרת העלון וכו) השאלה היא האם יש איזו תבנית קבועה שאפשר לעבוד איתה?

תודות גדולות!

אביקם

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
יש כמה פרמטרים כדי לייעץ לך איזה דפוס
כמה עותקים ?
איזה סוג נייר כמו עיתון יומי או חוברת בגודל A4 או חצי A4 עם נייר יותר איכותי .
אבי

osher92

משתמש חדש
תודה,
יש כמה פרמטרים כדי לייעץ לך איזה דפוס
כמה עותקים ?
איזה סוג נייר כמו עיתון יומי או חוברת בגודל A4 או חצי A4 עם נייר יותר איכותי .
אבי
אשמח לייעוץ. עדיף במרכז הארץ. עותקים חמשת אלפים, A4 ונייר אייכותי

אביקם

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
דבר עם אמיר 039043535 הוא בעלים של בית דפוס בפתח תקוה .טמומחה רק לחוברות. אתה יכול להגיד לו שהפניתי אותך.
מה אתה עושה לאחר ההדפסה של החוברות ??.
אני בעל חברת עיטוף ואשמח לעטוף את החוברות אם יהיה צורך

osher92

משתמש חדש
דבר עם אמיר 039043535 הוא בעלים של בית דפוס בפתח תקוה .טמומחה רק לחוברות. אתה יכול להגיד לו שהפניתי אותך.
מה אתה עושה לאחר ההדפסה של החוברות ??.
אני בעל חברת עיטוף ואשמח לעטוף את החוברות אם יהיה צורך
תודה רבה, זה לעלון שבועי של שכונה, כרגע אני לא חושבת שנעטוף את העלון, אבל אשמח לשמוע הצעת מחיר ודוגמאות - osidgtl&gmail.com (במקום & שטרודל)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה