מידע שימושי איך מפחיתים את עלות השילוח בקניית מספר מוצרים מאותו הסוג באלי אקספרס.

מאמרים אחרונים

אסון קשה בשכונת סנהדריה: אב ל-2 ילדות לא קם משנתו
משכונת סנהדריה מגיעה הידיעה הקשה על פטירתו של חיים יהודה יעקבזון (46) אב ל-2 ילדות צעירות שנפטר במהלך הלילה. משפחת יעקבזון התגוררה באופקים ולאחר...
מכתב התנחומין ששלח רשכבה"ג הרב חיים קנייבסקי שליט"א ליתומים הרכים
לבית האבלים ברח' אבן האזל הגיע מכתב תנחומין מרטיט מביתו של מרן שר התורה בו הוא מפרט על גדלותו העצומה של הנפטר ואומר: "איננו יודעים חשבונות שמיים"...
היתומה לבית רוטנר בפוסט כאוב: "תעזרו לנו לצאת מפה"
השבוע פורסמה הידיעה הקשה אודות פטירתה של לבנה רוטנר ע"ה, בת 48 שהתמוטטה בביתה והשאירה שמונה ילדים, שישה מתוכם טרם נשאו. עם פטירתה גילו השכנים תנאי...
אח שלי
בס"ד אלי אחי האהוב. את המכתב שלך מצאתי כבר ביום הראשון של הזמן. בין החולצות המגוהצות. בכיתי כשקראתי. פתאום הכול צף לי. כל הכאב שהודחק, ולא ידעתי...

מאיר 4134

משתמש מקצוען
עצה טובה:

שמתי לב שאם קונים מוצר באלי אקספרס, ומעוניינים לקנותו יותר מפעם אחת, כדי לעשות קנה עכשיו, ובעמוד התשלום ישנה אפשרות להגדיל את ההזמנה ממוצר אחד לכמה מוצרים, ואז משלמים רק פעם אחת על המשלוח.

(כי אם לוחצים בעמוד המוצר שמעוניינים לקנותו מספר פעמים, מתווספת עלות שילוח על כל מוצר בנפרד)

ויזוקל

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
תבדוק שוב.
עלות משלוח עולה כמו בעמוד המוצר.

מאיר 4134

משתמש מקצוען
תבדוק שוב.
מעניין,

כי אני קניתי חגורות

ובעמוד המוצר, אם רשמתי שאני רוצה מספר חגורות, על כל חגורה היה עלות שילוח בנפרד, ובעת שרשמתי שאני רוצה חגורה אחת, ובעמוד התשלום העלתי את מספר החגורות שבסל, על כל החגורות שבקניה היה עלות שילוח אחת.

מאיר 4134

משתמש מקצוען
תבדוק שוב.
אמת,

בדקתי, כנראה בפעם הראשונה הוספתי מספר חגורות באורך שונה ולכן עלה משלוח על כל חגורה בנפרד.

אבל פעמים רבות לפתע הופיע לי עלות שילוח, אף שבתחילה היה כתוב משלוח חינם, ולאחר רענון מסך חזר חזרה המשלוח חינם, כך שיש משחקים שאפשר לשחק עם אלי כדי לשנות את העלות משלוח.

מגוון מטורף ומדהים של עשרות סוגי הגדות בכל הנוסחאות

ויזוקל

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
תבדוק שוב בעמוד התשלום שלא התשנה הסכום....

נני5

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אמת,

בדקתי, כנראה בפעם הראשונה הוספתי מספר חגורות באורך שונה ולכן עלה משלוח על כל חגורה בנפרד.

אבל פעמים רבות לפתע הופיע לי עלות שילוח, אף שבתחילה היה כתוב משלוח חינם, ולאחר רענון מסך חזר חזרה המשלוח חינם, כך שיש משחקים שאפשר לשחק עם אלי כדי לשנות את העלות משלוח.
יש מוכרים שנותנים משלוח חינם למוצר יחיד, אבל אם אתה מעלה את כמות ההזמנות - מחיר המשלוח עולה בהתאם לכמות ולמשקל החבילה שעולה בהתאם

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

505

משתמשים מבקרים ברגע זה באתר

4,986

הודעות נכתבו בממוצע ליום בחודש האחרון

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח מודעות | קניה מכירה

לוח דרושים

למעלה