מידע שימושי איך מפחיתים את עלות השילוח בקניית מספר מוצרים מאותו הסוג באלי אקספרס.

מאיר 4134

משתמש מקצוען
עצה טובה:

שמתי לב שאם קונים מוצר באלי אקספרס, ומעוניינים לקנותו יותר מפעם אחת, כדי לעשות קנה עכשיו, ובעמוד התשלום ישנה אפשרות להגדיל את ההזמנה ממוצר אחד לכמה מוצרים, ואז משלמים רק פעם אחת על המשלוח.

(כי אם לוחצים בעמוד המוצר שמעוניינים לקנותו מספר פעמים, מתווספת עלות שילוח על כל מוצר בנפרד)

ויזוקל

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
תבדוק שוב.
עלות משלוח עולה כמו בעמוד המוצר.

מאיר 4134

משתמש מקצוען
תבדוק שוב.

מעניין,

כי אני קניתי חגורות

ובעמוד המוצר, אם רשמתי שאני רוצה מספר חגורות, על כל חגורה היה עלות שילוח בנפרד, ובעת שרשמתי שאני רוצה חגורה אחת, ובעמוד התשלום העלתי את מספר החגורות שבסל, על כל החגורות שבקניה היה עלות שילוח אחת.

מאיר 4134

משתמש מקצוען
תבדוק שוב.

אמת,

בדקתי, כנראה בפעם הראשונה הוספתי מספר חגורות באורך שונה ולכן עלה משלוח על כל חגורה בנפרד.

אבל פעמים רבות לפתע הופיע לי עלות שילוח, אף שבתחילה היה כתוב משלוח חינם, ולאחר רענון מסך חזר חזרה המשלוח חינם, כך שיש משחקים שאפשר לשחק עם אלי כדי לשנות את העלות משלוח.

ויזוקל

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
תבדוק שוב בעמוד התשלום שלא התשנה הסכום....

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אמת,

בדקתי, כנראה בפעם הראשונה הוספתי מספר חגורות באורך שונה ולכן עלה משלוח על כל חגורה בנפרד.

אבל פעמים רבות לפתע הופיע לי עלות שילוח, אף שבתחילה היה כתוב משלוח חינם, ולאחר רענון מסך חזר חזרה המשלוח חינם, כך שיש משחקים שאפשר לשחק עם אלי כדי לשנות את העלות משלוח.
יש מוכרים שנותנים משלוח חינם למוצר יחיד, אבל אם אתה מעלה את כמות ההזמנות - מחיר המשלוח עולה בהתאם לכמות ולמשקל החבילה שעולה בהתאם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה