דרוש מידע איך מעבירים מיילים?

מנצפך

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
לא מצאתי אשכול עדכני בנושא:
איך ניתן להעביר כמות של מיילים מסויימים מג'ימייל אחד למשנהו בצורה הכי קלה?
ואני אשמח להסבר כמה שיותר פשטני, בלי מילים מקצועיות, אלא בדיוק אלו פעולות עלי לעשות, על מה ללחוץ, יען אני לא מבין בעניין כלל וכלל, ובאשכולות ישנים שהיו בנושא לא הבנתי מילה.

תודה מראש

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
לא מצאתי אשכול עדכני בנושא:
איך ניתן להעביר כמות של מיילים מסויימים מג'ימייל אחד למשנהו בצורה הכי קלה?
ואני אשמח להסבר כמה שיותר פשטני, בלי מילים מקצועיות, אלא בדיוק אלו פעולות עלי לעשות, על מה ללחוץ, יען אני לא מבין בעניין כלל וכלל, ובאשכולות ישנים שהיו בנושא לא הבנתי מילה.

תודה מראש
כל הדואר?
או כמה מיילים ספיצפיים?

מנצפך

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
כל המיילים שקיבלתי מכתובת מסוימת, כ400 מיילים.
שמתי את כולם כבר בקטגוריה נפרדת, אם זה עוזר.
למפרע לא ניתן להעביר כמות מיילים (אפשר כקובץ מצורף לא כהודעת מייל וזה לא יכלול קבצים בתוך ההודעות)
האפשרות היחידה זה לייבא את כל המיילים (ואולי אז למחוק את המיותר)

טובאל מנור

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מנצפך
תכתוב בחיפוש את שם השולח ואחרי שהוא מראה לך את המיילים של השולח הזה תעשה בחר הכל מימין ואז תעביר

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
מנצפך
תכתוב בחיפוש את שם השולח ואחרי שהוא מראה לך את המיילים של השולח הזה תעשה בחר הכל מימין ואז תעביר
זה עובר בתור קובץ מצורף ולא בתור מייל - בנוסף זה לא מעביר קבצים מצורפים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה