איך מסתירים את ה'קבצים הנסתרים' בחלונות?

עפרה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
השתחררו לי פתאום כל הקבצים הנסתרים, וכל התיקיות שלי התמלאו באייקונים שלהם, שקופים למחצה.
איך מסתירים אותם בחזרה? חיפשתי ולא מצאתי.
תודה רבה!

ירושלמי

משתמש צעיר
אני אומר מהזיכרון בתקווה שלא אטעה.

בכל תיקייה: כלים > אפשרויות תיקייה > תצוגה > לגלול קצת למטה להצג/הסתר את הקבצים המוסתרים.

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
לי אישית זה מפריע שהסיומות המוכרות מוסתרות
והיא גם לא ביקשה לדעת על זה, אלא על קבצים מוגנים

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אבל אני חושב שתם צודק כי למשתמש ממוצע אם הסיומת מופיה והוא משנה את השם של הקובץ אז הקובץ הופך ל UNKNOWN, ואי אפשר להפעיל אותו בלחיצה פעמיים למשתמש רגיל.

zotrix

משתמש רשום
הכי פשוט זה להיכנס לחלון הנ"ל ולבחור בלחצן שחזר ברירת מחדל

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י פופקו;275616:
אבל אני חושב שתם צודק כי למשתמש ממוצע אם הסיומת מופיה והוא משנה את השם של הקובץ אז הקובץ הופך ל UNKNOWN, ואי אפשר להפעיל אותו בלחיצה פעמיים למשתמש רגיל.
משתמשים בטוטל קומנדר ועושים שיפט F6 פעמיים לשינוי השם, כך הוא לא בוחר את הסיומת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה