PHP איך מעבירים תיקיה באתר?

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
יש כבר וורדפרס מותקן על הסאב דומיין?
אם כן אפשר לבדוק לפי סוג החומר, לפעמים ניתן לבדוק אם יש פתרון להגר ללא טיפול בתיקיות.
במידה ונדרשים להכנס לתיקיות אז ישנם שלושה דרכים:
דרך תוכנה שציינו כאן למעלה.
דרך ניהול הקבצים בשרת אם יש לך גישה לזה.
דרך תוסף וורדפרס המאפשר גישה לתיקיות, במידה ויש לך שם גישה גם לתיקיות שלסאב דומיין.

שאלה

משתמש צעיר
יש כבר וורדפרס מותקן על הסאב דומיין?
אם כן אפשר לבדוק לפי סוג החומר, לפעמים ניתן לבדוק אם יש פתרון להגר ללא טיפול בתיקיות.
במידה ונדרשים להכנס לתיקיות אז ישנם שלושה דרכים:
דרך תוכנה שציינו כאן למעלה.
דרך ניהול הקבצים בשרת אם יש לך גישה לזה.
דרך תוסף וורדפרס המאפשר גישה לתיקיות, במידה ויש לך שם גישה גם לתיקיות שלסאב דומיין.

יש לי אתר, באחת התיקיות יש פורום של PHPBB, אני רוצה להעביר את הפורום לסאב דומיין.

שאלה

משתמש צעיר
א''כ אולי אפשר להתקן חדש מה-CPANEL (אם אפשר בעברית)
אפשר, אבל כבר השקעתי זמן בלהגדיר את ההגדרות של הפורום וחבל לי לעבוד מחדש. אם לא תהיה ברירה זה מה שאעשה, השאלה היא אם אכן העברת התיקיה היא בלתי אפשרית.

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
אין וודאות שבהעברת תיקייה הפורום יעבוד חלק בסאב דומיין.

הכי טוב לעשות התקנה חדשה, או להעביר את הפורום כמו שמעבירים אתר (רמז: לא סתם מעבירים תיקיה, צריך גם לדאוג לד"ב).

דרשוני

משתמש רשום
D I G I T A L

אם יש לך פאנל ניהול, אז כשאתה מייצר סאבדומיין הוא מבקש ממך מכבר לשם הסאבדומיין גם לאיזה תקיה הוא מפנה, כאשר הדיפולט זה משהו מוגדר לפי השם ששמת, אבל זה בר שינוי.

לגבי ד"ב, הוא התכוון ל-DB.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה